Other services in Silesian Voivodeship, Poland
Filter by amenity type:
Nearest Services
Bench
- Duchess Daisy Monument
Rynek - Mapa tras rowerowych okolic Krzyżanowic
Świętego Urbana - Rosen:Bank 1888
- Tron Władcy Klimczoka
- Wolności i szacunku
- Ławeczka Alicji Habsburg
- Ławeczka Haliny Poświatowskiej
III Aleja Najświętszej Maryi Panny - Ławeczka Jacka Cygana
Legionów - Ławeczka Jimiego Hendrixa
Plac Wolności - Ławeczka Karolinki i Karlika
- Ławeczka Marka Perepeczki
III Aleja Najświętszej Maryi Panny - Ławeczka papiezska
- Ławeczka przy Ostańcu przy Brzozie
- Ławeczka Stanisława Hadyny
Zamkowa - Ławeczka Stanisława Ligonia
Juliusza Ligonia, 30 - Ławeczka Tomeczka
- Ławeczka Tworkowskiego Emeryta
Główna, 24 - Ławeczka Władysława Biegańskiego
II Aleja Najświętszej Maryi Panny - Ławeczka ZEP'a
- Ławka - kłoda
- Ławka - kłoda
- Ławka Ekonoma
Brzozowa - Ławka Jubileuszowa
Robotnicza - Ławka Jubileuszowa
Leśna - Ławka niepodległości
- Ławka zakochanych
- ławka solarna SEEDiA
Beskidzka - - - LWSM - public access
Bolesława Chrobrego
Opening hours: 24/7 - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Twister - -
- -
Skalna, 90 - -
Schronisko Szyndzielnia - -
Piaskowa - -
Ładna - -
Ładna - -
Ładna - - - public access
Kazimierza Wielkiego, 3A - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Jaworznickie Planty - -
Na Wierzysko - -
Na Wierzysko - -
- -
- -
- -
- -
Dvořákova - -
Cicha - -
- -
Średnia, 5 - -
Średnia, 5 - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Plac parkowy - -
Plac parkowy - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Franciszkańska - -
- -
- -
Charging Station
- ecoMOTO - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - fee
Okopowa - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - GreenWay Charging Station - GreenWay - fee
Dworcowa, 1
Opening hours: 24/7 - Katowice-E.Leclerc Supercharger - Tesla, Inc. - fee
Opening hours: 24/7 - Stacja Ładowania - GreenWay
Franza Waxmana - Stacja Ładowania - public access
Księdza Biskupa Adriana Włodarskiego - Stacja Ładowania Autobusów Elektrycznych - MPK w Częstochowie - private access
- Stacja ładowania - Tauron - public access
Marii Goeppert-Mayer - Stacja ładowania - Revnet
Feliksa Bocheńskiego, 69a - Stacja ładowania - Tauron
Porcelanowa - Stacja ładowania - Tauron
Chorzowska, 102 - Stacja ładowania - Tauron
Jana Nepomucena Stęślickiego - Stacja ładowania - GreenWay
Gliwicka, 49 - Stacja ładowania - Tauron
Aleja Bolesława Krzywoustego - Stacja ładowania - Tauron
Aleja Bolesława Krzywoustego - Stacja ładowania - GreenWay
- Stacja ładowania - Tauron
Mieczysława Karłowicza - Stacja ładowania - Orlen
Drogowa Trasa Średnicowa, 9 - Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Tauron
Feliksa Bocheńskiego - Stacja ładowania - Orlen
Aleja Powstań Śląskich - Stacja ładowania - PGE
Feliksa Bocheńskiego - Stacja ładowania - Revnet
- Stacja ładowania - Tauron
Józefa Pukowca - Stacja ładowania - Tauron
Wojewódzka, 5 - Stacja ładowania - Tauron
Młyńska, 2 - Stacja ładowania - Tauron
Sądowa, 4 - Stacja ładowania - Tauron
1 Maja - Stacja ładowania - Orlen
Murckowska - Stacja ładowania - Greenway
Bogucicka - Stacja ładowania - GreenWay
Rondo Waltera i Alfreda Gansińców - Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Orlen
Aleja Walentego Roździeńskiego, 104 - Stacja ładowania - Orlen - fee
Aleja Walentego Roździeńskiego
Opening hours: 24/7 - Stacja ładowania - Tauron
Załęska - Stacja ładowania - Tauron
Załęska - Stacja ładowania - GreenWay
Szwedzka - Stacja ładowania - Orlen
- Stacja ładowania - Tauron
Profesor Ariadny Gierek-Łapińskiej - Stacja ładowania - GreenWay
Tadeusza Kościuszki, 169 - Stacja ładowania - Tauron
Przyjazna - Stacja ładowania - GreenWay
Francuska - Stacja ładowania - Orlen
- Stacja ładowania - Tauron
Żytnia - Stacja ładowania - Tauron
Świętego Huberta - Stacja ładowania - Tauron
- Stacja ładowania - Lellek Group
Północna - Stacja ładowania - Lellek Group
Północna, 60 - Stacja ładowania - Tauron
Graniczna - Stacja ładowania - Tauron
Graniczna - Stacja ładowania - Tauron
Golfowa - Stacja ładowania - GreenWay
Władysława Reymonta - Stacja ładowania - Orlen
Chorzowska, 90 - Stacja ładowania - GreenWay
- Stacja ładowania - Tauron
Sokolska - Stacja ładowania - Tauron
Józefa Szmausa - Stacja ładowania autobusów - PKM Jaworzno
Astrów - Stacja ładowania pojazdów
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Katowicka, 24B - Stacja ładowania Samochodów Elektrycznych
11 Listopada - [BCS] Hala Boracza - public access - no fee
Boracza - [BCS] Żywiec Browar - public access - no fee
Osiedle Zgoda - Ładowanie autobusów elektrycznych MPK - MPK Jaworzno - private access
Katowicka - - - PKM Gliwice - private access
Chorzowska - -
Jerzego Giedroycia, 8 - - - GreenWay
- - - DBT - no fee
Stawowa, 2 41-214 Sosnowiec - - - GO+EAuto - no fee
Jadwigi i Feliksa Białych, 3 - - - LLOYD BAZA
Pszczyńska - - - Lidl
- -
Tadeusza Kościuszki
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - - - Orlen
Bytomska - website - PKP S.A.
Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej, 8 - - - public access - no fee
Aleja Jana Pawła II - - - PKP
Franciszkańska - - - GO+EAuto - fee
Plac Wolności, 14 - - - Orlen - public access - no fee
Lourdyjska
Opening hours: 24/7 - - - Orlen - public access - no fee
Częstochowska, 90
Opening hours: 24/7 - - - Orlen - public access - no fee
Zaciszańska
Opening hours: 24/7 - - - Orlen - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - - - Orlen - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - -
- - - Fortum - private access
- - - Fortum - private access
Wolności - - - Tauron - fee
Telewizyjna
Opening hours: 24/7 - - - Revnet - public access - fee
Rondo Makro - - - Orlen - public access
- - - GreenWay - fee
Wodzisławska, 45 - - - GO+EAuto - fee
Budowlanych
Opening hours: 24/7 - - - Aries Hotel & Spa Wisła
Czarne
Clock
- rduch.pl
Bytomska, 7A - Zegar
Księdza Józefa Czempiela - Zegar
Karola Szymanowskiego, 1 - Zegar
Plac Rady Europy
Zegar na ścianie dworca głównego pkp. - Zegar na drzewie
- Zegar słoneczny
Rynek Główny, 9 - Zegar słoneczny
- Zegar słoneczny
Rynek - Zegar słoneczny
- -
- -
- -
Plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, 3 - -
Powstańców Śląskich - -
Plac Wolności, 20 - -
26 Marca - -
Małobądzka, 101 - -
Stanisława Małachowskiego - -
3 Maja, 3 - -
Główna - -
Rondo Pod Zegarem - -
Dworcowa, 3 - -
Dworcowa, 3 - -
Plac Jana Kasprowicza, 4 - -
Rondo Henryka Sławika - -
Pocztowa - -
Powstańców Śląskich - -
Katowicka - -
- -
Aleja Armii Krajowej - -
Aleja Armii Krajowej - -
Piwna, 1 - -
- -
Modrzejowska
Zegar słoneczny - -
- -
Zawiercka - -
Katowicka - -
Kłodnicka - -
Haupthof - -
Haupthof - -
Rybnicka - -
Jana Pawła II - -
Trasa imienia Nikodema i Józefa Renców - -
Dworcowa, 11 - -
Honoraty - -
Stawowa, 3 - -
Chorzowska - -
Chorzowska - -
Aleja Wolności, 19 - -
Plac Władysława Sikorskiego - -
Adama Mickiewicza - -
Lędzińska - -
Maciejkowicka, 1 - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny
Drinking Water
- 525
- Leśniów
Leśniowska - Obszar Źródliskowy Dopływów Jaworznika - public access
- Studnia
Kolejowa - Studnia Książęca
Studnia - niestety brak narzędzia do czerpania wody. - Ujęcie wody
- Zimny Sztok
Gliwicka - Źródełko
Norberta Bończyka - Źródełko wody pitnej
Źródełko wody pitnej. - Źródło Jana
Chechelska - Źródło wody pitnej
- Żródło Karola 1916
Źródełko wody pitnej. - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
III Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
- -
- -
- -
Szpitalna, 48 - -
- -
- -
Jamki - -
- -
- -
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego - -
- -
Łużycka - -
Dworcowa, 23 - -
- -
- -
- -
II Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny, 26 - -
II Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny, 2 - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny, 8 - -
Aleja Najświętszej Maryi Panny, 14 - -
- - - Wodociągi Jaworzno - public access
Bielańska - - - Wodociągi Jaworzno - public access - no fee
Ciężkowicka, 68
Zdrój uliczny - - - Wodociągi Jaworzno - public access
Łubowiec, 40 - - - MPWiK Sp. z o.o. w Jaworznie
Przemysłowa - -
Wesoła - -
Marii Skłodowskiej-Curie - -
Stara Cementownia - -
Pogoria - -
Dębowa - -
Mikołaja Witczaka, 5B - -
Mariacka, 22 - -
Mariacka, 15 - -
Mariacka, 2 - -
Generała Tadeusza Kościuszki - -
Józefa Rostka, 51 - -
- -
- -
Głubczycka - -
Młyńska - - - no fee
Henryka Wieniawskiego - -
- -
- -
Aleja Dobrej Matki - -
Górska - -
Rynek - -
Haupthof - -
Czarne - -
Wielka Puszcza - -
Rybnicka, 2A - -
Jaworznickie Planty - -
- -
Szkutników - -
- -
- -
Wielka Puszcza - -
- - - Wodociągi Jaworzno - public access - no fee
Chocimska, 11 - -
Mikołaja Reja, 3 - -
Józefa Kruka - -
Jeździecka - -
Scena - -
Czysta - - - Wodociągi Jaworzno - public access - no fee
Szczakowska, 2A - - - Wodociągi Jaworzno - public access - no fee
Kasztanowa, 4 - -
Pogoria - - - Wodociągi Jaworzno
Jeleń-Rynek, 10 - -
Nowy kran, ale wody nie ma - -
- -
- - - Wodociągi Jaworzno
Marcina Kasprzaka - -
- -
Łódzka, 2 - -
Henryka Sienkiewicza - -
Leopolda - -
Leopolda - -
Leopolda - -
Podhalańska - -
- -
Leopolda - -
- -
Fountain
- (null)
Rynek Główny - (null)
Rynek Główny - (null)
Rynek Główny - (null)
Rynek Główny, 2 - (null)
- Amonit
Aleja Najświętszej Maryi Panny - Anioły
Bytomska - Chłopiec z łabędziem
Nowy Świat - Dawny basen z fontanną za Zameczkiem Leśnym
- Dzieci z wróblem
Plac Bolesława Chrobrego, 1 - Dziewczyna z Dzbanem
Aleja Klonowa, 10 - Dziewczynka z gołębiami
Aleja Najświętszej Maryi Panny - Fauny
Zwycięstwa - Foki
Promenada Generała Jerzego Ziętka - Fontanna
Plac Konrada Mańki - Fontanna "Kóla Ziemska"
Browarna, 6 - Fontanna na Placu Akademickim
- Fontanna na Placu Baczyńskiego
Stefana Batorego - Fontanna na Placu Wolności
Plac Wolności - Fontanna na Placu Ćwierka
Sadowa - Fontanna na rynku
Rynek - Fontanna na Rynku
Rynek - Fontanna na Wodzie
- Fontanna podświetlana
- Fontanna Solankowa
Wapienicka - Fontanna solankowa
Jedności - Fontanna solankowa
Aleja Gwiazd Miłośników Pieśniczki Ludowej - Fontanna w parku
Plac parkowy - Fontanna z figurą Trytona
Rynek - Fontanna z Wydrami
Rynek - Fontanna św. Jana
- Fortepian
Zamkowa - Forum Miejskie
Plac Letochów - Neptun
Rynek, 11 - Neptun
Rynek, 11 - Okrągły basen z fontanną
Aleja Lipowa - Pelikany
Promenada Generała Jerzego Ziętka - Posejdon
Rynek - Pozioma fontanna
Rynek - Przy Żyrafie
Aleja Żyrafy - Ryby
Promenada Generała Jerzego Ziętka - Siemion
Parkowa - Solanka Zabłocka
Stanisława Łuczkiewicza - Stok
Na Stoku, 8 - Syrenka
Przechód schodowy - Trzy Gracje
- Tężnia solankowa
Parkowa - Tężnia solankowa
- Zabytkowa fontanna
Plac Jana Pawła II - Ślimak
Aleja Harcerska - Św. Florian
Rynek - -
Plac Wolności - -
Rynek - -
- -
3 Maja, 3C - -
Plac Wolności - -
Królowej Jadwigi - -
Królowej Jadwigi - -
- -
1 Maja - -
Pod Murami, 2 - -
Grunwaldzka - -
Wolności - -
- -
- -
Promenada Generała Jerzego Ziętka - -
- -
Piastowska - -
- -
Plac Jana Pawła II - -
Plac Jana Pawła II - -
Jana Kilińskiego - -
Jana III Sobieskiego - -
- -
Powstańców - -
Park Hutniczy - -
Plac Rady Europy - -
Tunel Katowicki - -
Jana Pawła II - -
Brzezińska - -
Pocztowa, 2 - -
Rynek Główny - -
Plac Karola Miarki - -
Plac Wolności - -
- - - Urząd Miasta Będzin
Tadeusza Kościuszki - -
- -
Stanisława Małachowskiego - -
Stawowa - -
Juliusza Słowackiego - -
Rynek Główny, 1 - -
Rynek Główny - -
Rynek Główny - -
Bolesława Chrobrego - -
