Home » Silesian Voivodeship » Other

Other services in Silesian Voivodeship, Poland



Filter by amenity type:

Nearest Services

Bench

  • Duchess Daisy Monument
    Rynek
  • Grająca ławka
  • Grająca ławka
  • Grająca ławka
  • Grająca ławka
  • Grająca ławka
  • Mapa tras rowerowych okolic Krzyżanowic
  • Plac Zabaw - public access
    Bolesława Chrobrego
    Opening hours: 24/7
  • Szachy
  • Szachy
  • Szachy
  • Szachy
  • Ławeczka Alicji Habsburg
  • Ławeczka Haliny Poświatowskiej
    III Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • Ławeczka Jimiego Hendrixa
    Plac Wolności
  • Ławeczka Karolinki i Karlika
  • Ławeczka Marka Perepeczki
    III Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • Ławeczka papiezska
  • Ławeczka przy Ostańcu przy Brzozie
  • Ławeczka Stanisława Hadyny
    Zamkowa
  • Ławeczka Stanisława Ligonia
    Juliusza Ligonia, 30
  • Ławeczka Tworkowskiego Emeryta
    Główna, 24
  • Ławeczka Władysława Biegańskiego
    II Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • Ławeczka ZEP'a
  • Ławka Ekonoma
    Brzozowa
  • Ławka zakochanych
  • -
    Plac Wolności, 8
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Twister MTB trail
  • -
  • -
    Skalna, 90
  • -
    Schronisko Szyndzielnia
  • -
  • -
    Ładna
  • -
    Ładna
  • -
    Ładna
  • -
  • -
  • -
  • -
  • - - public access
    Kazimierza Wielkiego, 3A
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
    Na Wierzysko
  • -
    Na Wierzysko
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Dvořákova
  • -
    Cicha
  • -
  • -
    Średnia, 5
  • -
    Średnia, 5
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Poprzeczna
  • -
    Poprzeczna
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Plażowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Nadbrzeżna
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • -
  • -
  • -
    Szkolna
  • -
  • -
    Cysterska
  • -
  • -
  • -
    Michała Drzymały
  • -
    Płatny parking niestrzeżony

Charging Station

  • ecoMOTO - fee
    Okopowa
  • GreenWay - public access
  • Katowice Supercharger
    Murckowska, 22 Katowice
  • Stacja ładowania autobusów
    Astrów
  • Stacja ładowania pojazdów
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
    Leśna
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - public access
    Marii Goeppert-Mayer
  • Stacja ładowania Samochodów Elektrycznych
    11 Listopada
  • - - no fee
    Stawowa, 2 41-214 Sosnowiec
  • - - no fee
    Plac Jana Pawła II
  • -
  • -
  • -
    Tadeusza Kościuszki
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Powstańców Śląskich
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Opening hours: 24/7
  • website - fee
    Leszczyńska, 20
    Opening hours: 24/7
  • -
    Aleja Wojska Polskiego
  • website
    Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej
  • - - public access - no fee
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Panewnicka
  • - - fee
    Rynkowa
  • - - public access - no fee
    Lourdyjska
    Opening hours: 24/7
  • - - public access - no fee
    Opening hours: 24/7
  • - - public access - no fee
    Zaciszańska
    Opening hours: 24/7
  • - - public access - no fee
    Opening hours: 24/7
  • - - public access - no fee
    Katowicka
    Opening hours: 24/7
  • -
    Feliksa Bocheńskiego, 69a
  • -

Clock

  • rduch.pl
    Bytomska, 7A
  • Zegar słoneczny
    Rynek Główny, 9
  • Zegar słoneczny
  • Zegar słoneczny
    Rynek
  • Zegar słoneczny
    Centaura
  • Zegar słoneczny
  • zegar słoneczny na koperniku
    Centaura
  • -
  • -
    Plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, 3
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    plac Wolności, 20
  • -
    26 Marca
  • -
    Małobądzka, 101
  • -
    Stanisława Małachowskiego
  • -
  • -
    Wyzwolenia
  • -
    Rondo Pod Zegarem
  • -
    Dworcowa, 3
  • -
    Dworcowa, 3
  • -
    Plac Jana Kasprowicza, 4
  • -
    Rondo Henryka Sławika
  • -
    Pocztowa
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Katowicka
  • -
  • -
    Aleja Armii Krajowej
  • -
    Aleja Armii Krajowej
  • -
    Piwna, 1
  • -
  • -
    Zawiercka
  • -
    Katowicka
  • -
    Kłodnicka
  • -
    Haupthof
  • -
    Haupthof
  • -
    Rybnicka
  • -
    Jana Pawła II
  • -

Drinking Water

  • 525
  • ek-8700 akwa
    Juliusza Słowackiego
  • Leśniów
    Leśniowska
  • Obszar Źródliskowy Dopływów Jaworznika - public access
  • Studnia
    Kolejowa
  • Studnia Książęca
    Studnia - niestety brak narzędzia do czerpania wody.
  • Ujęcie wody
  • Zimny Sztok
    Gliwicka
  • Źródełko
    Norberta Bończyka
  • Źródełko wody pitnej
    Źródełko wody pitnej.
  • Źródło Jana
    Chechelska
  • Źródło wody pitnej
  • Żródło Karola 1916
    Źródełko wody pitnej.
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    III Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Szpitalna
  • -
  • -
  • -
    Jamki
  • -
  • -
  • -
    Andrzeja Frycza-Modrzewskiego
  • -
  • -
    Srebrna
  • -
    Łużycka
  • -
    Dworcowa, 23
  • -
  • -
  • -
  • -
    Parkowa
  • -
    Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, 1
  • -
    II Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    II Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 26
  • -
    II Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    II Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 2
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 8
  • -
    Aleja Najświętszej Maryi Panny, 14
  • -
    Letnia
  • -
    Przemysłowa
  • -
    Wesoła
  • -
    Marii Skłodowskiej-Curie
  • -
    Stara Cementownia
  • -
    Pogoria
  • -
    Dębowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Mariacka, 22
  • -
    Mariacka, 15
  • -
    Mariacka, 2
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Józefa Rostka, 51
  • -
    Ogrodowa
  • -
  • -
    Głubczycka
  • -
    Młyńska
  • -
    Henryka Wieniawskiego
  • -
  • -
  • -
    Aleja Dobrej Matki
  • -
    Górska
  • -
    Rynek
  • -
    Haupthof
  • -
    Czarne
  • -
  • -
    Na Stoku, 8
  • -
    Rybnicka, 2A
  • -
    Jaworznickie Planty
  • -
  • -
    Szkutników
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    Chocimska, 11
  • -
    Mikołaja Reja, 3
  • -
    Józefa Kruka
  • -
    Jeździecka

Fountain

  • (null)
    Rynek Główny, 1
  • (null)
    Rynek Główny
  • (null)
    Rynek Główny
  • (null)
    Rynek Główny
  • (null)
    Rynek Główny
  • (null)
    Rynek Główny, 2
  • (null)
    Rynek Główny
  • (null)
  • Amonit
    Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • Anioły
    1 Maja
  • Chłopiec z łabędziem
    Nowy Świat
  • Dawny basen z fontanną za Zameczkiem Leśnym
  • Dmuchawiec
    Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  • Dzieci z wróblem
    Plac Bolesława Chrobrego, 1
  • Dziewczynka z gołębiami
    Aleja Najświętszej Maryi Panny
  • Fauny
    Zwycięstwa
  • Foki
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • Fontanna
    Plac Konrada Mańki
  • Fontanna
    Jaworowa, 20
  • Fontanna
    Aleja Różana
  • Fontanna "Kóla Ziemska"
    Browarna, 6
  • Fontanna na Placu Akademickim
  • Fontanna na Placu Wolności
    Plac Wolności
  • Fontanna na Placu Ćwierka
    Sadowa
  • Fontanna na rynku
    Rynek
  • Fontanna na Rynku
    Rynek
  • Fontanna z figurą Trytona
    Rynek
  • Fontanna z Wydrami
    Rynek
  • Fortepian
    Zamkowa
  • Forum Miejskie
    Plac Letochów
  • Na wodzie
  • Neptun
    Rynek, 11
  • Neptun
    Rynek, 11
  • Okrągły basen z fontanną
  • Pelikany
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • Plac marszałka Józefa Piłsudskiego
    Plac Józefa Piłsudskiego
  • Posejdon
    Rynek
  • Pozioma fontanna
    Rynek
  • Przy Żyrafie
    Aleja Żyrafy
  • Ryby
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • Solanka Zabłocka
    Stanisława Łuczkiewicza
  • Syrenka
    Przechód schodowy
  • Tężnia solankowa
    Katowicka
  • Tężnia solankowa
  • Tężnia solankowa
    Główna
  • Zabytkowa fontanna
    Plac Jana Pawła II
  • zraszacze
  • Ślimak
    Aleja Harcerska
  • Św. Florian
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
  • -
    3 Maja, 3C
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
  • -
    1 Maja
  • -
    Pod Murami, 2
  • -
    Grunwaldzka
  • -
    Wolności
  • -
  • -
  • -
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • -
  • -
    Plac Niepodległości
  • -
    Piastowska
  • -
    Rynek Bytkowski
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
    Plac Jana Pawła II
  • -
    Plac Jana Matejki
  • -
    Jana III Sobieskiego
  • -
  • -
    Powstańców
  • -
    Park Hutniczy
  • -
    Plac Rady Europy
  • -
    Tunel Katowicki
  • -
    Jana Pawła II
  • -
    Brzezińska
  • -
    Pocztowa, 1
  • -
    Rynek Główny
  • -
    Plac Karola Miarki
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
  • -
    Stanisława Małachowskiego
  • -
    Stawowa
  • -
    Juliusza Słowackiego
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Henryka Jordana
  • -
    Rynek
  • -
    Rynek
  • -
    Plac Wolności
  • -
  • -
    Eugeniusza Kwiatkowskiego
  • -
  • -
    Rybnicka
  • -
    Olimpijska
  • -
    Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala
  • -
  • -
    Zjednoczenia, 60

