Learning centers in Kraków County, Lesser Poland Voivodeship
Filter by amenity type:
Nearest Services
College
- Zespół Placówek Edukacyjno Opiekuńczo Wychowawczych w Wielkich Drogach
Jana Brandysa, 8 32-051 Wielkie Drogi - Zespół Szkół Techniczno–Ekonomicznych w Skawinie - MEN
Mikołaja Kopernika 32-050 Skawina - -
Miękińska
Kindergarten
- Baśniowy Dworek
Hallerów, 2A 32-050 Skawina - Be Happy
Krakowska, 152a - Jeżykowo
Doktora Ignacego Wróbla, 3 32-065 Krzeszowice
Phone: + 48 693 105 726 - Leśna Polana - Niepubliczne Predszkole w Rącznej
- Mali wielcy
Krakowska, 105 - Mała Akademia
Świętego Jana Kantego, 45 32-060 Liszki - Mała Akademia
Lawendowa, 2
Phone: +48 784 064 122
Opening hours: Mo-Fr 06:30-18:00 - Niepubliczne Przedszkole "ISKIERKI”
Żbicka, 3 32-065 Krzeszowice - Niepubliczne Przedszkole "Mały Oksford"
Czernichowska, 44 32-060 Liszki
Phone: +48 12 346 12 80 - Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Parasolka 32-084
- Niepubliczne Przedszkole Zielone Nutki
Krakowska, 108 - Niepubliczne przedszkole"Akademia Małych Tygrysków"
Nowy Świat, 31 32-061 Rybna
Phone: +48 690 061 621 - Niepubliczny Żłobek Lenkowo Baby
Kraśnik, 114
Phone: +48 533 544 553
Email: biuro@lenkowobaby.pl
Opening hours: Mo-Fr 07:00-18:00 - Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne Lenkowo
Spacerowa, 10
Phone: +48 512075078
Email: przedszkole@lenkowo.pl - Promyczek
Krakowska, 53 - Prywatne Niepubliczne Przedszkole Smerfusie - Dorota Krupa
Nad Zalew, 1 32-060
Phone: 694927258 - Przedszkole - Akademia Małych Tygrysków
Króla Jana Kazimierza, 145 32-065 Nowa Góra
Opening hours: 08:00-16:00 - Przedszkole
Kajasówka, 22 32-061 Przeginia Duchowna - Przedszkole
Długa, 17 32-064 Nielepice - Przedszkole "Chata skrzata"
B4, 15 - Przedszkole "Słoneczne"
Jana Pawła II, 3 - Przedszkole „Kubusiowy Świat”
Phone: +48 507 631 425 - Przedszkole Bajkolandia 2
B4, 44A - Przedszkole Bajkowa Kraina Oddział I
Radziszowska, 22/1 32-050 Skawina
Phone: +48 792 028 954 - Przedszkole Kubisiowy Ogród
A3, 16 32-086 Węgrzce
Phone: +48 12 376 78 80 - Przedszkole Niepubliczne Mała Akademia Montessori
Estery, 2 32-050 Skawina
Phone: +48 889 033 039 - Przedszkole niepubliczne Skrzat
Centralna, 52 - Przedszkole Niepubliczne z oddziałem integracyjnym Chata Wesołego Skrzata
Sportowa, 10 - Przedszkole publiczne
Mały Rynek, 3 - Przedszkole Royal Baby
Leśna, 74/U1 32-050 Skawina
Phone: +48791 256 443 - Przedszkole Samorządowe
- Przedszkole samorządowe - Gmina Zielonki
Krakowska, 107 32-088 Przybysławice
Phone: +48 12 445 95 86 - Przedszkole Samorządowe im. gen. Stanisława Hallera 32-052
- Przedszkole Samorządowe Iskierka
Świętego Brata Alberta, 3 30-444 Libertów - Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Skawinie
Pokoju - Przedszkole Samorządowe Nr 3 w Skawinie
Niepodległości, 7 32-050 Skawina - Przedszkole Samorządowe nr 5 w Skawinie
Ignacego Daszyńskiego, 11 32-050 Skawina - Przedszkole Samorządowe w Krzeszowicach
Batalionów Chłopskich, 9 - Przedszkole Samorządowe w Radziszowie
Szkolna, 9
Phone: +48 12 275-12-66 - Przedszkole Samorządowe w Wielkich Drogach
Jana Brandysa, 3 32-051 Wielkie Drogi - Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi
Sportowa, 15 - Przedszkole Sióstr Miłosierdzia
Nowa Wieś, 59 32-065 Krzeszowice
Opening hours: Mo-Fr 06:30-16:30 - Przedszkole w Dojazdowie
Krakowska - Przedszkole w Słomnikach
Świętej Jadwigi Królowej, 4 32-090 Słomniki - Przedszkole Zaczarowany Ołówek
Orlich Gniazd, 30 - Publiczne Przedszkole w Michałowicach
Jana Pawła II, 119 - Publiczne Przedszkole w Sułoszowej
Szkolna, 7 32-045 Sułoszowa - Punkt przedszkolny
im. Tadeusza Skołuby, 7 - Samorządowe Przedszkole w Czernichowie
