gmina Nowe Miasto Lubawskie (Nowe Miasto County) Street Guide and Map
Admin Center
- Mszanowo
Cities in gmina Nowe Miasto Lubawskie
List of streets in gmina Nowe Miasto Lubawskie
Please select below the first letter of the street you are looking for
A
- Augustyna Serożyńskiego
B
- Berlinek
C
- Chabrowa
(service) - Cicha
(service) D
- dawna linia kolejowa Nowe Miasto Lubawskie- Iława
(path) - Dworska
- Długa
- Długa
E
- Egipt
G
- Gajowa
- Górna
- Gdyńska
- Generała Adolfa Mikołaja Waraksiewicza
- Generała Adolfa Waraksiewicza
(secondary) - Generała Adolfa Waraksiewicza
(secondary) - Grunwaldzka
J
- J. Baczewskiego
- Jana Pawła II
- Jana Pawła II
- Jeziorna
(tertiary) K
- Kamienna Góra
- Kardynała Stefana Wyszyńskiego
- Kasztanowa
- Kolorowa
- Konwaliowa
- Kornatki
- Kościelna
- Kościelna
- Królowej Jadwigi
- Krótka
- Krótka
- Krótka
- Krótka
- Kręta
- Kręta
- Księdza Jana Batke
- Kwiatowa
L
- Lawendowa
(service) - Leśna
- Leśna
- Lipowa
(tertiary) M
- Myśliwska
(service) - Młyńska
(service) N
- Na Skarpie
- Na Stoku
- Na Wzgórzu
- Nad Drwęcą
- Nowa
- Nowa
- Nowomiejska
(tertiary) - Nowomiejska
(tertiary) O
- Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego
(primary) - Ogrodowa
- Ogrodowa
- Okrężna
- Olsztyńska
(primary) - Olsztyńska
(tertiary) - Osiedlowa
- Osiedlowa
P
- Parkowa
- Pawła Jana Działyńskiego
- Piaskowa
- Piaskowa
- Podgórna
- Podleśna
- Podleśna
- Podleśna
- Polna
- Polna
- Pręgowizna
(service) R
- Radosna
(service) - Rakowicka
- Rolna
S
- Sielska
- Sielska
- Skrajna
(service) - Sosnowa
- Sosnowa
- Spacerowa
- Spokojna
- Sportowa
- Sportowa
- Stroma
- Studa Wybudowanie
(service) - Szeroka
- Szkolna
- Szkolna
(service) - Słoneczna
T
- Tęczowa
U
- Ukośna
(service) - Ustronie
(service) W
- Welska
- Wiatraczna
(service) - Widokowa
(service) - Wiejska
- Wincentego Witosa
- Wodna
(service) Z
- Zacisze
(service) - Zamkowa
(service) - Zatorze
1
2
Places
Villages
- Bagno
- Bratian
- Chrośle
- Gryźliny
- Gwiździny
- Jamielnik
- Kaczek
- Lekarty
- Mszanowo
- Nawra
- Nowy Dwór Bratiański
- Pacółtowo
- Pustki
- Radomno
- Skarlin
- Studa
- Tylice
- Łąki Bratiańskie
Hamlets
- Adrianka
- Berchynek
- Berlinek
- Brzeziny
- Cymbałowo
- Góralszczyzna
- Gwiździnki
- Mała Nawra
- Młyn na Kaczku
- Nad Torem
- Orłowo
- Pod Gwiździny
- Pod Nowe Miasto
- Pręgowizna
- Rojewo
- Szaleniec
- Tabory
- Trojaki
- Tyliczki