Graveyard

  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - catholic)
    Leopolda
  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - catholic)
    Małgorzatki
  • Cmentarz (christian - catholic)
    Małgorzatki
  • Cmentarz (christian - catholic)
    Górnicza
  • Cmentarz (christian - catholic)
  • Cmentarz (christian - catholic)
    Rolna
  • Cmentarz "Mater Dolorosa II" (christian - catholic)
  • cmentarz choleryczny (christian - catholic)
  • Cmentarz ewangelicki (christian - protestant)
  • Cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
    Cieszyńska, 88
  • Cmentarz Ewangelicki (christian - protestant)
    Samotna
  • Cmentarz Jastrząb (christian - catholic)
  • Cmentarz katolicki (christian - catholic)
  • Cmentarz Komunalny
  • cmentarz komunalny
  • Cmentarz miejski nr 1 (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-451
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-430 Rudy
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Tarnogórska 42-674 Kamieniec
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
    Arcybiskupa Józefa Gawliny Rudnik
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Raciborska 47-451 Bieńkowice
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Środkowa, 31 47-451 Bolesław
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Ogrodowa 47-480 Cyprzanów
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Ogrodowa 47-480 Cyprzanów
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-450 Roszków
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Kościelna Nędza
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Raszczyce
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Kapitana Serafina Myśliwca
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Kobyla
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Kobyla
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-491 Pawłów
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Lubomska 44-285 Pogrzebień
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Adamowice
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Wesoła
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-440 Babice
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Księdza Piotra Skargi
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Gamów
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic) Borucin
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Główna, 21
  • Cmentarz parafialny (christian - catholic)
    Łukowska
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
    Wilhelma Pluty
  • Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
  • Cmentarz parafialny w Nieradzie (christian - roman_catholic)
    Jana Pawła II, 1 42-262 Nierada
  • Cmentarz parafialny w Łęgu (christian - catholic)
    Okrężna Łęg
  • Cmentarz parafii Świętej Rodziny (christian - catholic)
    Ustronie
  • Cmentarz żołnierzy radzieckich
  • Cmentarz żydowski (jewish)
  • Cmentarz żydowski w Janowie (jewish)
  • Stary cmentarz
    Aleja Spacerowa
  • Stary cmentarz
  • Stary Cmentarz Parafialny (christian)
    Zamkowa 47-411 Łubowice
  • Światowit (christian - catholic)
    Cmentarz przykościelny parafii p.w. św. Andrzeja Boboli.
  • -
  • - (christian - catholic)
  • - (christian)
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - catholic)
    Głogowska
  • - (christian - catholic)
  • - (christian)
  • - (christian - catholic)
  • - (christian)
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - catholic)
  • - (christian)
    Mieczysława Niedziałkowskiego
  • - (christian - catholic)
    Księdza Piotra Skargi
  • - (christian - catholic)
    Szkolna, 28A
  • - (christian - catholic) 47-480 Krowiarki
  • - (christian - catholic)
    Parkowa, 20
  • -
  • -
    Gliwicka
  • -
    Cicha, 2
  • - (christian - catholic)
    Parkowa
  • - (christian - catholic) 47-470 Bojanów
  • - (christian - catholic)
    Średnia, 15 Samborowice
  • - (christian)
    Stefana Żeromskiego 47-480 Pietrowice Wielkie
  • - (christian - catholic)
    Raciborska, 79
  • -
    Wojciecha Korfantego
  • - (christian - catholic)
    Szkolna
  • -
    Pogrzebieńska
  • - (christian - catholic)
  • - (christian - catholic)
    Janowska, 27
  • -
  • -
    Gliwicka
  • - (christian)
  • - (christian - catholic)
    Ofiar Oświęcimskich
  • -
    Długa
  • -
    Długa
  • -
    Główna
  • -
    Bielska
  • - (christian - roman_catholic)
    Komisji Edukacji Narodowej

Ice Cream

  • American Ice Dream
    Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Jan 26,Apr 05,Apr 26,Jun 28,Aug 30,Dec 13,Dec 20 09:30-20:00; PH off
  • ASTORIA lody tradycyjne
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 24
    Phone: +48 790 37 07 07
    Email: lody@astoria.com.pl
  • beza-krówka
    Tysiąclecia
  • Bezova
    11 Listopada, 15B 42-500 Będzin
    Phone: 516 707 888
    Opening hours: Mo 12:00-19:00
  • Buko. Hurtownia Lodów i Mrożonek. Buczek J.
    Bieruńska, 63
    Phone: +48 32 2106353
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-15:00, Sa 08:00-13:00
  • Carte d`Or
  • Cukiernia Ewunia 44-120 Pyskowice
  • Cypisek
    Aleja Niepodległości, 39
  • Cypisek
    Jana Pawła II, 13
  • Delicje
    Legionów, 86
  • Dziadek Mróz
    Sokolska, 33
    Phone: +48 781760475
    Opening hours: Mo-Su,PH 11:00-22:00
  • Dłucik
    Armii Krajowej, 46 Katowice
  • Fabryka Świeżych Lodów
    Centralna, 4 44-240 Żory
  • Fresh Gelato
    26 Marca, 94b
    Opening hours: Mo-Fr 11:00-19:00; Sa 14:00-19:00; Su 15:00-19:00
  • Gelato e Caffe
    Rynek, 11
  • Gelato Studio
    Wolności, 235d
  • Grycan
    Opening hours: Mo-Fr 9:00-21:00; Su 10:00-20:00
  • Grycan
    Plac Wilhelma Szewczyka
    Phone: +48 664 760 547
    Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 11:00-20:00
  • Grycan
    Phone: +48 608 078 274
    Opening hours: Mo-Su 10:00-21:00; PH 12:00-20:00
  • Grycan
    Phone: +48 32 605 01 93
    Opening hours: Mo-Su 10:00-21:00; PH 12:00-20:00
  • Grycan
    Katowicka, 64
  • Grycan
  • IGLO
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • IGLO
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • Jednorożek
    Podcienie, 2 43-300 Bielsko-Biała
    Phone: +48 575589188
    Opening hours: Mo-Su 10:00-18:00
  • Kiełbasa
    Wiejska, 108
  • Klapec
    Strzelców Bytomskich, 4
  • Kraina Lodów
    Staropogońska
  • Lodomania
    Plac Wilhelma Szewczyka
    Phone: +48 605 467 767
    Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 11:00-21:00; PH off
  • Lodowa Przystań
  • Lodowania
    Zielona, 5
  • Lodowato
    Dworcowa, 15
  • Lodowe Marzenia
    Mostowa, 5
  • Lodołamacze
    Górników Redenu, 2
  • Lody
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • Lody
    Dworcowa, 84
  • Lody
    Pogrzebieńska
  • Lody
    1 Maja, 131
  • Lody
    Rynek, 15
  • Lody
    Cmentarna
  • Lody
    Włodzimierza Majakowskiego, 29
  • lody Bonano
    Adama Mickiewicza
  • Lody Brzezina
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 4 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 356 29 59
    Opening hours: Mo-Su 10:00-22:00
  • Lody Italiana
    Księdza biskupa Herberta Bednorza, 1
  • Lody na Rynnku
    Plac Konrada Mańki, 11 42-700 Lubliniec
    Email: ren.jan@wp.pl
    Opening hours: Mo-Sa 10:00-20:00; Su 10:00-21:00
  • Lody Naturalnie Pyszne
    Kościelna, 5
    Opening hours: Mo-Su 11:00-20:00
  • Lody Tradycyjne
    Głęboka, 16
  • Lody Tradycyjne
    Leopolda Jana Szersznika
  • Lody u Adika
    Wielka Skotnica
    Opening hours: Mo-Sa 11:00-20:00; Su 12:00-20:00
  • Lody Włoskie
  • Lody włoskie
    Stanisława Małachowskiego, 39
  • Lody włoskie
    Pawła Pośpiecha, 2
  • Lody z Automatu
    Kolejowa, 14
  • Lodziarnia
    Wolności, 266
  • Lodziarnia
    Plac Wolności, 4
  • Lodziarnia Mint
    Piotra Niedurnego, 58
    Sieć lodziarni rzemieślniczych Mint
  • Lodziarnia Miś
    Jana Matejki
  • Lodziarnia Pod Wieżowcem
    Niedurnego, 38A
    Najstarsza lodziarnia w Centrum. Otwarta zawsze w okresie wiosenno-letnim.
  • Lodziarnia U Janka
    Ignacego Paderewskiego, 98 41-810
    Opening hours: Mo-Su 11:30-18:30
  • Lodzio
    Świętego Jana, 11
  • Lodzio Miodzio
    Śląska, 68
  • Lucky Lood
    Wolności, 38 41-500 Chorzów
  • Manufaktura Marcello
    Generała Zygmunta Waltera Jankego, 132 Katowice
    Phone: +48 501 681 307
    Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00
  • Marsjano
    Chorzowska, 19 41-605 Świętochłowice
    Email: biuro@marsjano.pl
  • Mint - Crafted Ice Cream
    Piotra Niedurnego, 58
  • Mint Lody od Serca
    Mariacka, 2
    Opening hours: Mo-Su,PH 12:00-20:00
  • Mint Lody Rzemieślnicze
    Piotra Niedurnego, 58
  • Mroźna Manufaktura
    Modrzejowska, 56A 42-500 Będzin
    Opening hours: Mo-Su 11:00-20:00
  • Na szpatuły
    Wolności, 33 41-500 Chorzów
  • Naturalnie Lodowaci
    Henryka Sienkiewicza, 8
  • naturalnie lody
    Szczecińska, 36a
    Opening hours: May-Oct Mo-Su 13:00-19:00; PH off
  • Pani Lodzia
    1 Maja, 41
  • Prawdziwe Lody
    Bytomska, 3
  • Wafel nasze lody
    Międzyblokowa
  • Wytwórnia lodów Italiana
    Panewnicka, 67 Katowice
  • Włoska Robota
    Opening hours: Mo-Su,PH 10:00-19:00
  • Zielona Budka
    Obrońców Westerplatte
  • Zimny Drań
    Raciborska, 11a
  • Łodzianka
    Mleczna, 6
  • -
    Jana Pawła II, 31 47-440 Nędza
  • -
    Pasaż Biskupa Stefana Bareły
  • -
  • -
  • -
    Warszawska
  • -
    Wojciecha Korfantego, 1
  • -
    Sławkowska, 2 43-600 Jaworzno
  • -
    Grunwaldzka, 68
  • -
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • -
    Stawowa
  • -
    Rynek, 28
  • -
    Świętego Brata Alberta, 27
  • -
    Miejska, 2
  • -
    Jasna, 47I
  • -
    Rynek, 4
  • -
    Rynek Główny, 1 43-600 Jaworzno
  • -
    Bławatkowa
  • -
    Krupnicza, 5
  • -
    Sasanki, 3
  • -
    Plac Świętego Jana, 14
  • -
    Śląska, 22
    Opening hours: Mo-Sa 10:30-18:30; Su 11:00-18:30
  • -
    Tadeusza Kościuszki, 32

