Travel and tourism services in Gdansk, Gdańsk
Filter by amenity type:
Nearest Services
Travel Agency
- Better Business Event
Partyzantów, 76
Phone: +48 58 343 21 60
Email: wspolpraca@bbevent.pl - Bliss
Antoniego Słonimskiego, 1 - Coral Travel
Nowe Podwale Grodzkie - Coral Travel
Aleja Grunwaldzka, 141
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00 - Coral Travel
- Edit-Pol
Kowalska, 7 80-846 Gdańsk
Phone: 583055092
Opening hours: Mo-Fr 10:00-17:00 - Holidays
Szczęśliwa, 3 80-176 Gdańsk
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Holidays
Aleja Grunwaldzka
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Itaka
Szczęśliwa, 3 80-176 Gdańsk
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Itaka
Targ Sienny - Itaka
Aleja Grunwaldzka, 141 - Itaka
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - LOT
Rajska, 10 - Nonstop Travel
Opening hours: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Rainbow
Targ Sienny - Rainbow
- Rainbow
Aleja Grunwaldzka, 141 80-264 Gdańsk - Rainbow Tours
Phone: +48585241832
Email: gdansk.metropolia@r.pl - Travel Paradise
Eugeniusza Kwiatkowskiego, 13 - Travel Planet
Antoniego Słonimskiego - Travelplanet.pl - Travelplanet.pl S.A.
Franciszka Hynka, 65/7 80-465 Gdańsk
Phone: +48 587 617 944
Email: gdansk_hynka@travelplanet.pl
Opening hours: Mo-Fr 10:00-19:00; Sa 10:00-15:00 - TUI
Targ Sienny - TUI
Franciszka Schuberta, 102A - TUI
Aleja Grunwaldzka, 141 80-264 Gdańsk - TUI
- Wakacje.pl
Rajska, 10 - Wakacje.pl
Opening hours: Mo-Sa 10:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Wakacje.pl
Opening hours: Mo-Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - -
Astronomów
apartment
- Apartament Bea 92
Pohulanka - Apartament w Brzeźnie
Brzeźnieńska, 3 80-512 Gdańsk - Apartaments Smart Destinations Checkinn 9D - Smart Destinations
Tartaczna, 2 80-839
Phone: +48606755600
Email: biuro@smartdestinations.pl
Opening hours: 24/7 - Apartamenty Smart Destinations 9D - Smart Destinations
Tartaczna, 2 80-839 Gdańsk
Phone: +48 606 755 600
Email: biuro@smartdestinations.pl
Komfortowy, duży 46m2, w pełni wyposażony 2 pokojowy apartament, duże 2 osobowe łóżko, duża 2 osobowa sofa rozkładana, aneks kuchenny, wi-fi, telewizor, winda, ochrona 24h. - Apartamenty Smart Destinations CheckInn 16 - Smart Destinations
Tartaczna, 2 80-839 Gdańsk
Phone: +48 606 755 600
Email: biuro@smartdestinations.pl
Duży (46m2) dwupokojowy apartament w pełni wyposażony. Duże 2-osobowe łóżko i duża 2 osobowa sofa rozkładana. Aneks kuchenny, pralka, telewizor, wi-fi, winda, komfortowe, w budynku ochrona 24h. - Apartment Goya
Świętej Barbary, 12/23 80-753 Gdańsk
Phone: +48 607 369 109
Apartament Goya has a balcony and is located in Gdańsk, within just an 8-minute walk of National Maritime Museum and half a kilometer of Polish Baltic Philharmonic. This property has a patio, free private parking and free WiFi. - Baltic Haus