Henryka Jordana - -
Rynek - -
Rynek - -
Plac Wolności - -
Eugeniusza Kwiatkowskiego - -
Rybnicka - -
Olimpijska
Graveyard
- Cmentarz Bonifratrów w Katowicach (christian) Katowice
- cmentarz choleryczny (christian - catholic)
- Cmentarz ewangelicki (christian - protestant)
- Cmentarz Jastrząb (christian - catholic)
- Cmentarz katolicki (christian - catholic)
- Cmentarz komunalny w Tworogu (christian)
Kazimierza Pułaskiego, 8 42-690 Tworóg - Cmentarz miejski nr 1 (christian - catholic)
Filipiny Płaskowickiej - Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-430 Rudy
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Tarnogórska 42-674 Kamieniec - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Środkowa, 31 47-451 Bolesław - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Ogrodowa 47-480 Cyprzanów - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Ogrodowa 47-480 Cyprzanów - Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-450 Roszków
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) Raszczyce
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Kapitana Serafina Myśliwca - Cmentarz parafialny (christian - catholic) Kobyla
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) Kobyla
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-491 Pawłów
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Lubomska 44-285 Pogrzebień - Cmentarz parafialny (christian - catholic) Adamowice
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-440 Babice
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Księdza Piotra Skargi - Cmentarz parafialny (christian - catholic) Gamów
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Tylna Borucin - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Główna, 21 - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Łukowska - Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
- Cmentarz parafialny w Nieradzie (christian - roman_catholic)
Jana Pawła II, 1 42-262 Nierada - Cmentarz parafialny w Pietraszynie (christian - catholic)
Wesoła 47-470 Pietraszyn
Należy do parafii św. Wacława w Krzanowicach. - Cmentarz parafii Świętej Rodziny (christian - catholic)
Ustronie - Cmentarz żołnierzy radzieckich
- Cmentarz żydowski w Janowie (jewish)
- Stary cmentarz
Aleja Spacerowa - Stary cmentarz (christian)
- stary cmentarz kościelny (christian)
- Stary Cmentarz Parafialny (christian)
Zamkowa 47-411 Łubowice - Stary cmentarz w Jedłowniku (christian - roman_catholic)
Księdza Antoniego Roboty 44-300 Wodzisław Śląski - Światowit (christian - catholic)
Cmentarz przykościelny parafii p.w. św. Andrzeja Boboli. - -
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
Głogowska - - (christian - catholic)
- - (christian)
- - (christian - catholic)
- - (christian)
- - (christian - catholic)
Małgorzatki - - (christian)
Mieczysława Niedziałkowskiego - - (christian - catholic)
Księdza Piotra Skargi - - (christian - catholic)
Szkolna, 28A - - (christian - catholic) 47-480 Krowiarki
- - (christian - catholic)
Parkowa, 20 - -
- -
Gliwicka - -
Cicha, 2 - - (christian - catholic)
Parkowa - - (christian - catholic) 47-470 Bojanów
- - (christian - catholic)
Średnia, 15 Samborowice - - (christian - catholic)
Raciborska, 79 - - (christian - catholic)
Szkolna - - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
Janowska, 27 - - (christian)
- -
Gliwicka - - (christian)
- - (christian - catholic)
Małgorzatki - - (christian - catholic)
Ofiar Oświęcimskich - -
Długa - -
Długa - -
Główna - - (christian)
Bielska - - (christian - catholic)
Górnicza - - (christian - roman_catholic)
Komisji Edukacji Narodowej - - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
Strażacka - - (christian - roman_catholic)
Księdza Bolesława Szyszki - - (christian - roman_catholic)
Śląska - - (christian - catholic)
Rolna - - (christian)
Józefa Rymera - - (christian - catholic)
Kościelna, 1 - - (christian - catholic)
1 Maja, 14a - - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
Wyzwolenia, 13 - - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - lutheran)
Plac Kościelny - - (christian - catholic)
Mikołaja Kopernika - - (christian)
Ice Cream
- "Wielkolód" Lody Naturalne
Armii Krajowej, 1/1 44-194 Knurów
Opening hours: Mo-Su 12:00-18:00 - American Ice Dream
- Artigiano
Hołdunowska
Opening hours: Mo-Fr,Su 10:00-18:00; Sa 09:00-18:00; PH unknown - ASTORIA lody tradycyjne
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 24
Phone: +48 790 37 07 07
Email: lody@astoria.com.pl - Bajka
Hetmana Stefana Czarnieckiego, 24a 44-100 Gliwice - beza-krówka
Tysiąclecia - Beza-krówka
- Blekota
Kościelna, 1a - Buko. Hurtownia Lodów i Mrożonek. Buczek J.
Bieruńska, 63
Phone: +48 32 2106353
Opening hours: Mo-Fr 08:00-15:00, Sa 08:00-13:00 - Cafe Croofka
Wschodnia, 5C 42-400 Zawiercie - Cafe Rożek
Pamięci Katynia - Carte d`Or
Targowa, 19 - Cukiernia Ewunia
Dworcowa, 6 44-120 Pyskowice - Cukiernia Pod Pelikanami
Promenada Generała Jerzego Ziętka - Cypisek
Aleja Niepodległości, 39 - Cypisek
Jana Pawła II, 13 - czewskie lody naturalne
Aleja Najświętszej Maryi Panny - Delicje
Legionów, 86 - Dziadek Mróz
Browarna, 1 - Fabryka Świeżych Lodów
Centralna, 4 44-240 Żory - Gelato e Caffe
Rynek, 11 - Gelato Studio
Wolności, 235d
Opening hours: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa,Su 11:00-20:00 - Gelato Studio
Stanisława Dubois, 2B
Opening hours: 11:00-20:00/7 - Gofry u "GaFi'ego"
Energetyków - GRAMY
Stoczniowców 70, 3 - Grycan
Opening hours: Mo-Fr 9:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Grycan
Katowicka, 64 - Grycan
Henryka Sienkiewicza, 2 41-200 Sosnowiec
Opening hours: Mo-Su 09:00-21:00 - Grycan
Tadeusza Kościuszki, 229 - grycan
Bolesława Chrobrego, 1 - Grycan
Mostowa, 2 - Grycan
Raciborska, 16 - Gryfne Lody
Promenada Generała Jerzego Ziętka, 7A - Ice Drive
Generała Józefa Sowińskiego - Istne lody rzemieślnicze
Tylna Mariacka, 9a - Jendorożek
Rynek, 6 - Kaprys
Plebiscytowa, 202 Mikołów
Opening hours: Mo-Sa 12:00-20:00 - Kiełbasa
Wiejska, 108 - Kraina Lodów
Staropogońska - Kulka i Kawulka
Klonowa, 9 41-100 Siemianowice Śląskie - La Vanilla
Wolności, 299 - La Vanilla
Wolności, 298
Opening hours: "Otwarte sezonowo" - Lodolandia
Jarosława Dąbrowskiego - Lodomania
- Lodomania
- Lodomania
Świętokrzyska, 40A - Lodoovka
Tylna, 2 42-600 Tarnowskie Góry - Lodoovka
Aleja Kwiatów, 2 - Lodowa Chwila
Księdza doktora Antoniego Korczoka - Lodowa Chwila
Franciszkańska, 20h 41-819 Zabrze
Opening hours: Mo-Su 11:00-20:00 - Lodowa Manufaktura
Wierzbowa - Lodowa Przystań
- Lodowania
Zielona, 5 - Lodowato
Rynek, 6 - Lodowato
Dworcowa, 15 - Lodowato
- Lodowe Maszkety
Walerego Wróblewskiego, 65 - Lodołamacze
Górników Redenu, 2 - Lodożercy
3 Maja, 16
Phone: +48 500 629 339
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - Lody
Leśna, 2 - Lody
Dworcowa, 84 - Lody
Pogrzebieńska - Lody
1 Maja - Lody
Rynek, 15 - Lody
Cmentarna - Lody
Rynek, 12 - Lody
Włodzimierza Majakowskiego, 29 - Lody
Aleja Parkowa - Lody amerykańskie
Bukowska, 1 - Lody Brzezina
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 4 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 356 29 59
Opening hours: Mo-Su 10:00-22:00 - Lody i ciasta Dłucik
Armii Krajowej, 46 Katowice - Lody Italiana
Księdza biskupa Herberta Bednorza, 1 - Lody na Rynnku
Plac Konrada Mańki, 11 42-700 Lubliniec
Email: ren.jan@wp.pl
Opening hours: Mo-Th 10:00-19:00; Fr-Su 10:00-20:00 - Lody Naturalne
Rynek, 17 - Lody Naturalne
Rynek Główny, 1 43-600 Jaworzno
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - Lody naturalne „Venezia”
Józefa Wybickiego, 12 41-300 Dąbrowa Górnicza - Lody Naturalnie Pyszne
Kościelna, 7 41-700 Ruda Śląska
Opening hours: Mo-Sa 10:30-20:00; Su 10:00-20:00 - Lody od Krowy
3 Maja, 7 - Lody Rzemieślnicze
Piotra Niedurnego, 57 - Lody rzemieślnicze
- Lody Tradycyjne
Leopolda Jana Szersznika - Lody u Adika
Wielka Skotnica
Opening hours: Mo-Sa 11:00-20:00; Su 12:00-20:00 - Lody włoskie
Stanisława Małachowskiego, 39 - Lody włoskie
Pawła Pośpiecha, 2 - Lody włoskie
Strażacka, 4 - Lody włoskie
3 Maja, 13 - Lody Włoskie Gofry
Księdza Rudolfa Juroszka, 3 - Lodziarnia
Plac Wolności, 4 - lodziarnia
Graniczna, 49B - lodziarnia
Ignacego Jana Paderewskiego - Lodziarnia — Rybnickie Lody Rzemieślnicze
Raciborska, 3 - Lodziarnia Miś
Jana Matejki - Lodziarnia Pod Wieżowcem
Piotra Niedurnego, 38A
Najstarsza lodziarnia w Centrum. Otwarta zawsze w okresie wiosenno-letnim. - Lodziarnia U Janka
Ignacego Paderewskiego, 98 41-810
Opening hours: Mo-Su 11:30-18:30 - Lodziarnia YO Cię kręcę
Osiedle Młodych - Lodzio
Świętego Jana, 11 - Lodzio Miodzio
Śląska, 68 - Lokalne Lody
Warszawska - Lucky Lood
Wolności, 38 41-500 Chorzów - Manufaktura Marcello
Generała Zygmunta Waltera Jankego, 132 Katowice
Phone: +48 501 681 307
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - meLODY
3 Maja, 13 - minimelts
Siewierska, 24 - Mint Lody od Serca
Mariacka, 2
Opening hours: Mo-Su,PH 12:00-20:00 - Mistrzowskie lody
Aleja Najświętszej Maryi Panny - Monte Negro
Aleja Najświętszej Maryi Panny - Mroźna Manufaktura
Modrzejowska, 56A 42-500 Będzin
Opening hours: Mo-Su 11:00-20:00 - Na szpatuły
Wolności, 33 41-500 Chorzów - Na Zimno
Piastowska, 16 - Naturalnie Flurry
Promenada Generała Jerzego Ziętka, 7B - Naturalnie Lodowaci
Henryka Sienkiewicza, 8 - Naturalnie Lodowaci
Wzgórze, 10 43-300 Bielsko-Biała - Naturalnie Lody
Promenada Generała Jerzego Ziętka, 7D - Naturalnie Lody
Promenada Generała Jerzego Ziętka, 7C - Nice
Wodospady, 54
Email: lodynice@gmail.com
Opening hours: Mo-Su 12:00-18:00 - Nice Lody Naturalne
Książęca, 22/4 40-725 Katowice
Phone: +48663772332
Opening hours: Mo-Fr 09:30-19:00, Sa-Su 11:00-20:00 - Niebo w rożku
- Pani Lodzia
Wojciecha Korfantego, 51 - Pani Lodzia
1 Maja, 41 - Pico Bello
Katowicka
Opening hours: May-Sep Mo-Su 11:00-20:00 - Pracownia Lodów Niedźwiedź
Karola Miarki - Prawdziwe Lody
Bytomska, 3 - Siódme Niebo
Władysława Łokietka, 3 - Stacja Malina
1 Maja, 1 41-706 Ruda Śląska - Strefa Lodowa
Wolności, 16
Opening hours: 12:00-18:00 - Strefa Lodowa
Floriana, 7 - Słodka Chatka
Krakowska, 1 - Słodki Przystanek
Wolności, 103 41-700 Ruda Śląska - Słodko Rajza
Uniczowska, 25 - Słynne Lody Naturalne
Norberta Barlickiego - Ti amo gelato
Jana Heweliusza, 62
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - Velo Lody
Jana Pawła II - Wafel nasze lody
Międzyblokowa - Wisienka Na Torcie
Mostowa, 5 - Wytwórnia lodów Italiana
Panewnicka, 67 Katowice - Włoska Robota
Czajki, 32
Opening hours: Mo-Su,PH 10:00-19:00 - Włoska Robota
Stefana Okrzei 44-100 Gliwice
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - Zakręcone
Rynek, 17 - Zielona Budka
- Zimny Drań
Raciborska, 11a - Łodzianka
Mleczna, 6 - Żona Drania
Rynek, 7 44-120 Pyskowice
Marketplace
- (null)
Szkolna - (null)
Świętych Cyryla i Metodego - Bałkan Bazar
Aleja Zagłębia Dąbrowskiego
Opening hours: Su 06:00-15:00 - BioBazar Huta Baildon
Bracka, 20 40-858 Katowice
Opening hours: We,Sa 7:00-14:00 - Bytomski Jarmark Staroci - T. S. "Szombierki" Bytom
Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, 3 41-907 Bytom
Phone: +48 32 389 16 93
Email: sekretariat@szombierkibytom.com
Opening hours: Fr[1],Fr[1] +1 day 07:00-15:00; Jan 01,Jan 02,Oct 07,Oct 08 off; Jan 08,Jan 09,Oct 01 07:00-15:00 - Fabryka Owoca
Solidarności, 20J - Gliwicka Giełda Samchodowa - MZUK Gliwice
Kujawska, 112 44-100 Gliwice
Części samochodowe, giełda towarowa, samochody, motocykle i rowery.