Marketplace

  • (null)
    Szkolna
  • (null)
    Świętych Cyryla i Metodego
  • Bytomski Jarmark Staroci
    Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, 3 41-907 Bytom
    Phone: +48 32 389 16 93
    Email: sekretariat@szombierkibytom.com
    Opening hours: Fr[1],Fr[1] +1 day 07:00-15:00; Jan 01,Jan 02,Oct 07,Oct 08 off; Jan 08,Jan 09,Oct 01 07:00-15:00
  • Gliwicka Giełda Samchodowa
    Kujawska, 112 44-100 Gliwice
    Części samochodowe, giełda towarowa, samochody, motocykle i rowery.
    Opening hours: Sa 06:00-13:00; Su 05:00-13:00
  • Hala Targowa
    3 Maja 44-230 Czerwionka
  • Hala Targowa
    Szpitalna, 10 41-250 Czeladź
  • Juwenia
    Aleja Jana Łyska
  • Manhattan
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • mały ryneczek
    Pod Murami, 8
  • Mały Rynek
    Księdza Stanisława Stojałowskiego
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-15:00
  • Minitarg
  • Pasaż handlowy Jasna
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Plac Targowy
  • Plac targowy
    Plac Dominikański
  • Plac Targowy
    Plac Targowy
    Opening hours: Th
  • Plac Targowy
    Biskupa Teodora Kubiny, 31
  • Plac Targowy
    Bazarowa
  • Plac targowy
    Klasztorna
  • Plac targowy
  • Plac targowy
    Plac Grunwaldzki
    Opening hours: Sa 6:00-13:00
  • Plac targowy
    Wolności 42-283 Boronów
  • Rynek Prezydenta RP Gabriela Narutowicza
    Rynek Narutowicza
  • Stare targowisko
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Stare targowisko
  • Targ
    Opening hours: Th,Sa 06:00-12:00
  • targ
    Włodzimierza Majakowskiego
  • Targ
    Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego
  • Targ
    Stanisława Staszica
  • Targ
    Ratuszowa
  • Targ
    Plac 11 Listopada
  • Targ rolno-spożywczy
    Świętego Jana Sarkandra
    Opening hours: We 05:00+; Sa 05:00+
  • Targ w Boguszowicach
  • Targowisko
    Opening hours: Tu,Fr 06:00-13:00
  • Targowisko
    Barbary
  • Targowisko
  • Targowisko
    Obrońców Poczty Gdańskiej, 25
  • Targowisko
    Budowlana, 45
  • Targowisko
    Świętego Marcina
  • Targowisko
  • Targowisko
    Dehnelów, 19e
  • Targowisko
    Wojciecha Korfantego, 8
  • Targowisko
    Dworcowa
  • Targowisko
    Szklarniana
  • Targowisko
    Teatralna
  • Targowisko
    Rewolucjonistów
  • Targowisko
  • Targowisko
    Malinowa, 2
  • Targowisko
    Księdza Jana Kapicy
    Opening hours: We,Sa 06:00-12:30
  • Targowisko
    Aleja Wolności, 7 42-202 Częstochowa
  • Targowisko
    Stanisława Wojciechowskiego
  • Targowisko
    Zakole
  • Targowisko
    Jana Dekerta, 8
  • Targowisko
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Targowisko
    Jana Szymały
  • Targowisko "Ryneczek"
    Parkowa, 3 42-400 Zawiercie
  • Targowisko "Sikornik"
    Czajki
  • Targowisko "Wały Dwernickiego"
    Wały Józefa Dwernickiego, 11 42-202 Częstochowa
  • Targowisko "Zakątek"
    Zakątek, 10
    Opening hours: Mo-Su 06:00-14:00
  • Targowisko Gaszowice
  • Targowisko Giszowiec
    Wojciecha
  • Targowisko gminne w Koziegłowach
    Tadeusza Kościuszki
  • Targowisko Halemba II
    Solidarności
  • Targowisko koszęcin
    Juliusza Ligonia 42-286 Koszęcin
  • Targowisko koło szkoły
    Szkolna
  • Targowisko Market na Czerwonym
    Aleja Wolności, 12 42-217 Częstochowa
  • Targowisko Miejskie
    Twarda
  • Targowisko Miejskie
  • Targowisko Miejskie
    Targowisko Miejskie
    Opening hours: Mo-Su 5:00-16:00
  • Targowisko Miejskie
    Arki Bożka
  • Targowisko Miejskie
    Jadwigi Markowej
  • Targowisko Miejskie
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00; Sa 06:00-13:00
  • Targowisko Miejskie
    Doktora Lucjana Mendego
  • Targowisko Miejskie
    Bolesława Chrobrego
  • Targowisko miejskie
    Opening hours: We 05:00+; Sa 05:00+
  • Targowisko Miejskie
    Gustawa Morcinka 44-238 Leszczyny
    Opening hours: Mo-Sa 6:00-14:00; PH off
  • Targowisko Miejskie
    Opening hours: środy 6:00-12:00
  • Targowisko Miejskie Lędziny
    Aleksandra Fredry
  • Targowisko Miejskie w Będzinie
    Gzichowska 42-500 Będzin
    Opening hours: We,Sa 05:00-14:00
  • Targowisko Miejskie w Zabrzu Pod Ratuszem
    Piastowska
    Opening hours: Mo-Th 08:00-17:00; Fr 08:00-18:00; Sa 08:00-14:00
  • Targowisko Mierzęcice
    Wolności 42-460 Mierzęcice
  • Targowisko ogrodzieniec
    Juliusza Słowackiego 42-440 Ogrodzieniec
  • Targowisko PSS Społem
  • Targowisko rolno-przemysłowe
  • Targowisko rolno-zwierzęce
    Rzeczna
  • Targowisko w Murckach
    Targowisko w Murckach
  • Targowisko w Łaziskach Górnych
    Dworcowa 43-170 Łaziska Górne
    Opening hours: We 8:00-12:00; Sa 8:00-12:00
  • Targowisko Zabełków
    Ogrodowa, 4
    Phone: +4832 4196085
    Email: poczta@targowiskozabelkow.pl
  • Targowisko Łazy
    Wiejska, 2 42-450 Łazy
  • -
    Armii Krajowej
  • -
  • -
    Kojzara
  • -
    Cieszyńska
  • -
    Jagodowa
  • -
    Targowa
  • -
    Franciszka Miodońskiego
  • -
    Osiedle 1000-lecia
  • -
  • -
    Ludwika Zamenhofa
  • -
  • website
    Plac Karola Miarki
    Opening hours: Mo-Sa 06:00-17:00
  • -
    Stary Targ, 14

Prison

  • Areszt Śledczy
    Młyńska
  • Areszt Śledczy
  • Areszt Śledczy
    Karola Szymanowskiego, 6 41-400 Mysłowice
    Phone: +48 32 222 27 32
  • Areszt Śledczy
  • Areszt Śledczy Częstochowa
    Mirowska, 22 42-202 Częstochowa
  • Areszt Śledczy Katowice
  • Areszt Śledczy Sosnowiec
    Radocha
  • Areszt Śledczy w Bytomiu
    Wrocławska
  • Areszt Śledczy w Tarnowskich Górach
    Opolska, 17A
  • Zakład Karny
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
  • Zakład Karny Herby
  • Zakład Karny Sieraków Śląski
  • Zakład Karny Sieraków Śląski
    Cegielniana, 13 42-793 Sieraków Śląski
    Phone: 34 35-38-505
    Fax: 34 35-38-505 wewn. 105
    Email: zk_sierakow_slaski@sw.gov.pl
  • Zakład Karny w Cieszynie
    Bolesława Chrobrego, 2
  • Zakład Karny w Raciborzu
    Józefa Von Eichendorffa, 14 47-400 Racibórz
    Phone: 0324539600
    Email: zk_raciborz@sw.gov.pl
  • Zakład Karny w Zabrzu
  • Zakład Karny Wojkowice
    Jana III Sobieskiego, 298 42-580 Wojkowice
  • Zakład Karny Wojkowice - Oddział Zewnętrzny w Ciągowicach
    Wojska Polskiego, 10 42-450 Ciągowice
    Phone: +48322961621
    Fax: +48327876087
    Email: oz_ciagowice@sw.gov.pl
  • Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich
  • -
  • -
    Opolska, 21B
  • -
    Mirowska, 22