Kolonia Zręby, 46 - Bielski Apartments
Katarzynki, 9 80-884 Gdańsk
Phone: +48506324802 - Bielski Apartments Ogarna - Bielski Apartments
Ogarna, 73/75 80-750 Gdańsk
Phone: +48506324802 - Boutique Residence - Royal Aparments
Tadeusza Kościuszki, 8A 80-451 Gdańsk
Phone: +48 58 558 82 20
Email: concierge@royal-apartments.pl - Smart Destinations CheckInn 16 - Smart Destinations
Tartaczna, 2 80-839 Gdańsk
Phone: +48606755600
Email: biuro@smartdestinations.pl
Opening hours: 24/7 - Villa Josef
Turystyczna, 68 80-690 - Youniq - Upside Property
Robotnicza, 20
Phone: +48663936767
Email: gdansk.youngcity@youniq-living.com
Artwork
- "Brama I"
Księdza Jerzego Popiełuszki - "Brama II"
Narzędziowców - 100 lat Polsko
Bohaterów Getta Warszawskiego, 15 - Aleś Bialacki
Węzeł Unii Europejskiej - Andrzej Zaucha
Partyzantów - Arc of Freedom
- Arctium.m4
Stanisława Skarżyńskiego, 4A - Arendt Dickmann
- Artur Schopenhauer
- Bałtyk
Pilotów, 10A - Bałtyk
Dywizjonu 303, 3F - Belgradzka
Belgradzka - Browar Gdański we Wrzeszczu
Biała, 14 - Brunon Zwarra
Bernarda Chrzanowskiego - Brzeźno
- Chopin w blokowisku
Dywizjonu 303, 15F - Czystość ziemi zależy od ciebie
- Daniel Chodowiecki
- Daniel G. Fahrenheit
- Daniel Gralath
- Drzewko Milenijne - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Targ Węglowy, 27 - Dywizjon 303
Dywizjonu 303, 3A - Dziewczynka z kotem
Szara, 10 - Україна бореться!
Antoniego Lendziona, 9/10 - Ekstremum
- Eternia
Stanisława Skarżyńskiego, 10A - Ewa i Adam
- Figura MB Zielnej
Jasieńska - Flora
- Foka
Alejka Pingwina - Fontanna szczęścia
Pilotów, 14A - Freedom
Kliniczna - Fundacja nasza przestrzeń
- Günter Grass
- GDAŃSK
Bursztynowa Promenada Gwiazd - Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego
Antoniego Michny, 9 - Gdańska Szkoła Szermierki
Bernarda Chrzanowskiego - Grand Finale
Dywizjonu 303, 17A - Grzegorz "Guzik" Guziński
Ludwika Waryńskiego, 9A - Hermes
Długi Targ, 44 - Historyczne fotografie dawnej Żabianki
Sztormowa, 3
Wystawa historycznych fotografii Żabianki i okolic. Zdjęcia ze zbiorów: Pawła Godlewskiego Juliana Jaskólskiego Mirosława Kalety Jacka Krenz Joanny Wiewiórskiej-Labenz oraz Wojciecha Labenz Mieczysława W. - Hotel Gdańsk
- How to support Ukraine on social media
- Hołd malarstwu polskiemu
Jerzego Bajana, 9A - Hołd malarstwu polskiemu
Jerzego Bajana, 11C - Husarz
Monterów - Hygieia
Mariana Smoluchowskiego - I Love You
Dywizjonu 303, 13A - I<3UG
- Jakub Teodor Klein
- Jan Heweliusz
- Jan Heweliusz
- Jan Heweliusz
Wałowa - Jan Kochanowski
Jana Kochanowskiego - Jan Paweł II i Lech Wałęsa
Dywizjonu 303 - Jedzie pociąg z Wrocławia do Gdańska
Dywizjonu 303, 5A - Jestem z Gdańska
Wały Piastowskie - Jeździec
Dywizjonu 303, 13B - Kamienne serce Gdańska
Świętego Ducha, 79/81 - Kamienny krąg