Opening hours: Sa 06:00-13:00; Su 05:00-13:00 - Hala Targowa
3 Maja 44-230 Czerwionka - Hala Targowa - AT Group Andrzej Tyblewski
Szpitalna, 10 41-250 Czeladź - Juwenia
Aleja Jana Łyska - Manhattan
Kardynała Stefana Wyszyńskiego - Market na Czerwonym
Aleja Wolności, 12 42-217 Częstochowa
Opening hours: Mo-Th 06:00-18:00; Fr 06:00-15:00 - mały ryneczek
Pod Murami, 8 - Mały Rynek
Księdza Stanisława Stojałowskiego
Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-15:00 - Minitarg
- Obroki
Phone: +48 32 359 41 00
Fax: +48 32 359 42 00
Email: info@obroki.pl
Opening hours: Mo-Fr 03:00-15:00 - Pasaż handlowy Jasna
Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury - Plac Handlowy "Jacek" 42-202 Częstochowa
- Plac Targowy
Opening hours: Fr 07:00-12:30 - Plac targowy
Plac Dominikański - Plac Targowy
Plac Targowy
Opening hours: Th - Plac Targowy
Biskupa Teodora Kubiny, 31 - Plac Targowy
Bazarowa - Plac targowy
Klasztorna - Plac targowy
- Plac targowy
Plac Grunwaldzki
Opening hours: Sa 6:00-13:00 - Plac targowy
Wolności 42-283 Boronów - Plac Targowy - Ug Kruszyna
Opening hours: Tu 07:00-12:00 - Plac targowy Siewierz
- Rynek Prezydenta RP Gabriela Narutowicza
- Stare targowisko
- Targ
Opening hours: Th,Sa 06:00-12:00 - targ
Włodzimierza Majakowskiego - Targ
Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego - Targ
Stanisława Staszica - Targ
Ratuszowa - Targ Pszczyna
Mikołaja Kopernika - Targ rolno-spożywczy
Świętego Jana Sarkandra
Opening hours: We 05:00+; Sa 05:00+ - Targ w Boguszowicach
- Targowisko
Opening hours: Tu,Fr 06:00-13:00 - Targowisko
- Targowisko
Obrońców Poczty Gdańskiej, 25 - Targowisko
Budowlana, 45 - Targowisko
Świętego Marcina - Targowisko
- Targowisko
Dehnelów, 19e - Targowisko
Wojciecha Korfantego, 8 - Targowisko
Szklarniana - Targowisko
Teatralna - Targowisko - PTHU Interpromex Sp. z o.o.
Modrzejowska, 50 42-500 Będzin - Targowisko
Rafała Sznajdera, 12 - Targowisko
Malinowa, 2 - Targowisko
Aleja Wolności, 7 42-202 Częstochowa - Targowisko
Stanisława Wojciechowskiego - Targowisko
Aleksandra Skowrońskiego - Targowisko
Juliusza Słowackiego 42-440 Ogrodzieniec - Targowisko
Juliusza Ligonia 42-286 Koszęcin - Targowisko
- Targowisko
Przemysłowa - Targowisko
Plac 11 Listopada - Targowisko
Jana Szymały - Targowisko "Kocia"
Henryka Sienkiewicza, 7D - Targowisko "Ryneczek"
Parkowa, 3 42-400 Zawiercie - Targowisko "Sikornik"
Czajki - Targowisko "Wały Dwernickiego"
Wały Józefa Dwernickiego, 11 42-202 Częstochowa - Targowisko ,Na Jedynce'
Kazimierza Brodzińskiego, 2 - Targowisko „Zakątek”
Zakątek, 10
Opening hours: Mo-Su 06:00-14:00 - Targowisko Gaszowice
- Targowisko Giszowiec
- Targowisko gminne w Koziegłowach
Tadeusza Kościuszki - Targowisko Halemba II - ZTR Zarząd Targowisk Rudzkich
Solidarności, 20 41-706 Ruda Śląska - Targowisko koło szkoły
Szkolna - Targowisko Lapaz
Jubileuszowa, 9 41-506 Chorzów
Phone: +48 32 246 19 34 - Targowisko Manhattan-Podłęże (Stary Manhattan)
Grunwaldzka, 231 - Targowisko Miejskie - Zakład Targowisk Miejskich
Katowicka Katowice
Phone: +48 32 2036421
Email: sekretariat@ztm.katowice.pl
Opening hours: Mo-Sa 06:00-18:00; PH off - Targowisko Miejskie
Twarda - Targowisko Miejskie
- Targowisko Miejskie - Rybnickie Służby Komunalne
Opening hours: Mo-Su 5:00-16:00 - Targowisko Miejskie - Interpromex Sp. z o.o.
Gzichowska 42-500 Będzin
Opening hours: We,Sa 06:00-13:00 - Targowisko Miejskie
Arki Bożka - Targowisko Miejskie
Jadwigi Markowej - Targowisko Miejskie
Panewnicka - Targowisko Miejskie - Urząd Miasta Knurów
Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-13:00 - Targowisko Miejskie
Doktora Lucjana Mendego - Targowisko Miejskie
Doktora Andrzeja Mielęckiego, 7 - Targowisko miejskie
Opening hours: We 05:00+; Sa 05:00+ - Targowisko Miejskie
Gustawa Morcinka
Opening hours: Mo-Sa 6:00-14:00; PH off - Targowisko Miejskie
Opening hours: środy 6:00-12:00 - Targowisko Miejskie Helenka
Doktora Henryka Jordana, 80f
Opening hours: Mo-Sa 08:00-16:00 - Targowisko Miejskie Lędziny
Aleksandra Fredry - Targowisko Miejskie nr 2
Bogumińska 44-300 Wodzisław Śląski - Targowisko Miejskie Orzesze
- Targowisko Miejskie w Wojkowicach
Plaka - Targowisko Miejskie w Zabrzu Pod Ratuszem
Piastowska
Opening hours: Mo-Th 08:00-17:00; Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00 - Targowisko Mierzęcice
Wolności 42-460 Mierzęcice - Targowisko na Starych Tychach
Księdza Jana Kapicy
Opening hours: We,Sa 06:00-12:30 - Targowisko PSS Społem - PSS Społem Bielsko-Biała
- Targowisko rolno-przemysłowe
- Targowisko rolno-zwierzęce
Rzeczna - Targowisko tymczasowe
Józefa Cebuli - Targowisko w Dobieszowicach
Adama Mickiewicza, 1a - Targowisko w Murckach
Targowisko w Murckach, 4u - Targowisko w Łaziskach Górnych
Dworcowa 43-170 Łaziska Górne
Opening hours: We 08:00-12:00; Sa 08:00-12:00 - Targowisko Łazy
Wiejska, 2 42-450 Łazy - Zielony Bazar
Kolońska, 1 40-002 Katowice
Opening hours: Mo-Fr 04:00-19:00; So 04:00-14:00 - Śląska giełda zimowa
Ceglana, 11 Katowice
Prison
- Areszt Śledczy
Młyńska
Phone: +48 32 400 08 00 - Areszt Śledczy
- Areszt Śledczy
Karola Szymanowskiego, 6 41-400 Mysłowice
Phone: +48 32 222 27 32 - Areszt Śledczy Częstochowa
Mirowska, 22 42-202 Częstochowa - Areszt Śledczy Katowice
Mikołowska, 10A 40-067 Katowice - Areszt Śledczy Sosnowiec
Radocha - Areszt Śledczy w Bytomiu
Wrocławska - Areszt Śledczy w Tarnowskich Górach
Opolska, 17A - Oddział Zewnętrzny w Wąsoszu Górnym - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach
Powstańców, 150 42-110 Wąsosz Górny - Zakład Karny
Jana III Sobieskiego, 6 - Zakład Karny Herby
- Zakład Karny Jastrzębie-Zdrój
Cypriana Kamila Norwida, 23 44-268 Jastrzębie-Zdrój - Zakład Karny Sieraków Śląski
- Zakład Karny Sieraków Śląski
Cegielniana, 13 42-793 Sieraków Śląski
Phone: 34 35-38-505
Fax: 34 35-38-505 wewn. 105
Email: zk_sierakow_slaski@sw.gov.pl - Zakład Karny w Cieszynie
Bolesława Chrobrego, 2 - Zakład Karny w Raciborzu
- Zakład Karny w Raciborzu
Józefa Von Eichendorffa, 14 47-400 Racibórz
Phone: 0324539600
Email: zk_raciborz@sw.gov.pl - Zakład Karny w Zabrzu
- Zakład Karny Wojkowice
Króla Jana III Sobieskiego, 298 42-580 Wojkowice - Zakład Karny Wojkowice - Oddział Zewnętrzny w Ciągowicach
Wojska Polskiego, 10 42-450 Ciągowice
Phone: +48322961621
Fax: +48327876087
Email: oz_ciagowice@sw.gov.pl - Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
- -
- -
Opolska, 21B - -
Mirowska, 22
Public Building
- Administracja Zasobów Komunalnych
Legionów, 85 43-500 Czechowice-Dziedzice - Bar
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Budynek klubu LKS Orzeł Kozy
Parkowa, 3 43-340 Kozy - Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego
Chorzowska, 25 41-902 Bytom - Czechowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
Gabriela Narutowicza, 79 43-500 Czechowice-Dziedzice - Dom Dziecka
Józefa Lompy, 9 43-300 Bielsko-Biała - Dom Kultury
Lubliniecka, 2 - Dom kultury w Kobiernicach
Parkowa, 20B 43-356 Kobiernice - Dom Sołecki
Cieszyńska, 101 - Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Wojewódzka, 42 Katowice
Phone: +48 32 251 07 36
Email: ksse@ksse.com.pl - Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Koszęcin
Jana Sobieskiego, 1 42-286 Koszęcin - Leśnictwo Prusów
Kolonia Prusów, 154 - Ludowe Towarzystwo Sportowe Ospel Wierbka
Szkolna, 2 42-436 Wierbka - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Rudzie Śląskiej
1 Maja, 218 - Nadleśnictwo Jeleśnia
Kasztanowa - Nadleśnictwo Złoty Potok