Public Building

  • Administracja Zasobów Komunalnych
    Legionów, 85 43-500 Czechowice-Dziedzice
  • Bar
    Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
  • Bazar
    Grunwaldzka, 231 43-600 Jaworzno
  • Biuro Promocji Bytomia
    Rynek, 9
  • Budynek klubu LKS Orzeł Kozy
    Parkowa, 3 43-340 Kozy
  • Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego
    Chorzowska, 25 41-902 Bytom
    Phone: +48 32 282 25 25
  • Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego
    Chorzowska, 25 41-902 Bytom
  • Czechowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa
    Gabriela Narutowicza, 79 43-500 Czechowice-Dziedzice
  • Dawne Obserwatorium Astronomiczne
  • Delegatura Paszportowa
  • Dom Dziecka
    Józefa Lompy, 9 43-300 Bielsko-Biała
  • Dom Kultury
    Lubliniecka
  • Dom Kultury Jubilat
    Litewska, 22
  • Dom kultury w Kobiernicach
    Parkowa, 20B 43-356 Kobiernice
  • Dom Sołecki
    Cieszyńska, 101
  • Dworzec PKP Wodzisław Śląski
    Rybnicka, 2A 44-300 Wodzisław Śląski
  • Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.
    Powstańców, 13 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Generała Władysława Andersa
    Generała Władysława Andersa, 24 Rybnik
  • Generała Władysława Andersa
    Generała Władysława Andersa, 26 Rybnik
  • Generała Władysława Andersa
    Generała Władysława Andersa, 28 Rybnik
  • Generała Władysława Andersa
    Generała Władysława Andersa, 22 Rybnik
  • Gminny Ośrodek Kultury
    Generała Juliana Filipowicza, 5 42-120 Miedźno
  • Gminny Zespół Ośrodków Zdrowia w Woźnikach
    Dworcowa, 21
  • Hala Sportowa
  • Instytut Pamięci Narodowej
    Jana Kilińskiego
  • Jopek Meble
    Świętego Wojciecha, 85
  • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
    Wojewódzka, 42 Katowice
    Phone: +48 32 251 07 36
    Email: ksse@ksse.com.pl
  • Katowicki Holding Węglowy SA
    Konstantego Damrota, 16 40-022 Katowice
    Phone: +48 32 757 3069
    Fax: +48 32 757 3150
    Email: poczta@khw.pl
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gliwicach
    Wrocławska, 1 44-100 Gliwice
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie
    Krakowska, 22 43-600 Jaworzno
    Phone: 32 751-87-10
  • Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich
    Karola Miarki, 14 Piekary Śląskie
    Phone: +48 32 2872124
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie
    Konstantego Prusa, 7 43-190 Mikołów
    Phone: +48 32 3262314
    Email: kppspmikolow@strazmikolow.internetdsl.pl
  • Kopalnia Kultury (dawniej Traffic)
    Francuska, 15 Czeladź
  • Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Koszęcin
    Jana Sobieskiego, 1 42-286 Koszęcin
  • Leśnictwo Prusów
    Kolonia Prusów, 154
  • Miejski Dom Kultury "Prażakówka"
    Ignacego Daszyńskiego, 28 43-450 Ustroń
  • Miejski Dom Kultury MDK
    Rynek, 19 Mikołów
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
    Strzelców Bytomskich, 16
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sekcja Pracowników Socjalnych
    Przedszkolna, 6
  • Miejski Zespół Oświaty w Sławkowie
    Władysława Sikorskiego, 4
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rudzie Śląskiej
    1 Maja, 218
  • Nadleśnictwo Jeleśnia
    Kasztanowa
  • Nadleśnictwo Złoty Potok
    Tadeusza Kościuszki, 15
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Gilowicach
    Wojciecha Korfantego, 70 43-227
  • Oddział Urzędu Miejskiego
    3 Maja, 33 41-200 Sosnowiec
  • Ognisko Wychowawcze
    Turystyczna, 23
  • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
    Adama Mickiewicza, 4
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Raciborska, 27
  • Pałac Młodzieży im. Aleksandra Kamińskiego
    Mikołowska, 26 40-066 Katowice
  • PCPR
    Ignacego Daszyńskiego, 4 42-400 Zawiercie
  • Pierwszy Urząd Skarbowy
    Teodora Sixta, 17 43-300 Bielsko-Biała
  • Plebania
    Generała Mieczysława Dąbkowskiego, 42/44 42-217 Częstochowa
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    Stanisława Moniuszki, 25 41-902 Bytom
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    Jasnogórska, 15A 42-202 Częstochowa
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    Pocztowa, 7
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Łagiewnicka, 15
  • Powiatowy Urząd Pracy
    Partyzantów, 55 43-300 Bielsko-Biała
    Phone: 33-496-51-50
    Fax: 33-496-51-51
    Email: sekretariat@pup-bielsko.pl
  • Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
    Jana III Sobieskiego, 12 41-300 Dąbrowa Górnicza
    Phone: +48 32 262 37 39
  • Powiatowy Zarząd Dróg w Zawierciu - Obwód Drogowy nr 2
    Żarnowiecka, 47 42-436 Pilica
  • Prokuratura Rejonowa
    Wodzisławska, 1
  • Prokuratura Rejonowa
    Sądowa, 2
  • Przedsiębiorstwo Wód i Kanalizacji sp. z o.o.
    Pod Lasem, 62
  • Przedszkole nr1
    Jana Brzechwy, 2
  • PZU
    Gabriela Narutowicza, 6A
  • Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa ADM nr 5
    Ludomira Różyckiego, 30 41-710 Ruda Śląska
  • S.M. Sielec
    Wincentego Witosa
  • Sekcja Obsługi Ubezpieczonych NFZ
    Karola Miarki, 10
  • Starostwo Powiatowe w Zawierciu, Wydział Komunikacji
    Włodowska, 21 Zawiercie
    Phone: +48326721045
  • Starostwo Powiatowe Wydział Komunikacji
    Pszowska, 92a 44-300 Wodzisław Śląski
  • Straż Miejska
    Henryka Sienkiewicza, 2A
  • Strażnica 51
    Główna
  • Urząd Dozoru Technicznego
    Robotnicza, 4A 44-100 Gliwice
  • Urząd Gminy
    Międzyrzecka, 159 43-385 Jasienica
  • Urząd Miejski
    Łosińska, 1 41-260 Sławków
  • Urząd Pocztowy Bieruń Stary
    Rynek, 11 43-150 Bieruń
  • Urząd Skarbowy
    3 Maja, 20 41-200 Sosnowiec
  • Urząd Skarbowy
    Nad Białką, 1A 43-500 Czechowice-Dziedzice
  • Urząd Skarbowy
    Józefa Ignacego Kraszewskiego, 4 43-400 Cieszyn
  • Urząd Skarbowy
    Bartosza Głowackiego, 4
  • Urząd Skarbowy
    Grunwaldzka, 274 43-600 Jaworzno
  • Urząd Stanu Cywilnego
    Aleja Sportowców, 1 41-100 Siemianowice Śląskie
  • Urząd Stanu Cywilnego
    Ferdynanda Focha, 19 42-217 Częstochowa
  • Urząd Stanu Cywilnego Bytom
    Stanisława Olejniczaka, 22
  • Wiejski Dom Kultury w Przychodach 42-436
  • Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo–Wychowawcza "Przystań”
    Tadeusza Jasińskiego
    Phone: 728 955 445
    Email: sekretariat@wpow.org.pl
  • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego
    Armii Krajowej
  • Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego
    Strzelców Bytomskich, 21
  • Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
    Oświęcimska, 6 42-674 Zbrosławice
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Zygmunta Krasińskiego, 34
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Lwowska, 2 Chorzów
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Generała Józefa Longina Sowińskiego, 2 40-018 Katowice
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    Sądowa, 8
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Inspektorat w Tarnowskich Górach
    Górnicza, 4/8 Tarnowskie Góry
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Inspektorat w Częstochowie
    Okólna, 17/19 42-218 Częstochowa
  • Zarząd Dróg Miejskich
    Płowiecka, 31 44-121 Gliwice
  • Zarząd Zieleni Miejskiej
    Pod Lasem, 64 44-210 Rybnik
  • ZUS
    Grunwaldzka, 274 43-600 Jaworzno
  • Związek Kynologiczny
    Adama Mickiewicza, 13

Recycling

  • ALBA
    Bytkowska, 15 41-503 Chorzów
    Phone: +48 664 400 000
    Email: gruz@alba.com.pl
    Opening hours: 8:00-16:00
  • Eko punkt
    Szałasowizna, 7
  • Eko punkt
    Aleja Józefa Piłsudskiego, 28A
  • Eko-Bud. Skup złomu i makulatury. Sokołowski P
    Dęblińska, 6a 41-200 Sosnowiec
  • Gminny Punkt Zbiórki Odpadów
    Stanisława Moniuszki
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00, Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00
  • Gminny Punkt Zbierania Odpadów
    Phone: +48 32 35 87 600
    Opening hours: Mo,We-Fr 06:00-17:00; Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00; PH off
  • Gminny Punkt Zbierania Odpadów
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00, Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00
  • Gminny Punkt Zbierania Odpadów
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-17:00, Tu 09:00-20:00; Sa 08:00-13:00
  • Jadłodzielnia
    Wolności, 16
  • Koral
    Jana Długosza
  • Odzysk – skup surowców wtórnych
    Lokalna
    Phone: +48 32 216 95 61; +48 601 513 994
    Email: odzysk1@wp.pl
  • Olmet
    Wodzisławska, 22
    Phone: +48 32 472 07 77
    Fax: +48 32 472 07 80
    Opening hours: Mo-Fr 07:30-17:00; Sa 07:30-14:00
  • Olmet
    Towarowa, 15
    Phone: +48 32 768 32 13
    Fax: +48 32 768 32 14
    Opening hours: Mo-Sa 07:00-17:00
  • Olmet
    Podmiejska, 95
    Phone: 32 739 61 45
    Fax: 32 739 61 46
    Email: rybnik@olmet.pl
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-17:00; Sa 08:00-15:00
  • Olmet
    Żelazna, 9a
    Phone: +48 32 783 92 92
    Fax: 48 32 783 92 90
    Email: chorzow@olmet.pl
    Opening hours: Mo-Fr 07:00-17:00; Sa 07:00-15:00
  • PSZOK Radlin
    Opening hours: We 12:00-18:00, Sa 09:00-17:00
  • PUH Gemini Krzysztof Piecuch
    Przemysłowa, 33 34-300 Żywiec
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów
    Szyb Jana, 1H Czeladź
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów
    Szyb Jana, 1H Czeladź
  • Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów
    Szyb Jana, 1H
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów
  • Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
    Lokalna, 11 43-100 Tychy
    Opening hours: Mo-Fr 06:00-21:00; Sa,Su off
  • Remondis Sp. z o.o.
    Cieszyńska, 35 43-200 Pszczyna
    Phone: +48 32 4471955
    Fax: +48 32 4471955
  • Seto Recykling
    Leśna
    Opening hours: Mo-Fr 07:00-17:00; Sa 07:00-13:00
  • Skup złomu
    Powstańców Śląskich
    Phone: +48 34 356 28 12
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-16:00; Sa 08:00-12:00
  • Skup złomu
    Oleska, 20 42-700 Lubliniec
  • Skup złomu
    Portowa
  • Skup Złomu i Makulatury
    Łagiewnicka, 11B
  • Sortownia śmieci
    Akademicka
  • Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Zbiornica numer 3
    Załęska, 50 40-572 Katowice
    Phone: +48 32 252 73 80
  • Trashcan
  • Wostal. Skup surowców wtórnych
    Toszecka, 3 Gliwice
    Email: biuro@wostal.com.pl
  • ZAKŁAD MZKZOK
    Phone: +48 (32) 70 70 103
    Fax: +48 (32) 70 70 104
  • Zakład Usług Komunalnych
    Mieczysława Dzieńdziela, 44 43-190 Mikołów
    Phone: +48 32 226 4187
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00
  • Zbiornica nr 1
    Wiśniowa
  • Zbiornica nr 2
    Złota, 22b
    Opening hours: Mo-Fr 07:30-15:30; Sa 08:00-12:00; PH off
  • ZTK
  • Złomotex
    Phone: 502196170
  • Złomowisko „Toma”
    Józefa Uszczyka
  • -
  • -
    Aleksandra Kostki Napierskiego
  • -
    Mikołaja Kopernika, 51
  • -
    Andromedy
  • -
  • -
    Pogodna
  • -
    Wandy
  • -
    Pod Młynem, 21d
  • -
  • -
    Gustawa Morcinka
  • -
    Piastów
  • -
    Aleja Piastów
  • -
    Piastów
  • -
  • -
    Piastów
  • -
    Piastów
  • -
    Zawiszy Czarnego, 6b
  • -
    Chorzowska
  • -
    Tysiąclecia
  • -
    Tysiąclecia
  • -
    Tysiąclecia
  • -
    Bolesława Chrobrego
  • -
    Ułańska
  • -
    Ułańska
  • -
    Ułańska
  • -
    Juliana Ordona
  • -
    Norberta Barlickiego
  • -
  • -
    Eugeniusza Kwiatkowskiego
  • -
    Norberta Barlickiego, 21a
  • -
    Stanisława Kossutha
  • -
    Obroki
  • -
  • -
  • -
    Obroki
  • -
    Obroki
  • -
    Spokojna
  • -
    Marcina Radockiego
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
    Marcina Radockiego, 148
  • -
    Janusza A. Zajdla
  • -
    Marcina Radockiego
  • -
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
    Marcina Radockiego, 172
  • -
    Stanisława Łętowskiego
  • -
  • -
    Marcina Radockiego, 244
  • -
    Aleksandra Kostki Napierskiego, 88
  • -
    Marcina Radockiego, 68
  • -
  • -
    Rolna, 17B/1
  • -
    Piastów
  • -
    Piastów
  • -
    Mariana Maliny
    Opening hours: 24/7
  • -
    Bolesława Prusa, 33
  • -
    Bolesława Prusa, 33
  • -
  • -
  • -
  • -
    Mieszka I