Phone: +48 12 270 20 58 - Samorządowe Przedszkole w Wołowicach
Biernacka - Samorządowy żłobek "Małe Misie"
- Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Przegini - MEN 32-049
- Słoneczne Wzgórze
Jana Pawła II - Tęczowe Przedszkole
Phone: +48 535 900 911 - Zipi Inkluzja
Generała Władysława Sikorskiego, 13 32-050 Skawina - Złota rybka
Graniczna, 151 32-087 Bibice - Żłobek Kolorowe Kropki - Kolorowe Kropki Sp. z o.o.
Jana Sobieskiego, 17 32-050 Skawina
Phone: +48 722 310 527
Email: biuro@zlobekskawina.pl
Jako pierwszy podmiot w Skawinie prowadzi Żłobek (a nie klub dziecięcy). Żłobek spełnia wszystkie normy ustawy żłobkowej, dzięki czemu m.in. może przyjmować dzieci młodsze niż rok. Zapisy trwają cały rok. Więcej informacji na stronie internetowej żłobka.
Opening hours: Mo-Fr 07:00-17:30 - -
Henryka Sienkiewicza, 3 - -
Graniczna, 137 32-087 Bibice - -
Żwirki i Wigury, 56 - -
Ludwika Siudy - - 32-048
- -
Skawińska, 62 - -
Stanisława Wyspiańskiego, 1 32-050 Skawina - -
Targowa, 12 - -
Piaski - -
Wiślana, 56 - -
Jurajska, 197 32-065 Filipowice
language schools
- Kids World
Warszawska, 67 - Leader School
Księdza Jerzego Popiełuszki, 7 32-050 Skawina - Royal International School - Osoba prywatna
Stanisława Wyspiańskiego, 1 32-050 Skawina
Phone: +48 603 260 370
music schools
- Szkoła Muzyczna I stopnia w Skawinie
Wincentego Witosa, 4 32-050 Skawina
educational institution offices
- Salka parafialna/świetlica Caritas
Księdza Mieczysława Mądrzyka, 21b
School
- Centrum Edukacyjne "Radosna Nowina 2000" w Piekarach - Fundacja imienia księdza Siemaszki Piekary
- Horyzont Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bolechowicach
Zielona, 2a Bolechowice - Katolicka Szkoła Podstawowa - Parafia św.App Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie
Węgierska, 3 32-050 Skawina - Liceum Profilowane w ZS w Świątnikach Górnych
Kazimierza Bruchnalskiego, 35 - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema
Banasiówka, 1 32-091 Michałowice
Phone: +48 12 442 42 04
Email: bibiceszkola@2be.pl - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S. Lema
Graniczna - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Victoria Center Primary School
Spacerowa, 8
Phone: +48 508355493
Email: dyrekcja@vcps.pl - Ośrodek Sportowo Rekreacyjny
Kolejowa, 15A 32-080 Zabierzów - Publiczna Szkoła Podstawowa Fundacji "ELEMENTARZ" w Sąspowie 32-048
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego
Czernichowska, 28 - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego
Jana III Sobieskiego - Publiczna Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej W Brzoskwini - MEN
im. Tadeusza Skołuby, 7 32-084 Brzoskwinia - Royal International School
Stanisława Wyspiańskiego, 1 - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Poczty Polskiej w Skawinie
Żwirki i Wigury 32-050 Skawina - Szkoła filialna w Modlniczce
Świętej Faustyny, 8 Modlniczka - Szkoła im. Jana Pawła II
Parkowa - Szkoła podstawowa
- Szkoła Podstawowa
- Szkoła Podstawowa
Szkolna, 15 - Szkoła Podstawowa im kardynała Stefana Wyszyńskiego
Phone: +48 12 280 70 95 - Szkoła Podstawowa im. 600-lecia Uniwersytetu Jagiellońskiego 32-010 Wysiołek Luborzycki
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza - Gmina Kocmyrzów-Luborzyca 32-010
Phone: +48 12 387 10 79 - Szkoła Podstawowa im. Antoniego Siewiołka 32-060
Email: sekretariat@szkolaczulow.pl - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Sułoszowej - MEN
Olkuska - Szkoła podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Nielepicach - MEN
Długa, 17 Nielepice - Szkoła Podstawowa im. bł. Matki Teresy z Kalkuty w Cholerzynie - MEN 32-060
Phone: +48 12 280 60 49 - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