- Każdy ma prawo do życia i wolności
Księdza Józefa Zator-Przytockiego - Kobiety Wolności
Wita Stwosza - Kocham Wrzeszcz
Aleja Grunwaldzka, 127 - Kocioł warzelny
Jana Kilińskiego - Kocioł warzelny
Jana Kilińskiego - Kod Witkacego
Pilotów, 8I - Kogut z grzebieniem
Pilotów, 12F - Kolumna meteorologiczna Fahrenheita - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Długi Targ, 14/16 - Kosmos
Dywizjonu 303, 9D - Kosmos
Dywizjonu 303, 9C - Kosmos
Dywizjonu 303, 9B - Kosmos
Dywizjonu 303, 9A - Król i królowa
- Krzysiu wracaj
Bohaterów Getta Warszawskiego, 4 - Kwiat Życia i Pokoju - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Szeroka - Lech Wałęsa
Pilotów, 17G - Lechia Gdańsk 1945 Siedlce
Zakopiańska - Lew Gdański
3 Maja - Lew Hewelion
- Lew Hewelion
Molo w Brzeźnie - Lew Hewelion
Ołowianka - Lew Hewelion
Rajska, 10 - Lew Hewelion
Długie Pobrzeże, 11 - Lew Hewelion
An der großen Mühle - Lew Hewelion
Alejka Słonia - Lew Hewelion
- Lew Hewelion
Długi Targ, 28/29 - Lew Hewelion
- Lew Hewelion
Długi Targ, 14/16 - Lew Hewelion
Wały Jagiellońskie, 2a - Lew Hewelion
Bursztynowa Promenada Gwiazd - Macierzyństwo
- Magma / Ogrągły Stół
Stanisława Skarżyńskiego, 14A - Mapa nieba północnego wg. Jana Heweliusza
Bednarska, 2 - Matce
- Max Kraatz
Trakt Świętego Wojciecha, 58 - Memling. Sąt ostateczny żywy w pikselach
Stanisława Skarżyńskiego, 6F - Miłosz w blokowisku
Startowa, 29E - mozaika
- Mural solidarności z Ukrainą
- My tworzymy historię
Robotnicza, 1 - Myśliwiec
Pilotów, 5E - Myśliwiec
Pilotów, 5D - Nagłaśniacz myśli
- Nakaz fotografowania
Księdza Jerzego Popiełuszki - Narcyz
Pilotów, 5A - Narodowe Siły Zbrojne
Jana Nagórskiego, 11C - New Idol Is Coming
Stanisława Skarżyńskiego, 12A - Nieczynna fontanna z rzeźbą "Ducha" Alfonsa Łosowskiego
Plac Księdza Józefa Zator-Przytockiego - Niedźwiedzie polarne
Alejka Pingwina - Nigdy więcej wojny
Piastowska - Niobe
- No more time
- Obrona Poczty Polskiej 1939
Chłopska, 24M - Obrońca
Narzędziowców - Obrońcy Poczty
Panieńska - Odpoczynek
- Opactwo Cystersów Oliwa. 1574.
Opata Jacka Rybińskiego, 5 - Patchwork UE
Stanisława Skarżyńskiego, 10G - Paweł Adamowicz, Dla Gdańska
Mniszki, 5/6 - Philipp Clüver
- Pilot
Pilotów, 6F - Pingwin
Alejka Pingwina - Piramida zwierząt
Pilotów, 10H - Plaża Stogi
Wydmy - Polub Wolność/Like Free
- Pomnik Dariusza Kobzdeja - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Podwale Staromiejskie - Pomnik Oskara Matzeratha - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Plac generała Józefa Wybickiego - Popiersie Jacka Malczewskiego - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Jacka Malczewskiego - Przedwiośnie
- Przeminęło z wiatrem
Jana Nagórskiego, 7A - Prześwit
Opacka - Ptaki wyspy
Radosna, 6 - Płk Stanisław Dąbek
Kielnieńska, 3 - Randkowicze
Księdza Józefa Zator-Przytockiego - Różowy flaming