Shelter

  • (null)
  • Al. Niepodległości
    Aleja Niepodległości
  • Alpinarium
  • Altana
  • Altana
    Ścieżka edukacyjna
  • Ambona do obserwacji ptaków
  • Ambona do obserwacji ptaków
  • Biwak
  • Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla
  • Chata
  • Chatka na Klimczoku
  • Domek Chiński
  • Domek myśliwski "STODOŁA"
  • Dwa Stawy
  • Dworzec autobusowy Dębowiec Centrum
    Katowicka
  • Folwarecka - Ogródki
    Folwarecka
  • Folwarecka - Pałki
    Folwarecka, 139
  • Glorieta
  • Golcówka
  • Grill
  • Grzybek
  • Hubertus
  • Kolbówka
  • Koło Łowieckie " Ponowa"
  • M11
  • M12
    Leśna
  • Michałkowice Bank
    Kościelna
  • Michałkowice Bank
    Kościelna
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
    Szotkowicka
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
    Marii Konopnickiej
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
    Powstańców Śląskich
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
    Profesora Rudolfa Ranoszka
  • Miejsce Odpoczynku Rowerzystów
    Przemysłowa
  • Nowa Wioska
    Główna, 6
  • Parkowa Altana
  • paśnik
  • Pogoń Klub Kiepury
    Będzińska
  • Przynęta - grill&bar
    Rudzka
  • Przystanek
    Władysława Stanisława Reymonta
  • Punkt widokowy Pogrzebień
    Lubomska
  • Rajcza Rynek
    Rynek
  • Rendez-vous
  • Rzeniszów
    Katowicka
  • Rzeniszów
    Katowicka
  • Schron
  • Stary Pień
  • Szałas na Cudzichowej
  • Szałas na Cudzichowej nowy
  • Szałas pasterski z Brennej
  • Tworków
    Świętego Jana
  • W11
  • W12
    Zachodnia
  • W13
    Okrężna
  • W14
    Alejki parkowe
  • W7
    Skośna
  • Wiata
    Wąwóz
  • Wiata
  • wiata
    Główna
  • Wiata
  • Wiata
  • Wiata
    Aleksandra Puszkina
    przestronne schronienie z czterema ławkami i okrągłym stołem
  • Wiata
    Żwakowska Droga Pożarowa
    przestronne schronienie z czterema ławkami i okrągłym stołem
  • Wiata
    Dojazd pożarowy 72
  • Wiata
    Dojazd pożarowy 72
  • Wiata na Kotarzu
    Kotarz
  • Wiata piknikowa
  • Wiata zwykła
  • Zadaszona wiata
  • Zendek Rozwidlenie
    Główna, 247
  • -
    Plac Dworcowy
  • -
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
    Kolejowa
  • -
  • -
  • -
  • -
    Karola Adamieckiego
  • -
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • -
    Jana Kasprowicza
  • -
    3 Maja
  • -
    Gdańska
  • -
    Johanna Goethego
  • -
    Johanna Goethego
  • -
    Johanna Goethego
  • -
    Johanna Goethego
  • -
    Johanna Goethego
  • -
    Johanna Goethego

Shower

  • мой дом
    Henryka Dąbrowskiego
  • Natryski na Plaży miejskiej - public access
    Bulwary Nadodrzańskie
  • - - no fee
    Opening hours: 24/7
  • - - no fee
    Opening hours: 24/7
  • -
  • -
    Klasztorna
  • - - fee
    Rzeczna, 8
  • -
    Księdza Franciszka Styry

Social Facility

  • Al-Med
    Radlińska, 16
    Phone: +48324450406
    Email: wodzislaw@almed-centrum.pl
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00
  • Arka N
    Wiejska, 18a 47-400
    Phone: 786214123
    Email: dziedziocha@gmail.com
  • Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo Wychowawczych
    74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2a 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 353 50 94
    Fax: +48 34 353 50 94
  • Centrum Administracyjne Regionalnych Placówek Instytucjonalnej Pieczy Zastępczej nr 2 w Samborowicach
    Opawska, 7 47-475 Samborowice
    Phone: +4832 456 40 05
    Email: centrum.placowek.osd@gmail.com
  • Centrum Edukacji Socjalnej
    Błogocka, 30 43-400 Cieszyn
    Phone: +48 338514430
  • Centrum Leczenia Uzależnień
    Świętego Huberta, 60
  • Centrum Opiekuńczo-Wychowawcze "Wzrastanie"
    Brynicy, 14 40-358 Katowice
    Phone: +48 32 2569647
    Email: cow@cow-wzrastanie.pl
  • Centrum Usług Społecznościowych i Aktywności Lokalnej
    Dehnelów
  • Centrum usług społecznych dla osób niepełnosprawnych i z autyzmem
    Francuska, 43 40-027 Katowice
  • Dom Aniołów Stróżów
    Gliwicka, 148
    Phone: +48 32 250 90 10
  • Dom Dziecka
    Pocztowa, 24 43-309 Bielsko-Biała
  • Dom Dziecka
  • Dom Dziecka im. Dominika Savio w Sarnowie
    Phone: (32) 267 21 46
    Email: ddsarnow@o2.pl
  • Dom Dziecka im. św. Dominika Savio
    Kościelna, 53/63 42-200 Częstochowa
    Phone: +48 34 365 09 87
  • Dom Dziecka nr 2
    Wrocławska, 46 41-902 Bytom
  • Dom Dziecka nr 2
    Zygmunta Starego, 19
  • Dom Dziecka Tęcza
    Rybnicka, 1 40-038 Katowice
  • Dom Dziecka w Cieszynie
    Ignacego Kraszewskiego, 2 43-400 Cieszyn
  • Dom Nauczyciela
    Pocztowa, 14a
  • Dom Opieki im. Ojca Pio
    Generała Władysława Sikorskiego, 41
    Phone: 506126767
  • Dom Opieki Sióstr Boromeuszek
  • Dom Opieki Społecznej
    Wojciecha Korfantego, 1
  • Dom Pomocy Społecznej
  • Dom Pomocy Społecznej
    Henryka Sienkiewicza, 6 42-290 Blachownia
    Phone: +48 34 327 06 33
  • Dom Pomocy Społecznej
    Rzemieślnicza, 9 42-400 Zawiercie
  • Dom Pomocy Społecznej
    Stanisława Kontkiewicza, 2 42-209 Częstochowa
    Phone: +48 34 364 3810
  • Dom Pomocy Społecznej
  • Dom Pomocy Społecznej
    Kochcicka, 14 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 351 01 12
    Email: sekretariat@dpslubliniec.internetdsl.pl
  • Dom Pomocy Społecznej
    Mikołaja Reja, 54
  • Dom Pomocy Społecznej Sióstr Albertynek
    Wesoła, 14
  • Dom Pomocy Społecznej "Nestor"
    Tadeusza Kościuszki, 62 34-300 Żywiec
  • Dom Pomocy Społecznej "Senior"
    Szpitalna, 5a 41-250 Czeladź
  • Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"
    74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 353 11 12
    Fax: +48 34 353 11 05
    Email: dpszameczek@op.pl
  • Dom Pomocy Społecznej "Zameczek"
    74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, 2 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 353 11 12
    Fax: +48 34 353 11 05
    Email: dpszameczek@op.pl
  • Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień"
    Franciszka Grzonki, 1 47-400
    Phone: +4832 415 31 36
    Email: dps.zlota.jesien@wp.pl
  • Dom Pomocy Społecznej „ Dom Kombatanta”
    Emila Cyrana, 10 42-700 Lubliniec
    Phone: +48 34 356 40 04
    Fax: +48 34 356 41 92
    Email: biuro@dpskombatant.pl
  • Dom Pomocy Społecznej nr 1
    Jana Matejki, 62 41-800 Zabrze
  • Dom Pomocy Społecznej nr 2
    Jaskółcza, 11 41-800 Zabrze
  • Dom Pomocy Społecznej nr 3
    Wiktora Brysza, 3 41-800 Zabrze
  • Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zakon Ojców Kamilianów
    Cisowa, 6 41-800 Zabrze
  • Dom Pomocy Społecznej Przyjaźń
    Włoska, 24 42-612 Tarnowskie Góry
  • Dom Pomocy Społecznej Przystań
    Księdza biskupa Stanisława Adamskiego, 22 Katowice
  • Dom Pomocy Społecznej w Żywcu
    Śliżowy Potok, 8 34-300 Żywiec
  • Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
    Biskupa Teodora Kubiny, 11 41-600 Świętochłowice
  • Dom Pomocy Społecznej świętego Antoniego
    Phone: +48 34 324-29-14
    Email: dyrekcja@dpsczestochowa.pl
  • Dom Samotnego Rodzica
    Szpitalna, 5b Czeladź
  • Dom Seniora
    Letnia, 1D 43-607 Jaworzno
    Phone: +48 503 460 695
  • Dom seniora "CZYŻYK"
    Gorzycka, 36F Czyżowice
    Phone: +48 32 4453611
  • Dom Seniora “Dolomity”
    Strzelców Bytomskich, 450 41-935 Bytom
    Phone: (+48) 32 2859378
  • Dom Seniora BUK
    Brzozowa
    Phone: +48 32 456 40 38
    Email: seniorzy@arateusz.pl
  • Dom Seniora Zielony Zakątek
    Plebiscytowa, 88d 41-400 Mysłowice
    Phone: +48 692 863 120
    Email: info@proaltum.pl
  • Dom Spokojnej Starości
    Phone: +48 33 858-04-37
  • Dom św. Józefa
    Księdza Józefa Czempiela, 1 40-044 Katowice
  • Dzienny Dom Pomocy Społecznej
    1 Maja, 45 44-190 Knurów
    Phone: 32 335 50 17
    Email: ops@knurow.pl
  • Dzienny Dom Pomocy Społecznej nr 7
    Gliwicka, 74a Katowice
  • Dzienny Dom SENIOR+
    Cicha
  • Ewangelicki Dom Opieki "Emaus"
    Księdza Karola Kulisza, 70
  • Ewangelicki Dom Opieki "Emaus"
    Księdza Karola Kulisza
  • Ewangelicki Dom Opieki "Ostoja Pokoju"
    Matki Ewy, 1 41-923 Bytom
    Phone: +48 32 286 34 00
    Fax: (32) 280 57 96
    Email: ostoja.pokoju@interia.pl
  • Ewangelicki Dom Opieki SOAR
    Andrzeja Frycza Modrzewskiego, 25 43-300 Bielsko-Biała
  • Fundacja rodzin polskich im. św Jana Pawła II
    Biskupa Teodora Kubiny, 5 41-600 Świętochłowice
    Phone: +48 32 793 64 98
    Email: kontakt@fundacjarodzin.pl
    Opening hours: Mo-Fr 8:00-15:00
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Jana Sobieskiego, 11a 42-286 Koszęcin
    Phone: 34 3524083
    Opening hours: 7:30-15:30
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    Email: biuro@gops.chelmsl.pl
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jasienicy
    Zdrowotna
  • Hospicjum domowe Świętego Ojca Pio
    Marii Skłodowskiej-Curie, 1 43-200 Pszczyna
    Phone: 3232 738 62 62
  • Hospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap.
    Porębska
    Phone: 32 832 94 00
    Email: hospicjum-swtomasza@wp.pl
  • Jak w domu
    Phone: 780122001
  • Karolinka
    Norberta Barlickiego, 5
    Phone: +48 32 782 19 20;+48 602 10 68 78
  • Kulejące Anioły
    Dworcowa 43-211
  • Lodówka Społeczna
    Jana Matejki, 50
  • Mawo-med Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy
    Jagodowa, 15 47-420 Kuźnia Raciborska
  • Mediator Szewczyk-Keller
    Kokoszycka, 176B
    Phone: +48692738562
    Email: mediatorka.nsk@gmail.com
  • Miejska Świetlica Środowiskowa w Będzinie
    Generała Władysława Andersa
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • Miejski ośrodek pomocy społecznej
    Świdnicka, 35a 40-711 Katowice
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Jagiellońska, 17 Katowice
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Gustawa Morcinka, 19a
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    Marszałka Józefa Piłsudskiego, 47 42-400 Zawiercie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie
    11 Listopada, 1 42-500 Będzin
    Phone: (32) 296 21 31
    Fax: (32) 267 49 82
    Email: sekretariat@mops.bedzin.pl
    Opening hours: Mo 07:30-17:00; Tu-Fr 07:30-15:30
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie - Dział dzienny
    Rotmistrza Witolda Pileckiego, 7
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Knurowie
    Księdza Alojzego Koziełka, 2 44-190 Knurów
    Phone: 32 335 50 00
    Fax: 32 335 50 06
    Email: ops@knurow.pl
    Opening hours: Mo-Th 07:30-15:30; We 07:30-17:30; Fr 07:30-13:30
  • MOPS
    Kolejowa, 2 43-190 Mikołów
  • Municipal Nursing Home
    Osiedle Powstańców Śląskich, 20 44-241 Żory
    Phone: +48324342250
    Opening hours: 24/7
  • Narodowy Fundusz Zdrowia. Śląski Oddział Wojewódzki - Dąbrowa Górnicza
    Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Noclegownia
  • Noclegownia
    Strażacka, 9
  • Noclegownia Caritas
    Łączna, 31 41-300 Dąbrowa Górnicza
    Phone: 48 (32) 268 89 82
  • Noclegownia Caritas "Spokojna noc"
    Kaliska, 25
    Phone: 48 (32) 266 22 26
  • NSZZ Solidarność
    Maurycego Mochnackiego, 1 41-907 Bytom
    Phone: 322861298
    Fax: 322861298
    Email: pm35bytom@gmail.com
    Opening hours: Mo-Fr 16:00-19:00
  • NZOZ Ośrodek Terapii Uzależnień
    Częstochowska, 1 42-164 Parzymiechy
    Phone: +48343189154
    Fax: +48343715112
  • Ogrzewalnia dla osób bezdomnych
    Gliwicka, 33 44-200 Rybnik
  • Ośrodek imienia Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego (christian - roman_catholic)
    Woszczycka, 17a 44-246 Palowice
  • Ośrodek Interwencji Kryzysowej
    Nowokościelna, 27 43-100 Tychy
    Phone: +48 32 2270575
    Email: oik@mops.tychy.pl
    Opening hours: 24/7
  • Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
    Legionów, 81 43-502 Czechowice-Dziedzice
  • Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
    Żarecka, 24 42-421 Góra Włodowska
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Racławicka, 19 Chorzów
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Marii Skłodowskiej-Curie, 5
    Phone: + 48 32 417 10 46
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Henryka Sienkiewicza, 1
    Phone: +48 32 419 06 42
  • Ośrodek Pomocy Społecznej
    Nowa