Szkolna, 30 - Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Zabierzowie - MEN
Szkolna, 50 32-080 Zabierzów - Szkoła Podstawowa im. J. Łachuta
Królewska, 32 - Szkoła podstawowa im. Jana Brzechwy
- Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sance - MEN
- Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Piekarach 32-060
Phone: +48 12 280 62 21 - Szkoła Podstawowa im. Jana Kowalczyka
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Gmina Iwanowice
Jana Pawła II, 3 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
Jana Pawła II, 1 - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wołowicach
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie
Świętego Brata Alberta
Phone: +48 12 270 30 33 - Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Paczółtowicach - MEN Paczółtowice
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zabierzowie
Sportowa - Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach - MEN
Świętego Bartłomieja Apostoła, 16 32-031 Mogilany - Szkoła Podstawowa im. Józefa Poniatowskiego w Przegini Duchownej Przeginia Duchowna
- Szkoła Podstawowa im. Jerzego Kukuczki - Gmina Zielonki
Krakowska, 107 32-088 Przybysławice
Phone: +48 12 445 95 85
Email: spkorzkiew@op.pl - Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Jaśkowicach - MEN 32-051
- Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego
- Szkoła Podstawowa im. kpt. pil. Mieczysława Medweckiego w Morawicy
- Szkoła Podstawowa im. Krystyny i Andrzeja Potockich
Phone: +48 12 282 1655
Email: spmiekinia@op.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-17:00 - Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Długosza w Raciborowicach
Phone: +48 12 3877044
Email: raciborowice@interia.pl - Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Widomej
- Szkoła podstawowa im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Mnikowie
Mników
Email: mnikow@wp.pl - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach
Miętowa - Szkoła Podstawowa im. Michaliny Stasiukowej w Ochojnie
Podhalańska - Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Luborzycy
Bajkowa - Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach - MEN 32-060
- Szkoła Podstawowa im. por. Piotra Olka ps. "Gołąb"
Phone: +48122852027
Email: sekretariat@spkobylany.edu.pl - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica 32-125
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Filipowicach
Jurajska, 197 32-065 Filipowice
Phone: +12 12 283 70 15 - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Kościelna - Szkoła Podstawowa im. Walerego Goetla w Zelczynie - MEN
Szkolna, 2 - Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka
- Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi
Zdrojowa, 68 30-698 Lusina - Szkoła Podstawowa im. Świętego Józefa w Kaszowie - MEN 32-060
- Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Naramie
Centralna, 49 32-095 - Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele
Krakowska, 172 - Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Rzozowie - MEiN 32-052
- Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Więcławicach Starych
Świętego Jakuba, 94 - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki - MEN
Szkolna, 2 32-060 Nowa Wieś Szlachecka - Szkoła Podstawowa im.Armii Krajowej w Wielkich Drogach - MEiN
Szkolna, 3 32-051 Wielkie Drogi - Szkoła Podstawowa im.Komisji Edukacji Narodowej w Czubrowicach - MEiN 32-049
- Szkoła Podstawowa im.Oskara Kolberga w Pozowicach - MEN 32-051
- Szkoła Podstawowa imienia księdza Stanisława Słotwińskiego
Piaski, 2A
Phone: +48 122 803 005
Email: kontakt@szkolakamien.pl - Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Ofiar Pacyfikacji