- Robot ROEL
Adama Mickiewicza - Rock'n'Roll
Pilotów, 6A - Rock'n'Roll
Stanisława Skarżyńskiego, 8A - Rozbitkowie
- Rozpakowanie
- Schody do słońca
Pilotów, 17A - Schronienie
Pilotów, 16A - Sebastian Münch
Do Studzienki - Serce miasta
Wróbla, 21/22 - Sfery
Stanisława Skarżyńskiego, 4D - Ship Yard
- Siedlce
Jacka Malczewskiego, 82 - Solidarni z Ukrainą
- Stacja I
Matemblewska - Stacja II
Matemblewska - Stacja III
- Stacja IV
- Stacja IX
- Stacja V
- Stacja VI
- Stacja VII
- Stacja VIII
- Stacja X
- Stacja XI
- Stacja XII
- Stacja XIII
- Stacja XIV
- Stanisław Skarżyński
Dywizjonu 303, 5K - Stefan Michalak - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Plac doktora Stefana Michalaka - Słodka jak cukierek
- Tajnie/Jawnie
- The Blues Brothers
Politechniczna - The Future Was Here
Pilotów, 18A - The New Future
Jerzego Bajana, 5A - Together we stand
- Tukany
Jerzego Bajana, 3C - Tulla Pokriefke
Plac generała Józefa Wybickiego - Tuse alarmuje
Romualda Traugutta, 84 - Tuse boksuje
Bohaterów Getta Warszawskiego, 15 - Tuse buduje
- Tuse gada schronie
Goszyńska, 1 - Tuse mieszkam
Aleja Grunwaldzka - Tuse szarpie
Do Studzienki - Tuse wrzuć monetę
Do Studzienki, 16A - Tuse wykrikuje
Do Studzienki, 16A - W hołdzie Żołnierzom Wyklętym
Trakt Świętego Wojciecha, 30 - Westerplatte
Stanisława Skarżyńskiego, 14F - Westerplatte
Rybaki Górne - Westerplatte
Rybacka, 1A - Westerplatte 1939
Mostowa - Wir i napromieniowanie tęczą
Dywizjonu 303 - Witraż
Stanisława Skarżyńskiego, 12D - Wrzeszcz
Stanisława Wyspiańskiego - Wspomnienia z bursztynu
Pilotów, 14F - You Can't Take Me I'm Free
- Zastrzegam sobie wyłączne posiadanie swego życia
Plac Wałowy, 12A - Zbigniew Wodecki
Generała Józefa Fiszera - Zderzenie
- Zdzisław Puszkarz
Warneńska, 12A - Ławica
- Ławka Konstancji
Raduńska - Żółw
- Żołnierze Wyklęci
Aleja Żołnierzy Wyklętych
Touristic Attraction
- African penguin
Alejka Pingwina - African savanna elephant
Alejka Słonia - African spurred tortoise
Alejka Papugi - Alpaca
Alejka Lam - Amur tiger
- Andean condor
Alejka Kondora - Andean condor
Alejka Kondora - Arabian camel
Alejka Lam - Archikatedra pw. Świętej Trójcy (christian - roman_catholic)
Biskupa Edmunda Nowickiego, 5 80-330 Gdańsk
Phone: +48 58 552 47 65 - Asian elephant
Alejka Słonia - Azara's agouti
- Bactrian camel
Alejka Wielbłądów - Barasingha
Alejka Kondora - Bastion Jerozolimski
Reduta Miejska - Bastion Królik
Reduta Dzik - Bastion Miś
- Bastion Neubauer'a
- Bastion Ostroróg
- Bastion Piaskowy
Aleja Armii Krajowej - Bastion Pośredni
- Bastion Vigilance
Biskupia, 13 - Bastion Wilk
- Bastion Wyskok
- Bastion Zbawiciel
- Bastion św. Elżbiety
Wały Jagiellońskie, 5 - Bastion św. Gertrudy
- Bastion Żubr
- Baszta Browarna
Za Murami, 3 - Baszta Jacek
Pańska, 1/2 - Baszta Kotwiczników
Kotwiczników, 20 80-881 Gdańsk - Baszta Mała Stągiewna