Swimming Pool

  • Aquarius Kopernik
    Aleja Wojciecha Korfantego, 18 41-800 Zabrze
  • Basen
  • Basen Pszczelnik
  • Brodzik
  • Delfin
    Warszawska, 35 44-100 Gliwice
    Opening hours: 6:00-22:00
  • Kryta pływalnia Mewa
    Sikornik, 36
    Opening hours: Mo-Su 10:00-22:00
  • Kąpielisko "Ruda"
  • Kąpielisko Leśne
  • Kąpielisko miejskie
  • Kąpielisko otwarte "Księża Góra"
  • Neptun
    Dzionkarzy
  • Odkryty basen
    Basenowa
  • Pływalnia kryta MDK
    Majora Waleriana Łukasińskiego, 50/68 42-207 Częstochowa
  • Pływalnia miejska
    Phone: +482812770
    Fax: 32) 720-65-75
    Email: basen-kryty@osir.bytom.pl
    Opening hours: Mo-Fr 6:00-20:00; Sa-Su 9:00-21:00
  • stary basen
  • -
  • -
    Isepnicka
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
    30-lecia
  • -
    Krakowska
  • -
  • -
    Powstańców Śląskich, 42
  • -

Telephone

  • +48348012108
    Wolności
  • +48348012308
    Plac Tadeusza Kościuszki, 18 42-445 Szczekociny
    automat z funkcją SMS & eMail
  • -
  • -
    Stanisława Witczaka
  • -
    Plac Jana III Sobieskiego
  • -
    Wrocławska, 90
  • -
    Parkowa
  • -
    Plac Grunwaldzki
  • -
    Plac Grunwaldzki, 6
  • -
    Podhalańska, 9
  • -
    Kolejowa
  • -
    Powstańców Śląskich, 9
  • -
    Gliwicka, 8
  • -
    Armii Krajowej
  • -
    Grochowa, 9
  • -
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, 1
  • -
    Zamkowa, 5
  • -
    Rynek, 25
  • -
    Józefa Michalskiego
  • -
  • -
    Kosmonautów, 7b
  • -
    Słoneczna
  • -
    Księdza Pułkownika Wilhelma Kubsza
  • -
    26 Marca, 59
  • -
    Wojciecha Korfantego, 83
  • -
    Wojciecha Korfantego
  • -
    Wojciecha Korfantego
  • -
    Wojska Polskiego, 20
  • -
    Jedności, 4
  • -
    Teodora Axentowicza, 1
  • -
    Bogumińska
  • -
    Grunwaldzka
  • -
    Rogera, 4
  • -
    Raciborska, 32
  • -
    Bielska, 19
  • -
    Orawska
  • -
    Jana Kazimierza, 72
  • -
    Długa, 11
  • -
    Zamkowa
  • -
    Główna, 62a
  • -
    Gliwicka
  • -
    Powstańców Śląskich, 23
  • -
    Józefa Rymera
  • -
    Rudzka
  • -
    Powstańców Śląskich
  • -
    Bolesława Krzywoustego
  • -
    Słoneczna, 4
  • -
    Stefana Żeromskiego, 2a
  • -
    Śląska, 66
  • -
    Artura Grottgera
  • -
    Hetmana Stefana Czarnieckiego, 24a
  • -
    Raciborska, 63
  • -
    Beskidzka
  • -
    Lubliniecka, 59
  • -
    Ofiar Oświęcimskich
  • -
    Górnicza
  • -
    Wojciecha Korfantego
  • -
    Zdrowa, 2
  • -
    Tadeusza Kościuszki
  • -
    Transportowa
  • -
    Wolności
  • -
    Rydułtowska
  • -
    Wiejska, 60
  • -
    Gminna
  • -
    Szkolna, 29
  • -
    Kuźniczka
  • -
    Zielona
  • -
    Pasternik