Szkolna - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach - MEN
Długa, 22 32-065 Krzeszowice
Phone: +48 12 257 92 40 - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Skawinie - MEN
Korabnicka, 19 32-050 Skawina - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Krzeszowicach
Szkolna, 7a
Phone: +48 12 282 00 61 - Szkoła Podstawowa nr 2 im. świętej Jadwigi Królowej - MEN Kaszów
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Świątnikach Górnych
Kazimierza Bruchnalskiego
Phone: +48 12 270 50 40
Email: sp2swiatniki@gmail.com - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Komisji Edukacji Narodowej
Adama Mickiewicza, 11A - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Skawinie
Stanisława Wyspiańskiego, 5 32-050 Skawina - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Noblistów Polskich w Skawinie - MEN
Wincentego Witosa, 4 32-050 Skawina - Szkoła Podstawowa nr1 im. Adama Mickiewicza
Franciszka Bielowicza - Szkoła Podstawowa nr1 im. Adama Mickiewicza
Franciszka Bielowicza - Szkoła Podstawowa w Bęble
- Szkoła podstawowa w Czernichowie
Rynek - Szkoła Podstawowa w Damicach
- Szkoła Podstawowa w Kacicach 32-090
- Szkoła Podstawowa w Maciejowicach
- Szkoła Podstawowa w Minodze
- Szkoła Podstawowa w Nawojowej Górze
Szkolna - Szkoła Podstawowa w Pietrzejowicach - Gmina Kocmyrzów-Luborzyca 32-010
Phone: +48 12 387 02 00 - Szkoła Podstawowa w Rusocicach - MEN
Krakowska, 100 32-071 Rusocice - Szkoła Podstawowa w Rząsce
Krakowska, 199 - Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Powstańców Styczniowych
- Szkoła Podstawowa w Zielonkach
Księdza Jana Michalika, 2A - Szkoła Podstawowa w Łuczycach
Szkolna - The International School of Kraków
- Victoria Center
Spacerowa, 6 - Zespół Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie - Parafia św. App Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie
Księdza Walentego Troski, 17a 32-050 Skawina - Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Brzechwy w Borku Szlacheckim - MEN
Szkolna, 20 32-050 Borek Szlachecki - Zespół Placówek Oświatowych im. Janusza Korczaka w Kopance - MEiN
Skawińska, 59 32-050 Kopanka - Zespół Placówek Oświatowych im. Królowej Jadwigi w Rybnej - MEN
Szkolna Rybna - Zespół Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej
Szkolna, 2 - Zespół Szkół
- Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej
Szkolna, 10 32-053 Wola Radziszowska - Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Tenczynku - MEN
Szkolna, 6 32-067 Tenczynek - Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Liszkach
- Zespół Szkół im.Tadeusza Kościuszki w Zalasiu - MEN
- Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słomnikach
Świętego Jana Pawła II, 4 - Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Giebułtowie
Władysława Hermana - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach
Krakowska, 15 32-065 Krzeszowice - Zespół Szkół Publicznych w Radziszowie
Szkolna, 7
Phone: +48 12 275 12 11
Fax: +48 12 275 15 00 - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czernichowie
- Zespół Szkół w Bibicach
Tadeusza Kościuszki Bibice - Zespół Szkół w Jerzmanowicach
Szkolna, 2
Phone: +48 12 389 09 60 - Zespół Szkół w Niedźwiedziu 32-090
- Zespół Szkół w Prandocinie 32-090
- Zespół Szkół w Przegini - MEN 32-048
- Zespół Szkół w Rudawie 32-064
- Zespół Szkół w Smrokowie 32-090
- Zespół Szkół w Szułoszowej - MEN
Szkolna, 9 32-045 Sułoszowa - Zespół Szkół w Waganowicach
- Zespół Szkół w Świątnikach Górnych
Węgielnik - Zespół Szkolno-Przedszkolny
Jana Pawła II, 22 - Zespół Szkolno-Przedszkolny
Szkolna, 1 - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Modlnicy
Sportowa
University
- Uniwersytet Rolniczy — Centrum Badawcze WHiBZ