Motławska - Baszta Narożna
Za Murami, 2/10 Gdańsk - Baszta Słomiana
Tkacka, 8 - Baszta Wielka Stągiewna
Stągiewna Gdańsk - Baszta Łabędź
Rybackie Pobrzeże - Binturong
- Black howler monkey
Alejka Szympansa - Bornean orangutan
Alejka Szympansa - Brama Chlebnicka
Chlebnicka, 21 - Brama Nizinna
Dolna Brama - Brama Straganiarska
Straganiarska, 37A - Brama Swietojanska
Świętojańska, 43/44 - Brama Wyżynna
Wały Jagiellońskie, 2A 80-887 Gdańsk - Brama Św. Ducha
Długie Pobrzeże, 24 - Brama Świętojańska
Świętojańska, 43/44 - Brama Żuraw
Szeroka, 67/68 80-835 Gdańsk - Brama Żuławska
Długie Ogrody - Bunker from 1911
- Canada goose
Alejka Jeleni - Cape Barren goose
Alejka Kondora - Capybara
Alejka Antylopy - Chapman's zebra
Alejka Antylopy - Cheetah
Alejka Pingwina - Chimpanzee
Alejka Szympansa - Collared peccary
Alejka Dzika - Common eland
Alejka Antylopy - Condors
- Dawna skocznia narciarska - podnóże
- Dawna skocznia narciarska - podnóże
- Dawna skocznia narciarska - próg
- Dawna skocznia narciarska - szczyt
- Dawna skocznia narciarska - szczyt
- Diabelski Kamień
- Dom Angielski
Chlebnicka, 13/16 - Dom Fahrenheita
Ogarna, 95 - Dom Kaznodziejów
Katarzynki, 1 Gdańsk - Dom Kaznodziejów
Katarzynki, 3 Gdańsk - Dom Kaznodziejów
Katarzynki, 1-3 80-884 Gdańsk - Dom Młynarza
Na Piaskach, 1 - Dom Opatów Pelplińskich
Elżbietańska, 3 80-894 Gdańsk - Dom Pod Łososiem
Szeroka, 52/54 80-835 Gdańsk - Dom Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (christian - roman_catholic)
Elżbietańska, 1 80-894 Gdańsk - Dom Trosienerów
Świętego Ducha, 111/113 80-834 Gdańsk - Dom Wędkarza
Rajska, 2 80-850 Gdańsk - Dom z 1741
Przegalińska, 83 - Dom Żeglarzy
Świętego Ducha, 109 80-834 Gdańsk - Domestic ass
Alejka Szympansa - Dwór Bractwa św. Jerzego
Targ Węglowy, 27 80-836 Gdańsk - Dwór Krzyżowniki
- Dwór Zakoniczyn
Wieżycka, 40 80-180 Gdańsk - Dyrekcja Kolei w Gdańsku
Dyrekcyjna, 2-4 80-852 Gdańsk - Dąb zwycięstwa
Jaśkowa Dolina - Ekspozycja Zewnętrzna
Pokoleń Lechii Gdańsk - Eurasian eagle-owl
Alejka Kondora - Eurasian Elk
Zielony zaułek - Eurasian lynx
- European bison
- European wolf
- Fallow deer
Alejka Łosia - Fallow deer
Alejka Dzika - Ferris wheel
Ołowianka, 1 80-751 Gdańsk
Phone: +48 666 378 980
Email: gdansk@ambersky.pl
Opening hours: Mo-Th 11:00-20:00; Fr-Sa 11:00-24:00; Su 10:00-20:00 - Fontanna Neptuna
Długi Targ, 44 - Fort Góry Gradowej
- Gdansk by Kayak Tours & Adventures
Doki, 1 80-863 Gdańsk - Gdansk main train station
Podwale Grodzkie, 2 80-895 Gdańsk - Golden gate
Wełniarska, 27 Gdańsk - Great curassow
Alejka Kondora - Great white pelican
Alejka Antylopy - Greater flamingo
Alejka Jeleni - Greater rhea
Alejka Antylopy - Grey seal
Alejka Pingwina - Groty szeptów
- Głaz Borkowskiego
- Głazy narzutowe
- Hala Targowa - Gdańska Hala Targowa Kupcy Dominikańscy Sp. z o.o.