Tadeusza Kościuszki, 15 - Oddział Urzędu Miejskiego
3 Maja, 33 41-200 Sosnowiec - Ośrodek Pomocy Społecznej
Raciborska, 27 - Plebania
Generała Mieczysława Dąbkowskiego, 42/44 42-217 Częstochowa - Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Stanisława Moniuszki, 25 41-902 Bytom - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Ignacego Daszyńskiego, 4 42-400 Zawiercie - Powiatowy Urząd Pracy
Łagiewnicka, 15 - Powiatowy Urząd Pracy
Partyzantów, 55 43-300 Bielsko-Biała
Phone: 33-496-51-50
Fax: 33-496-51-51
Email: sekretariat@pup-bielsko.pl - Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Karola Szymanowskiego, 15 42-217 Częstochowa
Opening hours: Mo-Fr 07:00-10:00,10:20-14:00,14:55-15:00; Sa-Su off - S.M. Sielec
Legionów, 7A - Strażnica 51
Wiejska - Urząd Dozoru Technicznego
Robotnicza, 4A 44-100 Gliwice - Urząd Miejski
Łosińska, 1 41-260 Sławków - Urząd Pocztowy Bieruń Stary
Rynek, 11 43-150 Bieruń - Urząd Skarbowy
3 Maja, 20 41-200 Sosnowiec - Urząd Skarbowy
Józefa Ignacego Kraszewskiego, 4 43-400 Cieszyn - Urząd Stanu Cywilnego
Aleja Sportowców, 1 41-100 Siemianowice Śląskie - Wiejski Dom Kultury w Przychodach 42-436
- Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza "Przystań”
Tadeusza Jasińskiego
Phone: 728 955 445
Email: sekretariat@wpow.org.pl - Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
Oświęcimska, 6 42-674 Zbrosławice - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zygmunta Krasińskiego, 34 - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Lwowska, 2 Chorzów - Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Generała Józefa Longina Sowińskiego, 2 40-018 Katowice - Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Inspektorat w Tarnowskich Górach
Górnicza, 4/8 Tarnowskie Góry - Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Inspektorat w Częstochowie
Okólna, 17/19 42-218 Częstochowa - Zarząd Dróg Miejskich
Płowiecka, 31 44-121 Gliwice - -
Generała Władysława Andersa, 24a - -
Generała Władysława Andersa, 26b - -
Generała Władysława Andersa, 28b - -
Generała Władysława Andersa, 22a - -
Żarecka, 22a 42-425 Kroczyce - -
Michała Bałuckiego, 4 43-100 Tychy - -
Plac Grunwaldzki, 1 - -
Częstochowska - -
Mikołaja Kopernika, 43-47 - -
Mikołaja Kopernika - -
Mikołaja Kopernika - -
Andromedy - -
- -
- -
- -
Karola Miarki, 15 43-190 Mikołów - -
Powstańców Śląskich, 1 44-186 Gierałtowice - -
Węglowa, 54 43-502 Czechowice-Dziedzice - -
- -
Nad Białką, 1B 43-500 Czechowice-Dziedzice - -
Legionów, 7a 41-200 Sosnowiec - -
- -
- -
- -
Legionów, 7A - -
Wesoła - -
Polna, 33 43-500 Czechowice-Dziedzice - -
Wolności, 7 42-360 Choroń - -
Leśna - -
Junacka - -
Ignacego Jana Paderewskiego, 25A - -
Księdza Stanisława Słonki, 54 - -
Recycling
- ALBA
Bytkowska, 15 41-503 Chorzów
Phone: +48 664 400 000
Email: gruz@alba.com.pl
Opening hours: 8:00-16:00 - Auta po stluczkach
Rybnicka - AUTO ZŁOM BASCAR
- Auto-Złom
- AVI Skup Złomu
Piotrkowska, 25 41-200 Sosnowiec
Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-14:00 - CELSA "Huta Ostrowiec" sp. z o.o. oddział Chorzów
Wilhelma Kollmanna, 24 41-506 Chorzów - CLIF Sp. z o.o.
Fryderyka Chopina - COLMEX Sp. J. Złom i surowce wtórne
Modrzewiowa - DAN PLAST RECYKLING S.C.
Fryderyka Chopina - Eco-Recykling - Eco-Recykling sp. z o.o.
Phone: 502196170 - Eko punkt
Szałasowizna, 7 - Eko punkt
Aleja Józefa Piłsudskiego, 28A - Eko-Bud. Skup złomu i makulatury. Sokołowski P
Dęblińska, 6a 41-200 Sosnowiec - Eko-Jumir Sp. z o.o.
- Ekopartner
Wojska Polskiego, 16G 41-600 Świętochłowice - Gminny Punkt Zbiórki Odpadów - MPGK Katowice
Phone: +48 32 35 87 671
Opening hours: Mo,We-Fr 06:00-17:00; Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00; Su,PH off - Gminny Punkt Zbiórki Odpadów Niebezpiecznych - Gmina Sławków
Generała Józefa Hallera 41-260 Sławków - Gminny Punkt Zbierania Odpadów
Zaopusta
Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00, Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00 - INTERSTAL - Krzysztof Wróbel
Radocha, 4A 41-200 Sosnowiec - Jadłodzielnia
Wolności, 16 - Kalimex
Stanisława Żółkiewskiego, 29 41-506 Chorzów
Phone: +48 32 241 82 18
Hurtowy skup złomu stalowego i metali kolorowych. Podstawiamy kontenery - Śląsk. - Koral
Jana Długosza - Metal-Złom
- Odzysk – skup surowców wtórnych - Remigiusz Golda
Lokalna
Phone: +48 32 216 95 61; +48 601 513 994
Email: odzysk1@wp.pl - Olmet
Żelazna, 9a 41-506 Chorzów
Phone: +48 32 783 92 92
Fax: 48 32 783 92 90
Email: chorzow@olmet.pl
Opening hours: Mo-Fr 07:00-17:00; Sa 07:00-15:00 - Olmet
Wodzisławska, 22
Phone: +48 32 472 07 77
Fax: +48 32 472 07 80
Opening hours: Mo-Fr 07:30-17:00; Sa 07:30-14:00 - Olmet
Podmiejska, 95
Phone: 32 739 61 45
Fax: 32 739 61 46
Email: rybnik@olmet.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-15:00 - PreZero Recycling Szkło
Kokotek, 31 41-700 Ruda Śląska
Phone: +48 32 342 34 91
Email: recycling.szklo@prezero.com
Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00 - PSZOK
- PSZOK Kornowac
- PSZOK Radlin
Opening hours: We 12:00-18:00, Sa 09:00-17:00 - PSZOK Szpitalna
Drogowa Trasa Średnicowa - PUH Gemini Krzysztof Piecuch
Przemysłowa, 33 34-300 Żywiec - Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów
Szyb Jana, 1H Czeladź - Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
- Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Opening hours: Mo-Fr 8:00-18:00; Sa 8:00-14:00 - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów
- Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - Master
Lokalna, 11 43-100 Tychy
Opening hours: Mo-Fr 06:00-21:00; Sa,Su off - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Pocztowa - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Noworudzka - Punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych
Księdza Józefa Londzina, 58 43-246 Strumień
Opening hours: Mo 08:00-12:00; We 14:00-18:00; Fr 12:00-16:00 - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Ściegna - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych "Sorcik"
Kaliny, 1 41-506 Chorzów
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Tu,Th 12:00-20:00; Sa 10:00-16:00 - Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - PSZOK - Gmina Kłobuck
Phone: 34 310 00 40 - Remondis - REMONDIS
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, 11A 41-203 Sosnowiec - Skup i sprzedaż złomu oraz metali kolorowych - Małgorzata Ulbrych
Młyńska, 5 41-706 Ruda Śląska
Phone: +48 602 781 503
Opening hours: Mo-Fr 07:00-16:00 - Skup Metali Nieżelaznych i Żelaza Sandra
Kłodnicka, 24 41-706 Ruda Śląska
Phone: +48 32 24 32 505
Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00 - Skup złomu
Powstańców Śląskich
Phone: +48 34 356 28 12
Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-12:00 - Skup złomu
Oleska, 20 42-700 Lubliniec - Skup złomu
Portowa - Skup złomu
Wojska Polskiego, 39A - Skup złomu
Inwalidów Wojennych - Skup złomu
- Skup Złomu i Makulatury
Łagiewnicka, 11B - Skup złomu i sprzedaż opału
Nowa, 100 47-451 Tworków - Skup złomu stalowego i surowców wtórnych - Henryk Saczała
Księdza Jana Sulińskiego, 13b
Opening hours: Mo-Sa 08:00-15:30 - Sortownia śmieci
Akademicka - Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Zbiornica numer 3
Załęska, 50 40-572 Katowice
Phone: +48 32 252 73 80 - Stalmet
Thomasa Woodrowa Wilsona, 54z
Phone: +48 515 191 401
Opening hours: Mo-Fr 07:00-16:00; Sa 07:00-14:00 - STENA Recykling
- ZAKŁAD MZKZOK - MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o.