Toilets

  • 2theloo - fee
    Dworzec autobusowy
  • Darmowa toaleta - public access
    Cysterska
  • Galeria Młyńska - no fee
    Zborowa
  • Miejska
    Kościelna, 10a
    Opening hours: Mo-Su 08:00-22:00
  • Miejska toaleta
    Jana Kochanowskiego
  • Publiczna toaleta
    Króla Stefana Batorego
  • Toaleta miejska
    Bramkowa, 28
  • Toaleta na Plaży Miejskiej - public access
    Bulwary Nadodrzańskie
  • Toaleta na Zamku Piastowskim
    Dziedziniec Zamkowy
  • toi toi
    Wiejska
  • WC - no fee
  • WC
    Młyńska, 29
  • -
    Aleja Harcerska
  • -
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • -
    Pasaż Biskupa Stefana Bareły
  • -
  • -
    Promenada generała Jerzego Ziętka
  • -
  • -
  • -
    Oświęcimska
  • - - fee
    Plac Krakowski
  • -
  • -
  • -
  • -
    Krakowska, 137
  • -
    Ignacego Chrzanowskiego
  • - - no fee
    Wrocławska
  • - - fee
    Plac Powstańców Śląskich
  • -
    Plac Wolności
  • -
    Księdza Piotra Skargi
  • -
  • -
    Plac Warszawski
  • -
  • -
    Józefa Piłsudskiego, 43c
  • -
  • -
  • - - no fee
    Kolejowa
  • -
  • -
    Bednarska
  • - - public access - no fee
  • - - public access - no fee
  • -
  • -
  • - - no fee
  • - - fee
    Piotra Niedurnego
  • -
    Dworcowa
  • -
    Marii Konopnickiej, 2E
  • -
    Wojska Polskiego
  • -
    Gronowa, 19
  • - - no fee
    Siedlecka
  • -
  • -
  • - - no fee
  • - - fee
    Cieszyńska
  • - - fee
    Jana Pawła II
  • -
  • -
  • -
    Rynek
  • -
  • -
  • -
    Plac Mickiewicza w Pilicy
  • - - no fee
  • -
    Strażacka
  • - - public access - fee
    Kącik
  • -
    plac Miast Partnerskich
  • -
  • - - private access
    Piernikarka
  • - - public access
    Aleja Jana Pawła II
  • -
    Księdza Franciszka Bojdoła
  • - - no fee
    Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • - - fee
    11 Listopada
  • -
    Plac Kościelny, 10
  • - - no fee
    Plac Władysława Sikorskiego
  • -
    Pocztowa, 8 43-246
  • -
    Chorzowska
  • -
  • -
    Generała Juliusza Rómmla
  • -
    Prosta
  • -
    Pokoju
  • -
    Nowopogońska, 230
  • -
    Plac Bankowy
  • - - public access - no fee
  • - - public access - no fee
  • -
    Wapienicka
  • -
    Królowej Jadwigi
  • -
    Ignacego Jana Paderewskiego
  • -
    Świętego Jana Sarkandra
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

Vending Machine

  • Automat z mlekiem
  • Automat ŚKUP
  • Automat ŚKUP
    Wincentego Witosa, 2
  • Automat ŚKUP
    Generała Jarosława Dąbrowskiego, 55
  • Automat ŚKUP
    Modrzejowska
  • Automat ŚKUP
  • Automat ŚKUP
  • Automat ŚKUP
    Kolejowa
  • Automat ŚKUP
    Plac Władysława Sikorskiego
  • Automat ŚKUP
    Wrocławska
  • Automat ŚKUP
    Strzelców Bytomskich
  • Automat ŚKUP
    Marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Automat ŚKUP
    11 Listopada
  • Automat ŚKUP
    Rafała Sznajdera
  • Automat ŚKUP
    Generała Henryka Dąbrowskiego
  • Automat ŚKUP
    Śląska
  • Automat ŚKUP
    Nowopogońska, 230
  • Automat ŚKUP
    Grodziecka
  • Automat ŚKUP
    Królowej Jadwigi
  • Automat ŚKUP
    Królowej Jadwigi, 29A
  • Automat ŚKUP
    Królowej Jadwigi
  • Automat ŚKUP
    Aleja Józefa Piłsudskiego
  • Automat ŚKUP
    Marcina Kasprzaka, 2b
  • Automat ŚKUP
    Władysława Stanisława Reymonta
  • Automat ŚKUP
    Kozielska
  • Automat ŚKUP
    Czapli, 30
  • Automat ŚKUP
    Rybnicka
  • Automat ŚKUP
    Nowy Świat
  • Automat ŚKUP
    Jana Pawła II
  • Automat ŚKUP
    Wrocławska
  • Automat ŚKUP
    Dworcowa
  • Automat ŚKUP
    Plac Piastów
  • Automat ŚKUP
    Grunwaldzka
  • Automat ŚKUP
    Generała Jerzego Ziętka, 69c
  • Automat ŚKUP
    Krakowska, 2d
  • Automat ŚKUP
    Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 26
  • Automat ŚKUP
    Bytomska
  • Automat ŚKUP
    Jana Kużaja, 49
  • Automat ŚKUP
    Plac Letochów
  • Automat ŚKUP
    Rynek, 31
  • Automat ŚKUP
    Jana III Sobieskiego
  • Automat ŚKUP
    Śląska
  • Automat ŚKUP
    Elizy Orzeszkowej
  • Automat ŚKUP
    Raciborska
  • Automat ŚKUP
    Plac Wilhelma Szewczyka, 2
  • Automat ŚKUP
    Stawowa
  • Automat ŚKUP
    Sokolska
  • Automat ŚKUP
    Tunel Katowicki
  • Automat ŚKUP
    Wincentego Witosa
  • Automat ŚKUP
    Jankego
  • Automat ŚKUP
    Ziołowa
  • Automat ŚKUP
    Piotrowicka
  • Automat ŚKUP
    Katowicka
  • Automat ŚKUP
  • Automat ŚKUP
    Mikołowska
  • Automat ŚKUP
    Lwowska
  • Automat ŚKUP
    Aleja Zwycięstwa
  • Automat ŚKUP
    Wawel
  • Automat ŚKUP
    Oświęcimska
  • Automat ŚKUP
    1 Maja
  • Automat ŚKUP
    Edmunda Kokota, 167
  • Automat ŚKUP
    Piotra Niedurnego
  • Automat ŚKUP
    Piotra Niedurnego
  • Automat ŚKUP
    Karola Goduli, 30
  • Automat ŚKUP
    Generała Stefana Grota-Roweckiego, 40
  • Automat ŚKUP
    Aleja Księdza Franciszka Blachnickiego
  • Automat ŚKUP
    Cypriana Kamila Norwida
  • Automat ŚKUP
    Braci Mieroszewskich
  • Automat ŚKUP
    Wojska Polskiego
  • Automat ŚKUP
    Śląska
  • Automat ŚKUP
    Katowicka
  • Automat ŚKUP
    Katowicka
  • Automat ŚKUP
    Bytomska
  • Automat ŚKUP
    Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego
  • Automat ŚKUP
    Stefana Grota-Roweckiego, 62
  • Automat ŚKUP
    Aleja Niepodległości, 68
  • Automat ŚKUP
    Ojca Innocentego Bocheńskiego, 4
  • Automat ŚKUP
    Generała Władysława Andersa, 19
  • Automat ŚKUP
    Plac Krakowski
  • Automat ŚKUP
    Johanna Goethego
  • Automat ŚKUP
    Wolności, 288
  • Automat ŚKUP
    Plac Teatralny
  • Automat ŚKUP
    Plac Słowiański, 1b
  • Automat ŚKUP
    Plac Norberta Kroczka, 10
  • Automat ŚKUP
    Żniwiarzy
  • Automat ŚKUP
    Zabrzańska
  • Automat ŚKUP
    Stolarzowicka
  • Automat ŚKUP
    Strzelców Bytomskich
  • Automat ŚKUP
    Koszelew
  • Automat ŚKUP
    Stefana Żeromskiego
  • Automat ŚKUP
    Rynek
  • Automat ŚKUP
    Armii Krajowej, 53d
  • Automat ŚKUP
    Odrodzenia, 36
  • Automat ŚKUP
    Wolności
  • Automat ŚKUP
    Szpitalna
  • Automat ŚKUP
    Imielińska
  • Automat ŚKUP
    Grunwaldzka
  • Automat ŚKUP
    Aleja Wojciecha Korfantego, 5
  • Automat ŚKUP
    Księdza Piotra Skargi
  • Automat ŚKUP
    Warszawska
  • Automat ŚKUP
    Aleja Wojciecha Korfantego, 1