Plac Dominikański, 1/2 80-844 Gdańsk - Historyczna brama nr 2 Stoczni Gdańskiej
Droga do Wolności - Kamienna Twarz
- Kamienna Śluza
Steinschleuse - Kamienny krąg
- Kaplica Królewska (christian - roman_catholic)
Świętego Ducha, 58 80-834 Gdańsk - Kaplica Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie (christian - catholic)
Matemblewska - Katownia
Targ Węglowy, 26 80-836 Gdańsk - Kikuyu mantled guereza
Alejka Szympansa - Kościół pw. Świętego Jakuba (christian - roman_catholic)
Opacka - Kościół pw. Świętego Jana (christian - roman_catholic)
Zaułek Zachariasza Zappio - Kościół pw. Świętego Józefa - Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej (christian - roman_catholic)
Bielańska Gdańsk - Kościół pw. Świętego Mikołaja - Zakon Kaznodziejski (christian - roman_catholic)
Świętojańska Gdańsk - Kościół pw. Świętej Barbary (christian - roman_catholic)
Długie Ogrody, 19 80-761 Gdańsk
Phone: +48587197069 - Kościół pw. Świętej Brygidy (christian - roman_catholic)
Kleine Nonnengasse
Opening hours: Mo-Su 10:00-18:00 - Leachwe Waterbuck
Alejka Pingwina - Llama
Alejka Lam - Lowland anoa
Alejka Łosia - Lowland tapir
Alejka Antylopy - Luneta Cafarellego
- Luneta Delzous
Aleja Armii Krajowej - Luneta Senarmont'a
- Mandrill
Alejka Szympansa - Maned wolf
Alejka Pingwina - Maszt z ORP "Bolko"
Ołowianka
Opening hours: 24/7 - Mała Zbrojownia
Plac Wałowy, 15 80-821 Gdańsk - Mała Zbrojownia
Pod Zrębem - Małe Zoo
- Meerkat
- Mishmi takin
- Mleczny Piotr - WL4 Przestrzeń Sztuki
Księdza Jerzego Popiełuszki, 1 80-864 Gdańsk - Monument at Westerplatte
- Most Chlebowy
Korzenna
Zakochani wieszają tutaj kłódki symbolizujące ich miłość - Mountain bongo
- Młyn IX
Stary Rynek Oliwski - Młyn Prochowy
Kościerska, 10 Gdańsk - Nabrzeże zbożowe
- New Town Hall - Rada Miasta Gdańska
Wały Jagiellońskie, 1 80-853 Gdańsk
Kompleks budynków został zbudowany jako siedziba dowództwa pruskiego garnizonu w Gdańsku. Składał się z pałacyku, budynku stajennego, niezachowanej do dziś oficyny i parku o powierzchni 1,8 ha. - Niskie Czoło Kurkowe
Reduta Miejska - North American porcupine
- Northern white-cheeked gibbon
- Nowy Port
Przemysłowa, 5 80-542 Gdańsk - Ojcowska
Ojcowska, 83 - Palmiarnia
Opata Jacka Rybińskiego, 12C 80-320 Gdańsk
Opening hours: Tu-Su 10:00-18:00 - Park linowy "Małpi Jar" - fee
- Park poforteczny „Grodzisko”
- Patas monkey
Alejka Szympansa - Persian leopard
- Philippine spotted deer
Alejka Łosia - Polsat Plus Arena Gdańsk - Arena Gdańsk Operator
Pokoleń Lechii Gdańsk, 1 80-560 Gdańsk
Phone: +48 58 76 88 422
Email: office@arenagdansk.com - Pomnik Poległych Stoczniowców 1970 - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni - public access
Plac Solidarności - Poterna - część dolna
Zaroślak, 2 - Poterna - część górna
Biskupia - Prawe stanowisko baterii leśnej 1911
- Prevost's squirrel