Phone: +48 (32) 70 70 103
Fax: +48 (32) 70 70 104 - Zakład Usług Komunalnych
Mieczysława Dzieńdziela, 44 43-190 Mikołów
Phone: +48 32 226 4187
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00 - Zbiornica nr 2
Złota, 22b
Opening hours: Mo-Fr 07:30-15:30; Sa 08:00-12:00; PH off - ZTK
- Złomnica Nikistal
Karola Miarki, 13 41-400 Mysłowice - Złomowisko „Toma”
Józefa Uszczyka - -
Aleksandra Kostki Napierskiego - -
Mikołaja Kopernika, 51 - -
Andromedy - -
- -
- -
- -
Szyb Jana, 1H Czeladź - -
Szosowa - -
Wandy - -
Pod Młynem, 21d - -
Stefana Batorego - -
Gustawa Morcinka - -
Piastów - -
Aleja Piastów - -
Piastów - -
- -
Piastów - -
Piastów - -
Zawiszy Czarnego, 6b - -
Chorzowska - -
Tysiąclecia - -
Tysiąclecia - -
Tysiąclecia - -
Bolesława Chrobrego - -
Ułańska - -
Ułańska - -
Ułańska - -
Juliana Ordona - -
Norberta Barlickiego
Shelter
- MZDiT Częstochowa
Jagiellońska - (null)
- Agroturystyka Kośmidry
Stawowa - Al. Niepodległości
Aleja Niepodległości - Alpinarium
- Altana "Steffansruhe"
- Altana leśna
- Altana rekreacyjna
- Altana sołecka w Mszanie
- Altanka
Kruszyńska - Ambona do obserwacji ptaków
- Ambona do obserwacji ptaków
- Biwak
- Biwak leśny
Biwakowa - Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
- Chata
Świętego Urbana - Chatka na Klimczoku
- Darz Bór - Nadleśnictwo Świerklaniec
- Dolina Cępieli
Cępieli - Domek myśliwski "STODOŁA"
- Dwa Stawy
- Dworzec autobusowy Dębowiec Centrum
Katowicka - Feliksówka ZHP Knurów
- Glorieta
Aleja Pod Wieżę - Golcówka
- Gospodarze
Krótka - Goście
Krótka - Grzybek
- Hubertus - Koło Łowieckie Odyniec
- Kolbówka
- Koło Łowieckie " Ponowa"
- Libidza Kłobucka
Kłobucka - M11
- M12
Leśna - Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
Marii Konopnickiej - Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
Szotkowicka - Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
- Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
Przemysłowa - Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
Przemysłowa - Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
- Miejsce wypoczynku
- Nowa Wioska
Główna, 6 - Paderewskiego
Ignacego Jana Paderewskiego, 7 - Parkowa Altana
- paśnik
- Pogoń Klub Kiepury
Będzińska - PORT
- Przyczepa kempingowa
- Przynęta - grill&bar
Rudzka - Przystanek Turysty - Rada Osiedla Straconka
Rajdowa
Phone: +48 600 973 051
Opening hours: 07:00-22:00 - Przystanek Turysty - Rada Osiedla Straconka
Rajdowa
Phone: +48 600 973 051
Opening hours: 07:00-22:00 - Punkt widokowy Pogrzebień
Lubomska - Rajcza Centrum
- Rajcza Rynek
Rynek - Rendez-vous
- Rybnik Zebrzydowice
Zebrzydowicka - Rybnik Zebrzydowice
Zebrzydowicka - Rybnik Zebrzydowice Myto
Zebrzydowicka - Rzeniszów
Katowicka - Rzeniszów
Katowicka - Samoróbka
- Schron
- Schron turystyczny - Związek Harcerstwa Polskiego
Mirowska, 367 - Schronienie dla turystów
Księdza Wilhelma Tuskera - Serce Wsi
- Srebrna Rondo 02
Srebrna - Stanica Rowerowa
Dębowa - Stanica rowerowa Garbaty Mostek
Garbaty Most - Stary Pień
- Szałas na Cudzichowej
- Szałas pasterski z Brennej
- Truskolasy, Rynek
Rynek - Trynek Asnyka
Jana Kilińskiego - Tworków Główna Rynek
Główna - Tężnia Solankowa
Stacyjna - W11
Chudowska - W12
Zachodnia - W13
Okrężna - W14
- W7
Skośna - Wesoła Mostek
3 Maja - Wiata
Grabka - Wiata
Turystyczna - Wiata
- Wiata
- wiata
Główna - Wiata
- Wiata
- Wiata
Aleksandra Puszkina
przestronne schronienie z czterema ławkami i okrągłym stołem - Wiata
Żwakowska Droga Pożarowa
przestronne schronienie z czterema ławkami i okrągłym stołem - Wiata
Dojazd pożarowy 72 - Wiata
Dojazd pożarowy 72 - Wiata
- Wiata
- Wiata
Czatachowa - Wiata Dworku Cyranka - Pszczyńskie Koło Myśliwskie
- Wiata myśliwska - Koło Łowieckie "Trop" Lubliniec
- Wiata myśliwska "Darz Bór"
- Wiata rowerowa SBL - Bieruń Arbotreum
Bijasowicka - Wiata rowerowa SBL - Bieruń Góra Chełmeczki
- Wiata rowerowa SBL - Bieruń Paciorkowce
Chełmska - Wiata rowerowa SBL - Bojszowy Barwna
Barwna - Wiata rowerowa SBL - Bojszowy Dębowa
- Wiata rowerowa SBL - Bojszowy Ruchu Oporu
Kowola - Wiata rowerowa SBL - Chełm Śląski Smutna Góra
- Wiata rowerowa SBL - Imielin Kopiec
- Wiata Rowerowa SBL - Imielin Satelicka
- Wiata rowerowa SBL - Jedlina
- Wiata rowerowa SBL - Lędziny Dzikowa
Dzikowa - Wiata rowerowa SBL - Międzyrzecze Las
Żubrów - Wiata rowerowa SBL - Międzyrzecze OSP
Gilowicka - Wiata rowerowa SBL -Lędziny Gwarków
Gwarków - Wiata zwykła
- Wierzbowa altana
Krakowska - Wierzbowa altana
Krakowska - Wierzbowa altana
- Wierzbowa altana
- Wierzbowa altana
- Zadaszona wiata
- Zendek Rozwidlenie
Główna, 247
Shop
- Glamagio
Braci Mniejszych, 4
Shower
- 2theloo - fee
Dworzec autobusowy
Opening hours: 24/7 - - - no fee
Opening hours: closed - - - no fee
Opening hours: 24/7 - -
- -
Klasztorna - - - fee
Rzeczna - -
Księdza Franciszka Styry - - - fee
Cysterska - -
- -
- -
- -
- - - public access
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- - - no fee - supervised
Social Facility
- "Pod Dębem" Dom Seniora
'Głęboka', 115 42-134 - Akcent
Macieja Rataja, 14 - Al-Med
Radlińska, 16
Phone: +48324450406
Email: wodzislaw@almed-centrum.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00 - Arka N
Wiejska, 18a 47-400
Phone: 786214123
Email: dziedziocha@gmail.com - Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Ogrodowa, 24/44 42-202 Częstochowa
Phone: +48 506 394 592
Email: ukraina@caritas.czest.pl - Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej - Grzegorz Giercuszkiewicz
Janowicka, 138
Phone: +48 795 422 343
Email: sq9oh69@gmail.com - Caritas Diecezji Opolskiej - Arnold Drechsler
Kozielska, 65
Phone: +48 600 478 455
Email: caritas_centrala@op.onet.pl - Całodobowy prywatny dom opieki dla osób strszych "Szafirek"
Bytomska, 82 41-250 Czeladź
Phone: 32 205 21 13 - Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo Wychowawczych
74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2a 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 353 50 94
Fax: +48 34 353 50 94 - Centrum Administracyjne Regionalnych Placówek Instytucjonalnej Pieczy Zastępczej nr 2 w Samborowicach
Opawska, 7 47-475 Samborowice
Phone: +4832 456 40 05
Email: centrum.placowek.osd@gmail.com - Centrum Leczenia Uzależnień
Świętego Huberta, 60 - Centrum Opieki Długoterminowej „Joanna”
Osiedle, 76 42-460 Mierzęcice - Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze "Wzrastanie"
Brynicy, 14 40-358 Katowice
Phone: +48 32 2569647
Email: cow@cow-wzrastanie.pl - Centrum Usług Senioralnych
Bursztynowa, 11 42-500 Będzin
Rejon Opiekuńczy Zamkowe - Centrum Usług Senioralnych - Rejon Opiekuńczy Grodziec
Norberta Barlickiego, 16 42-500 Będzin - Centrum Usług Senioralnych - Rejon Opiekuńczy Ksawera
Siemońska, 11 42-500 Będzin - Centrum Usług Senioralnych - Rejon Opiekuńczy Warpie
Rotmistrza Witolda Pileckiego, 9 42-500 Będzin - Centrum Usług Senioralnych - Rejon Opiekuńczy Łagisza
Energetyczna, 10 42-500 Będzin - Centrum Usług Senioralnych - Rejon Opiekuńczy Śródmieście 1 i Śródmieście 2
11 Listopada, 4 42-500 Będzin - Centrum usług społecznych dla osób niepełnosprawnych i z autyzmem
Francuska, 43 40-027 Katowice - Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny / Dom Harcerza - I Szczep Harcerski im. Obrońców Katowic
Tomasza Kotlarza, 10a
Phone: +48 601 544 660;+48 605 641 917;+48 601 544 560
Opening hours: Tu-Th 14:00-19:00; Fr 11:00-16:00; Sa 10:00-15:00; Su-Mo,PH off - Diecezjalny Dom Matki i Dziecka - Caritas Diecezji Sosnowieckiej
Gabrieli Zapolskiej, 2 41-218 Sosnowiec
Phone: 032 265 50 56
Email: sosnowiec@caritas.pl - Dom "Pokora"
Alojzego Pawliczka, 16 - Dom Aniołów Stróżów - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „DOM ANIOŁÓW STRÓŻÓW“
Gliwicka, 148
Phone: +48 32 250 90 10 - Dom dla osób starszych "Preczów"
Polna, 9c 42-512 Preczów - Dom Dziecka
Pocztowa, 24 43-309 Bielsko-Biała - Dom Dziecka
- Dom Dziecka im. św. Dominika Savio - SDB
Kościelna, 53/63 42-200 Częstochowa
Phone: +48 34 365 09 87 - Dom Dziecka nr 1
- Dom Dziecka nr 2
Wrocławska, 46 41-902 Bytom - Dom Dziecka Stanica
Plebiscytowa, 46 - Dom Dziecka Tęcza
Rybnicka, 1 40-038 Katowice - Dom Dziecka w Cieszynie
Józefa Ignacego Kraszewskiego, 2 43-400 Cieszyn - Dom Księży pw. św. Józefa
Stawowa, 26 42-500 Będzin - Dom Nadziei
Ludwika Solskiego, 3A - Dom Nauczyciela
Pocztowa, 14a - Dom Opieki „Przedsionek Pana”
Pod Chełmem, 60 - Dom Opieki „Samarytanin”
- Dom Opieki Eden
Zawiercka, 18 42-300 Myszków - Dom opieki Honorata
Główna, 31 41-503 Chorzów - Dom Opieki im. Jana Pawła II
Świętego Józefa Sebastiana Pelczara, 891 - Dom Opieki Sióstr Boromeuszek
- Dom Opieki Społecznej
Wojciecha Korfantego, 1 - Dom opieki społecznej
Jagiellońska, 2 41-200 Sosnowiec
Phone: 32 292 32 39
Email: sekretariat@dpsnr2.pl - Dom Opieki Społecznej Nr 1
- Dom Pomocy Społecznej
- Dom Pomocy Społecznej
Henryka Sienkiewicza, 6 42-290 Blachownia
Phone: +48 34 327 06 33 - Dom Pomocy Społecznej
Rzemieślnicza, 9 42-400 Zawiercie - Dom Pomocy Społecznej - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Będzin-Grodziec
- Dom Pomocy Społecznej
Kochcicka, 14 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 351 01 12
Email: sekretariat@dpslubliniec.internetdsl.pl - Dom Pomocy Społecznej
- Dom Pomocy Społecznej
Mikołaja Reja, 54 - Dom Pomocy Społecznej - Urząd Miasta Będzin
Adama Mickiewicza, 2 42-500 Będzin
Phone: (32) 267 35 38
Email: dpsbedzin@dps-grodziec.pl - Dom Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek
Wesoła, 14 - Dom Pomocy Społecznej "Nestor"
Tadeusza Kościuszki, 62 34-300 Żywiec - Dom Pomocy Społecznej "Senior"
Szpitalna, 5a - Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"
74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 353 11 12
Fax: +48 34 353 11 05
Email: dpszameczek@op.pl - Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"
74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 353 11 12
Fax: +48 34 353 11 05
Email: dpszameczek@op.pl - Dom Pomocy Społecznej "Zameczek" - Powiat Gliwicki
Knurowska, 13 44-144 Kuźnia Nieborowska - Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" - Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Franciszka Grzonki, 1 47-400
Phone: +4832 415 31 36
Email: dps.zlota.jesien@wp.pl - Dom Pomocy Społecznej „ Dom Kombatanta”
Emila Cyrana, 10 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 356 40 04
Fax: +48 34 356 41 92
Email: biuro@dpskombatant.pl - Dom Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II - Powiat Wodzisławski
Bogumińska, 22 44-350 Gorzyce - Dom Pomocy Społecznej nr 1
Jana Matejki, 62 41-800 Zabrze - Dom Pomocy Społecznej nr 2
Jaskółcza, 11 41-800 Zabrze - Dom Pomocy Społecznej nr 3
Wiktora Brysza, 3 41-800 Zabrze - Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
Cisowa, 6 41-800 Zabrze - Dom Pomocy Społecznej Przyjaźń
Włoska, 24 42-612 Tarnowskie Góry - Dom Pomocy Społecznej Przystań
Księdza biskupa Stanisława Adamskiego, 22 Katowice - Dom Pomocy Społecznej Słoneczny Dom
Knurowska, 17 41-800 Zabrze - Dom Pomocy Społecznej w Bytomiu-Miechowicach
- Dom Pomocy Społecznej w Jaworznie
Obrońców Poczty Gdańskiej, 63 - Dom Pomocy Społecznej w Orzeszu
Romualda Traugutta, 45 43-180 Orzesze
Phone: +48 32 221 53 62
Email: biuro@dpsorzesze.pl - Dom Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim - Zgromadzenie Sióstr Opatrzności Bożej
Wolności, 35 44-300 Wodzisław Śląski - Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
Biskupa Teodora Kubiny, 11 41-600 Świętochłowice - Dom Pomocy Społecznej świętego Antoniego - Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo
Zaułek Wieluński
Phone: +48 34 324-29-14
Email: dyrekcja@dpsczestochowa.pl - Dom Samotnego Rodzica
Szpitalna, 5b Czeladź - Dom seniora "CZYŻYK"
Gorzycka, 36F 44-352 Czyżowice
Phone: +48 32 4453611 - Dom seniora "Port" w Wojkowicach
Kopalniana, 1 42-580 Wojkowice - Dom Seniora Paraiso Brenna
- Dom Seniora Zielony Zakątek
Plebiscytowa, 88d 41-400 Mysłowice
Phone: +48 692 863 120
Email: info@proaltum.pl - Dom Spokojnej Starości
Phone: +48 33 858-04-37 - Dom św. Józefa - Caritas
Księdza Józefa Czempiela, 1 40-044 Katowice - Dzienne Domy Pomocy Społecznej
Generała Henryka Dąbrowskiego, 104 Chorzów
Phone: +48 32 247 96 73
Email: chorzowskalauba@interia.pl - Dzienny Dom Pobytu Razem Na Bytomskiej
Bytomska, 24 - Dzienny Dom Pomocy dla Osób Starszych i Samotnych - Gmina Tarnowskie Góry
Bytomska, 15 42-600 Tarnowskie Góry - Dzienny Dom Pomocy Społecznej - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1 Maja, 45 44-190 Knurów
Phone: +48323355017
Email: ops@knurow.pl - Dzienny dom pomocy społecznej - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Jana III Sobieskiego, 1 42-500 Będzin - Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 7
Gliwicka, 74A Katowice - Dzienny Dom SENIOR+
Strzelców Bytomskich, 24/2 - Dzienny Dom Seniora "Na Wiejskiej"
Wiejska, 40 41-253 Czeladź - Пункт прийому
Plac Sejmu Śląskiego, 2 40-032 Katowice
Phone: +48 538 517 441
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Пункт прийому
Plac Opatrzności Bożej, 18 43-300 Bielsko-Biała
Phone: +48 33 4970 790
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку.