Veterinary

  • "Alwet" Przychodnia Weterynaryjna
    Piękna, 4 34-300 Żywiec
  • Alfa
    Andrzeja Komonieckiego, 18
  • Alfa-Vet
    Wincentego Witosa, 10
    Opening hours: Mo-Tu 09:00-13:00,14:00-18:00; We-Th 14:00-18:00; Fr-Sa 09:00-13:00
  • AlmaVet
    Będzińska, 16
    Phone: 604896976
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-12:00
  • Amigo
    Warszawska, 232
  • Aport
    Imielińska, 94 41-407 Imielin
  • Avi-Vet weterynarz
    Joachima Lelewela, 16 43-300 Bielsko-Biała
  • Boli Łapka
    Generała Jerzego Ziętka, 59b
  • Canvet
    Generała Władysława Sikorskiego, 112 42-202 Częstochowa
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-22:00; Sa 09:00-21:00; Su 16:00-20:00; PH 16:00-18:00
  • Centrum Zdrowia Małych Zwierząt - Weterynarz
    Koszelew, 7 Będzin
    Phone: 798 671 244
    Email: przychodnia@czmz.eu
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-21:00; Sa 09:00-16:00
  • Cztery Łapy
    Sielecka, 29 42-500 Będzin
    Phone: +48 32 761 47 73
    Email: %20dawidkarkocha@onet.pl
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-14:00
  • Doktor Bada
    Dojazdowa, 7
    Phone: +48 338213462
    Email: klinika_bada@op.pl
    Przychodnia weterynaryjna "Doktor Bada"
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00; Su off; PH off
  • Doktor Ola
    Juliusza Słowackiego, 50a 47-400 Racibórz
  • dr n. wet. Marek Kostrzewski
    Józefowska, 40b
    Phone: +48 501 955 017
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 09:00-11:00; PH off
  • Gabinet Koziołek
    Wiśniowa, 17
    Phone: 695 187 259
    Email: gabinet.koziolek@gmail.com
  • Gabinet Weterynaryjnt MEDWET
    Uniczowska, 31 40-748 Katowice
    Phone: +48 883 388 089
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-10:00,16:00-19:00; Sa 10:00-12:00
  • Gabinet Weterynaryjny
    Rybnicka, 19 44-350 Gorzyce
  • Gabinet Weterynaryjny
    Szczęśliwa, 27 41-922 Radzionków
  • Gabinet Weterynaryjny
    Cieszyńska, 302 43-385 Jasienica
  • Gabinet weterynaryjny
    Pszowska, 494 44-370 Pszów
    Phone: +48324558910
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-11:00, 18:00-19:00
  • gabinet weterynaryjny
    Wolności, 82a 42-460 Mierzęcice
    Phone: 666916801
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 10:00-17:00; Su 10:00-13:00
  • Gabinet weterynaryjny
    Główna, 1
    Phone: +4832 419 44 21
  • Gabinet weterynaryjny - Ewelina Burek - Kostka
    Plebiscytowa, 24
    Phone: +48324185034
  • Gabinet weterynaryjny AS
    Generała Zygmunta Waltera Jankego, 218 40-613 Katowice
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00 Su 09:00-12:00
  • Gabinet weterynaryjny lek. wet. Mirosława Lewicka
    Rybnicka, 1 43-190 Mikołów
    Phone: +48 32 738 51 97
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-12:00,15:00-17:00; Sa 10:00-12:00
  • Gabinet weterynaryjny M. Jędruszko
    Jasnogórska, 12 42-202
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00
  • Gabinet weterynaryjny Synergia
    Strzelców Bytomskich, 129
    Phone: +48 884 840 636
  • Gabinet weterynaryjny ZARZECZE
    Generała Stefana Grota-Roweckiego, 69a
  • Gabinet weterynaryjny świętego Franciszka
    Dolne Przedmieście, 7 44-240 Żory
    Opening hours: Mo-Fr 16:00-20:00
  • Gabinet weterynatyjny lek. wet. Krzysztof Sikorski
    Konstytucji 3 Maja, 13 43-190 Mikołów
    Phone: +48 32 226 2242
    Opening hours: Mo-Fr 09:00–12:00, 14:00–18:00; Sa 09:00-12:00
  • Gliwicka Klinika Weterynaryjna
    Toszecka, 19 44-100 Gliwice
    Phone: +48322705565
    Email: cymbrylowicz@interia.pl
    Opening hours: 24/7
  • InterVet
    Leszka, 21
    Opening hours: Mo-We 11:00-18:00; Th,Fr 11:00-16:00; Sa 09:00-12:00
  • iVet
    Bażantów
  • Jacek Sobków Gabinet Weterynaryjny
    Grunwaldzka, 2 41-819 Zabrze
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-14:00; Mo-Fr 16:00-19:00; Su 10:00-14:00
  • Jurajskie Centrum Weterynarii Krysztofiak
    Phone: 32 673 72 66
    Email: biuro@jwet.pl
    Opening hours: Mo-Sa 10:00-18:00
  • Klinika Weterynaryjna
    Trzech Diamentów, 13 43-300 Bielsko-Biała
  • Klinika weterynaryjna
    Żwirki i Wigury, 5 43-190 Mikołów
    Phone: +48 32 738 40 41
  • Klinika Weterynaryjna Giszowiec
    Mysłowicka, 65a 40-453 Katowice
    Phone: +48 32 2201010
  • Klinika Weterynaryjna Małgorzata i Piotr Młynarscy
    Jana Kochanowskiego, 16
    Phone: +48 32 271 11 33
    Email: klinika@mlynarscy.pl
    Opening hours: 24/7
  • Klinika Weterynaryjna Molicki&Molicki
    Włodzimierza Majakowskiego, 27 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Klinika weterynaryjna Orka
    Mazańcowicka, 36 43-500 Czechowice-Dziedzice
  • Kuciński A., Merta J., Wolski J. s.c. Przychodnia weterynaryjna
    Waleriana Łukasińskiego, 9
  • Laboratorium
    Stawowa
  • Lecznica dla zwierząt
    Józefa Wieczorka, 26
  • Lecznica dla zwierząt
    Kuźniczka, 25 42-152 Opatów
  • Lecznica dla zwierząt
    Kosmonautów, 6
  • Lecznica weterynaryjna
    Szkolna, 15
  • Lecznica Weterynaryjna
    Katowicka, 14B
  • Lecznica Weterynaryjna "Pańska Góra"
    Wandy, 48 43-600 Jaworzno
    Phone: +48326163939
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00
  • Lecznica Weterynaryjna Nadzieja
    Profesora Mieczysława Michałowicza, 58a
  • Lekarz weterynarii
    Stefana Wyszyńskiego, 14
  • Lekarz weterynarii Irena Dyrek-Klusek
    Osiedle Wojciecha Korfantego, PU10 44-240 Żory
    Phone: +48 601 344 000
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-14:00,16:00-19:00; Sa 10:00-14:00; Su off
  • LenVet
    1 Maja, 7
  • Leśnik-LeVeT
    Ocicka, 19
    Phone: +48609 809 749
  • Malicki.pl
    Rysia, 2
  • Mariusz Witała, lek. wet.
    Piastów, 6
  • MATWET
    Jasna, 4 42-311 Żarki-Letnisko
    Phone: +48608062916
  • Med-Wet
    Piastowska, 18
    Phone: +48 338212944
    Email: gabinet@medwet.pl
    "Med-Wet" Gabinet Weterynaryjny
  • Noe
    Marcina Radockiego, 152
  • Nova
    1 Maja, 313
  • OnkoVet
    Tarnogórska, 78 44-100 Gliwice
    Phone: +48 32 733 22 71
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-17:00
  • Pimpuś
    Dębowa, 19
    Phone: +48 888 424 213
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Su,PH off
  • Pod Czaplą
    Czapli, 18
    Phone: +48 338160983
    Przychodnia weterynaryjna "Pod Czaplą"
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-12:00, 15:00-20:00; Sa 10:00-15:00; Su off; PH off
  • Provet
    Hermana Wróbla, 10A 41-100 Siemianowice Śląskie
  • Przychodnia dla zwierząt
    Zebrzydowicka, 2 44-200 Rybnik
    Phone: +48324225438
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-20:00;Sa 09:00-14:00
  • Przychodnia weterynarii
    Rybnicka, 24
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Ku Dołom
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Łagiewnicka, 53
  • Przychodnia weterynaryjna
    Katarzyny, 8
    Phone: 32 415 48 77
  • Przychodnia weterynaryjna
    Stefana Szymały, 9A
  • Przychodnia Weterynaryjna
    Słoneczna, 13
    Phone: +4832 430 03 58
  • Przychodnia weterynaryjna
    Juliana Ordona, 7 40-164 Katowice
    Email: lecznica.szyma@gmail.com
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00; Sa 08:00-16:00; Su 10:00-14:00
  • Przychodnia weterynaryjna
    Bolesława Chrobrego, 9
    Phone: +48 32 353 00 32
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-13:00; PH off
  • Przychodnia weterynaryjna
    Pocztowa, 3 43-246 Strumień
  • Przychodnia weterynaryjna
    Aleja Przyjaźni
    Phone: +48 32 231 45 22;+48 601 59 83 02
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-14:00; Su 10:00-13:00; PH off
  • Przychodnia weterynaryjna "Na Krakowskiej"
    Krakowska, 139 42-500 Będzin
    Phone: +48 536855536
    Email: nakrakowskiej@wp.pl
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-12:00,15:00-20:00; Sa 09:00-12:00
  • Przychodnia Weterynaryjna Aleksander Gierek
    Generała Stefana Grota-Roweckiego, 63
  • Przychodnia Weterynaryjna Dogtor Miau I.Stepańczak-Opydo J.Kukla
    Grunwaldzka, 215 43-600 Jaworzno
    Phone: 535871014
    Email: info@dogtor-miau.pl
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00 Sa 09:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna lek.wet. Jarosław Birecki
    Szałwiowa, 3a 40-750 Katowice
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-13:00
  • Przychodnia Weterynaryjna M. Kasprowicz
    Bolesława Prusa, 48
    Phone: +4832 733 06 74
  • Przychodnia Weterynaryjna M.J. Ziemińscy
    Aleksandra Fredry, 4 Gliwice
    Opening hours: Mo-Fr 9:00-19:00;Sa 9:00-14:00
  • Przychodnia Weterynaryjna Olvet
    Podhalańska, 7
    Phone: 048 665 177 111
  • Przychodnia Weterynaryjna Paweł Kania
    Komorowskich, 88
  • Przychodnia Weterynaryjna Paweł Kania & Bartłomiej Cwajna
    Sporyska, 4 34-300 Żywiec
    Phone: +48 501 523 214
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-14:00,15:00-19:00; Sa 09:00-12:00
  • Przychodnia Weterynaryjna S.C.
    Wolności, 121d 42-674 Zbrosławice
  • Przychodnia Weterynaryjna Sznupa
    Strzelców Bytomskich, 8 41-600 Świętochłowice
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 9:00-13:00
  • Przychodnia weterynaryjna Szwarc&Sobik
    Energetyków, 89 44-200 Rybnik
    Phone: +48324237052
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-20:00;Sa 09:00-15:00;Su 10:00-12:00
  • Przychodnia weterynaryjna Szwarc&Sobik
    Wojciecha Korfantego, 61 44-310 Radlin
    Phone: +48324570772
    Opening hours: Mo-Fr 16:00-18:00;Sa 10:00-11:00
  • Przychodnia Weterynaryjna Wróblewscy
    Księdza Augustynika, 14
  • Pupil
    Józefowska, 100
    Phone: +48 32 353 93 95
    Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa-Su,PH off
  • Rudzkie Centrum Weterynarii Małych Zwierząt
    Czarnoleśna, 17
  • SILESIA - VET
    Księdza Wacława Schenka, 1a 41-910 Bytom
    Phone: +48 32 282 04 45
    Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00; Sa 09:00-13:00
  • Silvet
    Krakowska, 4
  • SmartVet
    Johna Baildona
    Phone: +48 32 760 56 18
    Opening hours: Mo-We,Fr 08:00-20:00; Th 08:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 10:00-19:00; PH off
  • Słowik Janusz, lek. wet. Przychodnia dla zwierząt
    Słoneczna, 1 42-120 Miedźno
  • TARN-VET
    Zagórska, 84
  • Trivet
    Wolności, 20D
  • Trzech Diamentów
    Akademii Umiejętności, 48
    Phone: +48 603156668
    Email: weterynarz8@op.pl
    Przychodnia weterynaryjna "Trzech Diamentów"
    Opening hours: Mo-Sa 09:00-11:00, 15:00-19:00; Su off; PH off
  • Veterinarian Clinic
    Osiedle Powstańców Śląskich, P-20 44-241 Żory
    Phone: +48324343138
    Opening hours: Mo 09:00-17:00; Tu-Fr 09:00-12:00, 15:00-17:00; Sa 10:00-11:00
  • Vetka
    Aleja generała Władysława Andersa, 14a
    Phone: +48 334706971
    Email: vetka-bielsko@wp.pl
    Przychodnia weterynaryjna "Vetka"
    Opening hours: Mo-Fr 08:00-21:00; Sa 09:00-14:00; Su 10:00-13:00
  • VetMedicor
    Bohaterów Monte Cassino

Waste Basket

  • Jeziorko Goj
  • kosz
    Świętych Cyryla i Metodego, 30a
  • kosz
    Zabrzańska
  • Kosz
  • Kosz
  • kosz na śmieci
    Aleja Tadeusza Kościuszki, 19
  • kosz na śmieci
    Aleja Tadeusza Kościuszki
  • Pojemnik na popiół i żar
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name
  • no-name