Opening hours: Mo-We 07:30-15:30;Th 07:30-18:00;Fr 07:30-13:00 - Ewangelicki Dom Opieki "Emaus"
Księdza Karola Kulisza, 70 - Ewangelicki Dom Opieki "Emaus"
- Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju"
Matki Ewy, 1 41-923 Bytom
Phone: +48 32 286 34 00
Fax: (32) 280 57 96
Email: ostoja.pokoju@interia.pl - Ewangelicki Dom Opieki SOAR
Andrzeja Frycza Modrzewskiego, 25 43-300 Bielsko-Biała - Fundacja "Dom Nadziei"
Główna, 30 44-109 Gliwice - Fundacja "PIASTUN WYRÓWNYWANIE SZANS"
Oświęcimska, 16
Phone: +48 668-569-099
Email: siemianowice@fundacjapiastun.pl
Opening hours: Mo-Fr 09:00-15:30 - Fundacja rodzin polskich im. św Jana Pawła II
Biskupa Teodora Kubiny, 5 41-600 Świętochłowice
Phone: +48 32 793 64 98
Email: kontakt@fundacjarodzin.pl
Opening hours: Mo-Fr 8:00-15:00 - GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W WILKOWICACH - Gmina Wilkowice
Parkowa, 10 43-365 Wilkowice - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Jana Pawła II, 68 34-331 Pewel Mała - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Jana Sobieskiego, 11a 42-286 Koszęcin
Phone: 34 3524083
Opening hours: 7:30-15:30 - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Email: biuro@gops.chelmsl.pl - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Szkolna - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy
Zdrowotna - Gwarek
Dębowa - Hospicjum im.św.Brata Alberta
Górnicza, 30 - Hospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap.
Porębska
Phone: 32 832 94 00
Email: hospicjum-swtomasza@wp.pl - Jadłodajnia Rodzina
Wolności, 450 - Kamiliańskie Centrum Opiekuńczo-Lecznicze
Plac Romualda Traugutta, 6 - Kulejące Anioły
Dworcowa 43-211 - Lodówka Społeczna
Jana Matejki, 50 - Lodówka Społeczna (Jadłodzielnia)
Oświęcimska, 16
Opening hours: 24/7 - Mawo-med Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy
Jagodowa, 15 47-420 Kuźnia Raciborska - Miejska Świetlica Środowiskowa w Będzinie
Rotmistrza Witolda Pileckiego - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
3 Maja, 16 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
- Miejski ośrodek pomocy społecznej
Świdnicka, 35a 40-711 Katowice - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Caritas
Kościelna, 11 41-260 Sławków
Phone: 32 260 82 28
Email: mops@mops.slawkow.pl - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
- Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Gustawa Morcinka, 19a - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 47 42-400 Zawiercie - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Chemiczna, 2 41-300 Dąbrowa Górnicza - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie
11 Listopada, 1 42-500 Będzin
Phone: (32) 296 21 31
Fax: (32) 267 49 82
Email: sekretariat@mops.bedzin.pl
Opening hours: Mo 07:30-17:00; Tu-Fr 07:30-15:30 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie - Dział Dziennego Domu Pomocy Społecznej 2
Rotmistrza Witolda Pileckiego, 7 42-500 Będzin - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach
Wita Stwosza, 7 40-040 Katowice - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie
Księdza Alojzego Koziełka, 2 44-190 Knurów
Phone: 32 335 50 00
Fax: 32 335 50 06
Email: ops@knurow.pl
Opening hours: Mo-Th 07:30-15:30; We 07:30-17:30; Fr 07:30-13:30 - Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Krakowska, 26
Opening hours: Mo-Fr 07:00-15:00 - MOPS
Kolejowa, 2 43-190 Mikołów - MOPS Terenowy Punkt Pomocy Społecznej Nr 2 - Miasto Katowice
Warszawska, 42 Katowice - Noclegownia
- Noclegownia
Strażacka, 9 - Noclegownia Caritas
Łączna, 31 41-300 Dąbrowa Górnicza
Phone: 48 (32) 268 89 82 - Noclegownia Caritas "Spokojna noc"
Kaliska, 25
Phone: 48 (32) 266 22 26 - Noclegownia Miejska - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach
Objazdowa - NSZZ Solidarność
Maurycego Mochnackiego, 1 41-907 Bytom
Phone: +48 32 286 12 98
Fax: +48 32 286 12 98
Email: pm35bytom@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 16:00-19:00 - NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień
Częstochowska, 1 42-164 Parzymiechy
Phone: +48343189154
Fax: +48343715112 - Ognisko Wychowawcze
Turystyczna, 23 - Ogrzewalnia dla osób bezdomnych - Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II – Pomoc Potrzebującym – Rybnicki Bank Drugiej Ręki
Żwirowa, 32 44-274 Rybnik - Ośrodek Caritas Archidiecezji Katowickiej
Kłodnicka, 103 41-706 Ruda Śląska - Ośrodek imienia Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego (christian - roman_catholic)
Woszczycka, 17a 44-246 Palowice - Ośrodek Interwencji Kryzysowej - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach
Nowokościelna, 27 43-100 Tychy
Phone: +48 32 2270575
Email: oik@mops.tychy.pl
Opening hours: 24/7 - Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej
Ballestremów, 16 41-700 Ruda Śląska
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00 - Ośrodek opiekuńczy dla bezdomnych
Piotrkowska, 19 41-200 Sosnowiec
Phone: 32 294 70 52
Email: osrodek.opiekunczy@interia.pl - Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
Legionów, 81 43-502 Czechowice-Dziedzice - Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
Żarecka, 24 42-421 Góra Włodowska - Ośrodek Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich Rodzinom
Plac Świętego Jana, 31a
Phone: +48 32 241 19 73
Email: psycholog@uzaleznieni.org - Ośrodek Pomocy Społecznej
Racławicka, 19 Chorzów - Ośrodek Pomocy Społecznej
Marii Skłodowskiej-Curie, 5
Phone: + 48 32 417 10 46 - Ośrodek Pomocy Społecznej
Henryka Sienkiewicza, 1
Phone: +48 32 419 06 42 - Ośrodek Pomocy Społecznej
Nowa - Ośrodek Pomocy Społecznej
Młyńska - Ośrodek Pomocy Społecznej
Patriotów, 14 44-253 Rybnik - Ośrodek Pomocy Społecznej - Urząd Gminy Ożarowice
Zwycięstwa, 21 42-624 Tąpkowice
Phone: 32 284 01 51
Fax: 32 284 02 56
Email: ops@ops.ozarowice.pl
Opening hours: Mo 07:00-16:00; Tu-Th 07:00-15:00; Fr 07:00-14:00; PH off - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzienny Dom Pomocy Społecznej
Ocicka, 13a
Phone: + 48 32 414 99 82 - Ośrodek Pomocy Społecznej Krzyżanowice
Zamkowa, 50 47-451 Tworków
Phone: +48 32 419 63 00
Opening hours: Mo-We 07:00-15:00; Th 08:00-17:00; Fr 07:00-14:00 - Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach
3 Maja, 36B 44-230 Czerwionka-Leszczyny
Phone: +48 32 43 12 039 - Ośrodek Pomocy Społecznej w Psarach - UG Psary
Szkolna, 100 42-512 Psary
Phone: (32) 267 22 62
Fax: (32) 267 22 62
Email: ops@psary.pl
Opening hours: Mo-Fr 07:30-15:30 - Ośrodek Pomocy Społecznej w Rudzińcu
Gliwicka, 50 - Ośrodek Pomocy Społecznej w Rybniku
Żużlowa, 25 44-200 Rybnik - Ośrodek Rehabilitacyjno - Wychowawczy dla Dzieci Niepełnosprawnych
- Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy
Czysta, 7 41-500 Chorzów - Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny p.w. Św. Rafała Archanioła dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej - Caritas Polska
Phone: +48 34 3570-523
Fax: +48 34 3570-553
Email: osrodek@rusinowice.nazwa.pl - Ośrodek Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym
Fryderyka Chopina, 19 - Ośrodek Wychowawczy Sióstr Jadwiżanek
Aleja Niepodległości - Ośrodek Święta Elżbieta - Caritas
Szyb Powietrzny
Phone: +48 32 243 65 94
Fax: +48 32 248 10 55
Email: swelzbieta@caritas.pl - Ośrodek Święty Florian - Dom Pomocy Społecznej
Harcerska, 3 41-503 Chorzów - Ośrodek św. Faustyny Caritas Archidiecezji Katowickiej
Nowokościelna, 56 - Ośrodke Interwencji Kryzysowej w Jaworznie
Jagiellońska, 9 - Parafialny Zespół Caritas
- Państwowy Młodzieżowy Zakład Wychowawczy
- Pensjonat dla osób starszych "Zapiecek"
Generała Tadeusza Kościuszki, 224 42-582 Rogoźnik - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza
- Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze
74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2a 42-700 Lubliniec
Phone: +48 34 353 50 94
Fax: +48 34 353 50 94 - Polski Czerwony Krzyż - Śląski Zarząd Okręgowy PCK w Katowicach
Thomasa Woodrowa Wilsona, 10 44-190 Knurów
Phone: 32 235-22-11
Email: pck.knurow@wp.pl
Opening hours: Mo-Fr 07:30-15:30 - Polski Komitet Pomocy Społecznej
Legionów Polskich, 87
Opening hours: Mo 12:00-16:00; We,Fr 09:30-13:30 - Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bytomiu
Powstańców Warszawskich, 15 41-902 Bytom
Phone: 322812457
Opening hours: Mo-Th 09:00-13:00 - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie
Zamkowa, 4 43-440 Bażanowice - Poradnia Profilaktyki i Terapii Uzależnień
Jana Kasprowicza
Phone: +48 32 415 38 35 - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Nr 1 w Sosnowcu
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 114 41-200 Sosnowiec
Phone: +48 32 266 14 71
Email: pp1@sosnowiec.edu.pl - Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 im. ks. dra Stanisława Wilczewskiego
Stanisława Łętowskiego, 6a Katowice
Phone: +48 32 2527959
Email: pppnr2katowice@gmail.com - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Doktora Lucjana Mendego, 3
Phone: +48324561993
Email: ppp-wodzislaw@wp.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00
Swimming Pool
- Pływalnia miejska - OSiR Bytom
Skwer Romana Kostrzewskiego
Phone: +482812770
Fax: 32) 720-65-75
Email: basen-kryty@osir.bytom.pl
Opening hours: Mo-Fr 6:00-20:00; Sa-Su 9:00-21:00
Toilets
- 2theloo - fee
BUS
Opening hours: 24/7 - Dar Błękitu
- Galeria Młyńska - no fee
Zborowa - Miejska
Kościelna, 10a
Opening hours: Mo-Su 08:00-22:00 - Miejska toaleta
Jana Kochanowskiego - Publiczna toaleta
Króla Stefana Batorego - Toaleta - public access - fee
Cysterska - Toaleta 2 zł - public access - fee
Mikołaja Kopernika - Toaleta miejska - no fee
Bramkowa - Toaleta na Plaży Miejskiej - public access
Bulwary Nadodrzańskie prawobrzeżne - Toaleta na Zamku Piastowskim - Zamek Piastowski
Dziedziniec Zamkowy - Toi Toi - public access
Cmentarna - toi toi
Wiejska - Toi Toi
- Toi Toi
- Toi Toi
- Toi Toi - public access
Repecka - Toi Toi - public access
Kolejarzy - WC
Rynek, 1 - WC
Powstańców - WC
Jagiellońska - WC
Powstańców - WC
Powstańców - -
Aleja Harcerska - -
Promenada Generała Jerzego Ziętka - - - fee
Pasaż Biskupa Stefana Bareły - -
- -
Promenada Generała Jerzego Ziętka - -
- -
- -
Oświęcimska - - - fee
Plac Krakowski
Opening hours: Mo-Su 08:00-18:00 - - - no fee
- -
- - - no fee
- - - public access
Warszawska - -
Krakowska, 137 - - - public access
Ignacego Chrzanowskiego - - - no fee
Wrocławska - - - fee
Plac Powstańców Śląskich - - - public access
Plac Karola Miarki - -
Plac Wolności - -
- -
Plac Warszawski - -
- - - public access
- - - public access - no fee
- -
Ignacego Potockiego, 3 - -
Józefa Piłsudskiego, 43c - -
Jasna, 3 - - - public access
- - - public access
Opening hours: 24/7 - - - no fee
Kolejowa - - - no fee
- -
- -
Bednarska - - - public access - no fee
- - - public access - no fee
- -
- -
- -
- - - no fee
- - - fee
Piotra Niedurnego - -
Dworcowa - -
Marii Konopnickiej, 2E - -
- -
Wojska Polskiego - -
Gronowa, 19 - - - public access - no fee
Siedlecka - -
- - - public access
- -
- - - public access - no fee
- - - public access - fee
Leśna, 2 - - - fee
Jana Pawła II
Opening hours: 24/7 - -
- -
- -
- -
Plac Mickiewicza w Pilicy - -
Strażacka - - - Plebania kościoła pw. św. Wita, Modesta i Krescencji
1 Maja - - - public access - fee
Kącik - - - no fee
Świdnicka - -
Parkowa - -
- - - private access
Piernikarka - -
- - - public access
Aleja Jana Pawła II - -
Księdza Franciszka Bojdoła - -
Olszówka - - - no fee
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego - -
Plac Kościelny, 10 - - - no fee
Plac Władysława Sikorskiego - -
Pocztowa, 8 43-246 - - - no fee
Chorzowska
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Jan 29,Apr 02,Apr 30,Jun 25,Aug 27,Dec 17 Su 10:00-17:00; PH off - -
- -
Generała Juliusza Rómmla - -
Prosta - -
Pokoju - -
Nowopogońska, 230 - - - no fee
Plac Bankowy
Vending Machine
- AdBlue
Gliwicka - Automat z mlekiem
- Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
3 Maja - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wincentego Witosa, 2 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Jarosława Dąbrowskiego, 55 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
3 Maja - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
3 Maja - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
3 Maja - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Kolejowa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Władysława Sikorskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wrocławska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Strzelców Bytomskich - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
- Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
11 Listopada - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Księdza Prałata Stefana Gibały - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Henryka Dąbrowskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Śląska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Nowopogońska, 230 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Grodziecka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Królowej Jadwigi - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Królowej Jadwigi - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Królowej Jadwigi - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Marcina Kasprzaka, 2a - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Kozielska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Czapli, 30 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Rybnicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Nowy Świat - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Jana Pawła II - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wrocławska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Dworcowa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Bohaterów Getta Warszawskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Górników, 2 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Jerzego Ziętka, 71A - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Krakowska, 2C - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 26 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Bytomska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Jana Kużaja, 49 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Śródmiejska, 8 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Rynek, 31 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Króla Jana III Sobieskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Śląska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Elizy Orzeszkowej - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Raciborska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Dworzec autobusowy - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Stawowa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sokolska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Tunel Katowicki - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wincentego Witosa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Zygmunta Waltera Jankego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Ziołowa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Piotrowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Katowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
- Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Mikołowska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Lwowska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Zwycięstwa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wawel - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Oświęcimska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
1 Maja, 38B - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Edmunda Kokota, 167 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Piotra Niedurnego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Piotra Niedurnego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Karola Goduli, 30 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Stefana Grota-Roweckiego, 40 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Księdza Franciszka Blachnickiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Cypriana Kamila Norwida - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Braci Mieroszewskich - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wojska Polskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Śląska, 2 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Katowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Katowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Bytomska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Stefana Grota-Roweckiego, 64 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Niepodległości, 68 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Ojca Innocentego Bocheńskiego, 4 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Generała Władysława Andersa, 19 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Krakowski - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Dworcowy - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wolności, 288 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Teatralny - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Słowiański, 1b - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Norberta Kroczka, 10 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Żniwiarzy - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Stolarzowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Strzelców Bytomskich - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Hugona Kołłątaja - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Stefana Żeromskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Rynek - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Armii Krajowej, 53d - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Odrodzenia, 36 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wolności - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Szpitalna - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Imielińska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Wojciecha Korfantego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Księdza Piotra Skargi, 6A - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Warszawska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Wojciecha Korfantego, 1 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Dworzec autobusowy - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Szpitalna, 19c - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Katowicka - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 4 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Wolności, 110 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Walerego Wróblewskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Niepodległości - Automat ŚKUP
Aleja Niepodległości - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Aleja Wojciecha Korfantego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Adama Mickiewicza - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Plac Wolności, 2 - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
- Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Marszałka Józefa Piłsudskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Marszałka Józefa Piłsudskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Marszałka Józefa Piłsudskiego - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Naftowa - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Naftowa - Automat ŚKUP
Sądowa - Automat ŚKUP
1 Maja - Automat ŚKUP
1 Maja - Automat ŚKUP
1 Maja - Automat ŚKUP
Pętla Brynowska - Automat ŚKUP
Pętla Brynowska - Automat ŚKUP
Pętla Brynowska, 1 - Automat ŚKUP
Pętla Brynowska - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Przy Dworcu - Automat ŚKUP - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Marszałka Józefa Piłsudskiego - Biletomat MPK - MPK w Częstochowie sp. z.o.o.
Plac Rady Europy
Biletomat na parterze dworca PKP - Dystrybutor CNG
- Dystrybutor CNG
Źródlana - Mała Czarna
Dworcowa - Mlekomat
Marszałka Józefa Piłsudskiego - paczkomat inPost
- Paczkomat Orlen - Orlen
Komisji Edukacji Narodowej - soczewki24
Phone: +48 533 370 565
Opening hours: Mo-Th,Sa 10:00-21:00; Fr 10:00-22:00; Su[-1] 10:00-21:00; PH off - Zniczomat
Bracka
Veterinary
- "Alwet" Przychodnia Weterynaryjna
Piękna, 4 34-300 Żywiec - Aleksander Gierek
Generała Stefana Grota-Roweckiego, 63 - Alfa
Andrzeja Komonieckiego, 18 - Alfa-Vet
Wincentego Witosa, 10
Opening hours: Mo-Tu 09:00-13:00,14:00-18:00; We-Th 14:00-18:00; Fr-Sa 09:00-13:00 - Amigo
Warszawska, 232 - AMIVET
Niepodległości, 65E
Email: amivet.siemianowice@gmail.com - ANIMAL
Ferdynanda Focha, 43/45 - Aport
Imielińska, 94 41-407 Imielin - Avi-Vet weterynarz
Joachima Lelewela, 16 43-300 Bielsko-Biała - Boli Łapka
Generała Jerzego Ziętka, 59a1 - Canvet
Generała Władysława Sikorskiego, 112 42-202 Częstochowa
Opening hours: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 09:00-21:00; Su 16:00-20:00; PH 16:00-18:00 - Centrum dla Zwierząt TUWIM
Klonowa, 9 41-100 Siemianowice Śląskie - Centrum okulistyki weterynaryjnej For Eyes
Władysława Reymonta, 39
Phone: +48 739 001 180
Email: foranimals@forhelp.biz - Centrum Zdrowia Małych Zwierząt - Weterynarz
Koszelew, 7 42-500 Będzin
Phone: 798 671 244
Email: przychodnia@czmz.eu
Opening hours: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-16:00 - Centrum Zdrowia Zwierząt
Rolna, 43
Phone: +48 515 614 615
Email: kontakt@centrumzwierzat.eu
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 10:00-13:00; Su,PH off - Cztery Łapy
Sielecka, 29 42-500 Będzin
Phone: +48 32 761 47 73
Email: %20dawidkarkocha@onet.pl
Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - Dawet
Zwycięstwa, 12 42-500 Będzin
Przychodnia weterynaryjna Dawet - Dino
Żorska - Doktor Bada - Isaac Bada
Dojazdowa, 7
Phone: +48 338213462
Email: klinika_bada@op.pl
Przychodnia weterynaryjna "Doktor Bada"
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00; Su off; PH off - Doktor Ola
Juliusza Słowackiego, 50a 47-400 Racibórz - Doktor Piotr
Jana Kwitka
Phone: +48 440 05 70
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00 - Dyliński J. Lecznica dla zwierząt
Zaułek, 7 43-365 Wilkowice - Fivet
Wolności, 121 42-500 Będzin - Gabinet Pod Nosem
Mikołowska, 245 - Gabinet Weterynaryjny
Rybnicka, 19 44-350 Gorzyce - Gabinet Weterynaryjny
Szczęśliwa, 27 41-922 Radzionków - Gabinet Weterynaryjny
Cieszyńska, 302 43-385 Jasienica - Gabinet weterynaryjny
Pszowska, 494 44-370 Pszów
Phone: +48324558910
Opening hours: Mo-Fr 09:00-11:00, 18:00-19:00 - gabinet weterynaryjny
Wolności, 82a 42-460 Mierzęcice
Phone: 666916801
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 10:00-17:00; Su 10:00-13:00 - Gabinet weterynaryjny
Główna, 1
Phone: +4832 419 44 21 - Gabinet Weterynaryjny - Małgorzata Marsik
Jonasza Kofty, 1 41-936 Bytom - Gabinet Weterynaryjny "Wibrys"
Tadeusza Kościuszki, 87 42-595 Siemonia - Gabinet Weterynaryjny Anna Mródź-Jędryczek Jaśminvet - Anna Mródź-Jędryczek
Jaśminowa, 7 43-186 Orzesze - Gabinet weterynaryjny ARKA Krzysztof Śliwa - Krzysztof Śliwa
Henryka Sienkiewicza, 9 43-300 Bielsko-Biała
Phone: +48 502 358 783, +48 33 822 00 10
Email: krzycho.sliwa@interia.pl - Gabinet weterynaryjny AS
Generała Zygmunta Waltera Jankego, 218 40-613 Katowice
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00 Su 09:00-12:00 - Gabinet weterynaryjny – lek. wet. Tomasz Poznański
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 9 42-310 Żarki
Phone: +48 507 107 704 - Gabinet weterynaryjny — Ewelina Burek‐Kostka
Plebiscytowa, 24
Phone: +48324185034 - Gabinet Weterynaryjny „Boli Łapka”
Króla Jana III Sobieskiego, 163 42-580 Wojkowice
Phone: 664 941 536 - Gabinet weterynaryjny Bonifacy i Pankracy
Centralna, 40 43-210 Kobiór
Phone: 537 101 717
Email: gabinetbpvet@gmail.com - Gabinet Weterynaryjny CHIRON Agnieszka Porębska
Swojska, 6a 43-365 Wilkowice - Gabinet weterynaryjny lek. wet. Mirosława Lewicka
Rybnicka, 1 43-190 Mikołów
Phone: +48 32 738 51 97
Opening hours: Mo-Fr 10:00-12:00,15:00-17:00; Sa 10:00-12:00 - Gabinet weterynaryjny M. Jędruszko - Mirosław Jędruszko
Jasnogórska, 12 42-202
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00 - Gabinet Weterynaryjny MEDWET
Uniczowska, 31 40-748 Katowice
Phone: +48 883 388 089
Opening hours: Mo-Fr 08:00-10:00,16:00-19:00; Sa 10:00-12:00 - Gabinet weterynaryjny Synergia
Strzelców Bytomskich, 58 41-902 Bytom
Phone: +48 884 840 636
Email: synergiawet@gmail.com - Gabinet weterynaryjny Synergia
Strzelców Bytomskich, 129
Phone: +48 884 840 636 - Gabinet weterynaryjny świętego Franciszka
Dolne Przedmieście, 7 44-240 Żory
Opening hours: Mo-Fr 16:00-20:00 - Gabinet weterynatyjny lek. wet. Krzysztof Sikorski
Konstytucji 3 Maja, 13 43-190 Mikołów
Phone: +48 32 226 2242
Opening hours: Mo-Fr 09:00-12:00,14:00-18:00; Sa 09:00-12:00 - Gliwicka Klinika Weterynaryjna
Toszecka, 19 44-100 Gliwice
Phone: +48322705565
Email: cymbrylowicz@interia.pl
Opening hours: 24/7 - InterVet
Leszka, 21
Opening hours: Mo-We 11:00-18:00; Th,Fr 11:00-16:00; Sa 09:00-12:00 - iVet
Bażantów - Jacek Sobków Gabinet Weterynaryjny
Grunwaldzka, 2 41-819 Zabrze
Phone: +48 607 149 525
Opening hours: Mo-Fr 09:00-14:00; Mo-Fr 16:00-19:00; Su 10:00-14:00 - Jura vet
Słowiańska, 7 - Jurajskie Centrum Weterynarii Krysztofiak
Phone: 32 673 72 66
Email: biuro@jwet.pl
Opening hours: Mo-Sa 10:00-18:00 - Klimvet
Robotnicza, 30 44-213 Rybnik
Opening hours: Mo-Fr 09:00-12:00,15:00-19:00; Sa 09:00-12:00 - Klinika Weterynaryjna
Trzech Diamentów, 13 43-300 Bielsko-Biała - Klinika Weterynaryjna Małgorzata i Piotr Młynarscy
Jana Kochanowskiego, 16
Phone: +48 32 271 11 33
Email: klinika@mlynarscy.pl
Opening hours: 24/7 - Klinika Weterynaryjna Molicki&Molicki
Włodzimierza Majakowskiego, 27 41-300 Dąbrowa Górnicza - Klinika weterynaryjna Orka
Mazańcowicka, 36 43-500 Czechowice-Dziedzice - Klinika weterynaryjna Wróblewscy
Józefa Poniatowskiego, 1
Phone: +48 668 568 180
Opening hours: Mo 08:00-20:00; Tu 09:00-20:00; We-Th 08:00-20:00; Fr 09:00-12:30,13:30-20:00; Sa 09:00-17:00; Su 11:00-14:00 - Kuciński A., Merta J., Wolski J. s.c. Przychodnia weterynaryjna
Waleriana Łukasińskiego, 9 - Laboratorium
Stawowa - Lecznica dla zwierząt
Józefa Wieczorka, 26 - Lecznica dla zwierząt
Kuźniczka, 25 42-152 Opatów - Lecznica dla zwierząt
Kosmonautów, 6 - Lecznica weterynaryjna
Szkolna, 15 - Lecznica Weterynaryjna
Katowicka, 14B - Lecznica Weterynaryjna "Pańska Góra"
Wandy, 48 43-600 Jaworzno
Phone: +48326163939
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00 - Lecznica Weterynaryjna Nadzieja
Profesora Mieczysława Michałowicza, 58a - Lekarz weterynarii
Stefana Wyszyńskiego, 14 - Lekarz weterynarii Irena Dyrek-Klusek - Irena Dyrek-Klusek
Osiedle Wojciecha Korfantego, PU10 44-240 Żory
Phone: +48 601 344 000
Opening hours: Mo-Fr 10:00-14:00,16:00-19:00; Sa 10:00-14:00; Su off - LenVet
1 Maja, 7 - LeoWet
Kijowska, 5
Opening hours: Mo 12:00-19:00;Tu 14:00-19:00;We 9:00-17:00;Th 12:00-19:00;Fr 9:00-17:00; Sa 10:00-13:00; Su off - Leśnik-LeVeT
Ocicka, 19
Phone: +48609 809 749 - Lovet
Spółdzielcza, 33c 44-102 Gliwice
Opening hours: Mo-Fr 09:00-20:00, Sa 08:30-13:00 - Malicki.pl
Rysia, 2 - Manul
Łaskowa, 50 42-523 Dąbrowa Górnicza
Phone: +48 535 554 887
Email: gabinet.manul@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 15:00-19:00; Sa 10:00-12:00 - Marek Kostrzewski
Józefowska, 40b
Phone: +48 501 955 017;+48 32 259 68 91
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-11:00; Su,PH off - Mariusz Witała, lek. wet.
Piastów, 6 - MATWET - Mateusz Piecuch
Jasna, 4 42-311 Żarki-Letnisko
Phone: +48608062916 - Med-Wet - Ziemowit Kudła
Piastowska, 18
Phone: +48 338212944
Email: gabinet@medwet.pl
"Med-Wet" Gabinet Weterynaryjny - Noe
Marcina Radockiego, 152
Opening hours: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-14:00 - Nova
1 Maja, 313 - Panaceum
Filomatów, 5 43-100 Tychy
Phone: 790 524 432
Opening hours: Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-14:00 - Pimpuś
Dębowa, 19
Phone: +48 888 424 213
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Su,PH off - Pod Czaplą - lek. wet. Katarzyna Solińska-Kleist
Czapli, 18
Phone: +48 338160983
Przychodnia weterynaryjna "Pod Czaplą"
Opening hours: Mo-Fr 10:00-12:00, 15:00-20:00; Sa 10:00-15:00; Su off; PH off - Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Stefana Wyszyńskiego, 15 42-100 Kłobuck - Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Tysiąclecia, 1A 44-300 Wodzisław Śląski - Provet
Hermana Wróbla, 10A 41-100 Siemianowice Śląskie
Opening hours: Mo,We,Fr 09:00-19:00; Tu,Th 09:00-20:00; Sa 10:00-16:00; Su 10:00-12:00 - Przychodnia dla zwierząt
Zebrzydowicka, 2 44-200 Rybnik
Phone: +48324225438
Opening hours: Mo-Fr 09:00-20:00;Sa 09:00-14:00 - Przychodnia weterynarii
Rybnicka, 24 - Przychodnia Weterynaryjna
Ku Dołom
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 10:00-18:00; Su 10:00-15:00 - Przychodnia Weterynaryjna
Łagiewnicka, 53 41-608 Świętochłowice - Przychodnia weterynaryjna
Katarzyny, 8
Phone: 32 415 48 77 - Przychodnia weterynaryjna
Szymały, 9A - Przychodnia Weterynaryjna
Słoneczna, 13
Phone: +4832 430 03 58 - Przychodnia weterynaryjna
Bolesława Chrobrego, 9
Phone: +48 32 353 00 32
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 11:00-14:00; PH off - Przychodnia weterynaryjna
Pocztowa, 3 43-246 Strumień - Przychodnia weterynaryjna
Aleja Przyjaźni
Phone: +48 32 231 45 22;+48 601 59 83 02
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Su 10:00-13:00; PH off - Przychodnia Weterynaryjna
Potokowa, 1 - Przychodnia weterynaryjna
Zabrzańska, 85a 41-907 Bytom
Phone: 32 387 49 13
Opening hours: Mo 14:00-18:00; Tu 10:00-13:00; We 14:00-18:00; Th 10:00-13:00; Fr 14:00-18:00; Sa 10:00-12:00; - Przychodnia Weterynaryjna "Alaskan"
Józefa Piłsudskiego, 59 42-500 Będzin
Phone: +48 32 761-40-91 +48 501-121-051
Email: info@alaskan-wet.pl
Opening hours: Pon. - Pt.:9:00 - 19:00 Sobota:10:00 - 15:00 Niedziela:9:00 - 11:00 - Przychodnia Weterynaryjna "Centrum"
Pocztowa, 2 41-600 Świętochłowice - Przychodnia weterynaryjna "Na Krakowskiej"
Krakowska, 139 42-500 Będzin
Phone: +48 536855536
Email: nakrakowskiej@wp.pl
Opening hours: Mo-Fr 09:00-12:00,15:00-20:00; Sa 09:00-12:00 - Przychodnia weterynaryjna Animal-med lek. wet. Joanna Milkiewicz
Kasztanowa, 2 43-360 Bystra - Przychodnia Weterynaryjna „Mirsza”
Bytomska, 14 - Przychodnia Weterynaryjna „Zwierzak”
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, 7 - Przychodnia Weterynaryjna Centaurus
Centaura, 7 - Przychodnia Weterynaryjna Dogtor Miau I.Stepańczak-Opydo J.Kukla
Grunwaldzka, 215 43-600 Jaworzno
Phone: 535871014
Email: info@dogtor-miau.pl
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00 Sa 09:00-14:00 - Przychodnia Weterynaryjna lek.wet. Jarosław Birecki
Szałwiowa, 3a 40-750 Katowice
Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-13:00 - Przychodnia Weterynaryjna M. Kasprowicz
Bolesława Prusa, 48
Phone: +4832 733 06 74 - Przychodnia Weterynaryjna M.J. Ziemińscy
Aleksandra Fredry, 4 Gliwice
Opening hours: Mo-Fr 9:00-19:00;Sa 9:00-14:00 - Przychodnia weterynaryjna Marek Parczyk
Katowicka, 90
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00; Su 09:00-11:00 - Przychodnia Weterynaryjna Olvet
Podhalańska, 7
Phone: 048 665 177 111 - Przychodnia Weterynaryjna Paweł Kania
Komorowskich, 88 - Przychodnia Weterynaryjna Paweł Kania & Bartłomiej Cwajna
Sporyska, 4 34-300 Żywiec
Phone: +48 501 523 214
Opening hours: Mo-Fr 08:00-14:00,15:00-19:00; Sa 09:00-12:00 - Przychodnia Weterynaryjna S.C.
Wolności, 121d 42-674 Zbrosławice - Przychodnia Weterynaryjna Sznupa
Strzelców Bytomskich, 8 41-600 Świętochłowice
Opening hours: Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 9:00-13:00 - Przychodnia weterynaryjna Szwarc&Sobik
Energetyków, 89 44-200 Rybnik
Phone: +48324237052
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00;Sa 09:00-15:00;Su 10:00-12:00 - Przychodnia weterynaryjna Szwarc&Sobik
Wojciecha Korfantego, 61 44-310 Radlin
Phone: +48324570772
Opening hours: Mo-Fr 16:00-18:00;Sa 10:00-11:00 - Przychodnia weterynaryjna Szyma
Phone: +48 32 258 15 99;+48 504 095 907
Email: lecznica.szyma@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 10:00-14:00 - Przychodnia Weterynaryjna TOTU
Komuny Paryskiej - Pupil
Józefowska, 100
Phone: +48 32 353 93 95
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa-Su,PH off - Reptilio
Olimpijska, 6 41-100 Siemianowice Śląskie
Phone: 32 782 40 82
Opening hours: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-14:00 - Rudzkie Centrum Weterynarii Małych Zwierząt
Czarnoleśna, 17 - Siemianowickie Centrum Weterynarii
Plac Wolności, 2 41-100 Siemianowice Śląskie - SILESIA - VET
Księdza Wacława Schenka, 1a 41-910 Bytom
Phone: +48 32 282 04 45
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00 - Silvet
Krakowska, 4 - SmartVet
Johna Baildona
Phone: +48 32 760 56 18
Opening hours: Mo-We,Fr 08:00-20:00; Th 08:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 10:00-19:00; PH off - Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Dla Zwierząt Nieudomowionych
Zdrojowa, 78 - Super vet
Oswobodzenia, 56
Phone: +48 502 759 630
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-15:00; Su 10:00-12:00 - Szymon Kościarz
Kosmonautów, 3b
Phone: +48 602 317 450
Opening hours: Mo-Fr 15:00-18:00; Sa 09:00-13:00 - Słowik Janusz, lek. wet. Przychodnia dla zwierząt
Słoneczna, 1 42-120 Miedźno - Tarn-Vet
Zagórska, 84 - Trivet
Wolności, 20D - Trzech Diamentów - lek. wet. Agnieszka Porębska
Akademii Umiejętności, 48
Phone: +48 603156668
Email: weterynarz8@op.pl
Przychodnia weterynaryjna "Trzech Diamentów"
Opening hours: Mo-Sa 09:00-11:00, 15:00-19:00; Su off; PH off - Veterinarian Clinic 44-241 Żory
Phone: +48324343138
Opening hours: Mo 09:00-17:00; Tu-Fr 09:00-12:00, 15:00-17:00; Sa 10:00-11:00 - Vetka - lek. wet. Michał Szopa
Aleja generała Władysława Andersa, 14a
Phone: +48 334706971
Email: vetka-bielsko@wp.pl
Przychodnia weterynaryjna "Vetka"
Opening hours: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 09:00-14:00; Su 10:00-13:00 - VetMedicor
Krzywa - Vita
Szewska, 4 - VITA-VET - Marek Jeżewski
Kijowska, 55 Katowice
Phone: +48 32 2064215
Email: vita_vet@onet.eu
Opening hours: Mo-Fr 09:00-14:00,16:00-19:00; Sa 10:00-13:00; Su off - Vivet
Adama Didura, 8 41-902 Bytom
Phone: +48 32 281 73 34
Opening hours: Mo-Fr 09:30-18:00; Sa 10:00-14:00 - Vivet
Sokolska, 70
Phone: +48 513 102 456
Email: vivet.katowice@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-14:00; Su,PH off - Weterynaria Paweł Chwast
Aleja Tadeusza Kościuszki, 7a 41-300 Dąbrowa Górnicza
Phone: +48 505 705 475
Opening hours: Mo-We 09:00-18:00; Th-Fr 09:00-17:00; Sa 09:00-11:00 - weterynarz
Blanowska, 25b 42-400 Zawiercie
Phone: +48326711081 - Weterynarz
Kwiatowa - Weterynarz
Fabryczna, 3 Ruda Śląska - Weterynarz
Spółdzielcza, 19
Opening hours: 24/7 - Weterynarz
Będzińska, 10 - Weterynarz - Markiewicz
Stefana Batorego, 4
Phone: +48601458610
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-13:00; Su 11:00-13:00 - Weterynarz Adam Czapla
Ignacego Łukasiewicza, 30 41-707 Ruda Śląska
Phone: +48 32 248 61 91
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 10:00-14:00 - Weterynarz Grzesiczek Mariusz
- Weterynarz Rybnik
Jana Wyglendy, 1 - Wetika
Stefana Starzyńskiego
Opening hours: Mo-Fr 11:00-18:00; Sa 11:00-14:00 - Wetkardio
Henryka Sienkiewicza
Phone: +48733999849
Email: wetkardio@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00 - Zarzecze
Generała Stefana Grota-Roweckiego, 69a - Zebrzydowicka WET
Zebrzydowicka, 32 - Zwierzakowo
Mikołaja Kopernika, 11
Phone: +48607476314 - Śląskie Centrum Weterynarii Fabisz & Stefanek
Żołnierzy Września, 83 41-500 Chorzów
Phone: +48 32 2471208
Email: fabiszstefanek@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 10:00-16:00; Su 10:00-14:00 - Śląskie pogotowie weterynaryjne
Wolności, 106a
Waste Basket
- Jeziorko Goj
- kosz
Świętych Cyryla i Metodego, 30a - kosz
Zabrzańska - Kosz
- Kosz
- Kosz do segregacji odpadów
Botaniczna - Kosz do segregacji odpadów
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name