- Punkt kierowania ogniem baterii wydmowej 1919
- Punkt obserwacyjny 25 BAS
- Pygmy hippopotamus
Alejka Słonia - Pława bezpiecznej wody
Ołowianka
Opening hours: 24/7 - Radiated tortoise
Alejka Papugi - Ratusz Starego Miasta
Korzenna, 33/35 80-851 Gdańsk - Red kangaroo
- Red panda
Alejka Lam - Red-cheeked gibbon
- Red-eared slider
Alejka Słonia - Red-legged seriema
Alejka Kondora - Red-necked wallaby
- Redita Napoleońska
- Reeves's muntjac
Alejka Szympansa - Relikty Mostu Weisera
Mikołaja Gomółki - Rothschild's giraffe
Alejka Antylopy - Sable antelope
Alejka Pingwina - Sand cat
- Sand cat
- Sand cat
- Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku Matemblewie
- Schron
- Schron baterii leśnej 1911
- Schron obserwacyjny baterii wydmowej 1919
Wejście nr 21 - Schron stanowiska dowodzenia
- Scimitar-horned oryx
Alejka Słonia - Serval
- Shetland pony
Kościerska - Sień Gdańska
Długi Targ, 43 80-830 Gdańsk - Silnik główny ze statku m.s. "Romuald Traugutt"
Ołowianka
Opening hours: 24/7 - Snowy owl
Alejka Dzika - South African Crowned Crane
Kościerska - Southern ground hornbill
Alejka Kondora - Southwest African lion
- Spangled ebony langur
Alejka Szympansa - Spichlerz Deo Gloria
Chmielna, 10 - Spichlerz Klasztorny
Biskupa Edmunda Nowickiego, 2 80-330 Gdańsk - Spichlerz Królewski
Ołowianka, 1 - Spichlerz Miedź
Ołowianka, 9/13 - Spichlerz Nowa Pakownia
Szafarnia, 9 - Spichlerz Oliwski
Ołowianka, 11 - Spichlerz Panna
Ołowianka, 9/13
chalet
- Nalu Beach - PRK Invest
Północna, 10B - Słoneczna Przystań - WD Development
Turystyczna - Słoneczne Tarasy I
Forsycji, 52 - Słoneczne Tarasy II - Apartamenty Wyspa Sobieszewska
Turystyczna, 60 - Zacisze
Wiosłowa, 45 Gdańsk - -
- -
- -
- -
Środkowa - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Olsztyńska
gallery
- Colony of Artists - Fundacja Kolonia Artystów
Aleja Grunwaldzka, 51 80-241 Gdańsk - Cosma Gallery
Artura Grottgera, 25B - Galeria Blik
Podbielańska, 1D 80-851 Gdańsk
Phone: +48507705970
Opening hours: Mo-Fr 12:00-18:00; Sa 12:00-17:00 - Galeria w Zaułku
Zaułek Świętego Bartłomieja, 1 - Gdańska Galeria Guntera Grassa
Szeroka, 37 Gdańsk
Phone: +48 58 304 98 54
Opening hours: Tu-Su 10:00-18:00 - LKW Gallery
Podwale Przedmiejskie - Pionova
Olejarna, 2 - WL4 Przestrzeń Sztuki
- -
Niterów, 9
Touristic Information
- #newstories - Stocznia Cesarska
Wyposażeniowców - "S" Departments - Stocznia Cesarska
Plac Porozumienia Gdańskiego - 23. Dywizjon Rakietowy w Gdańsku-Sobieszewie
- 68 lat oliwskiego zoo
- Aleja Grunwaldzka
Aleja Grunwaldzka - August 1980 - Stocznia Cesarska
Wyposażeniowców - Bastion św. Gertrudy
Plac Wałowy - Baszta Pod Zrębem
Żabi Kruk, 15A - Bateria plażowa
Wejście nr 39 - BigFoot Works Bike Park
- Bosmanat Mariny Gdańsk
Angielska Grobla - Brama Nowych Ogrodów
Nowe Ogrody - Brzeźno
Zdrojowa - Brzeźno
Aleja Generała Józefa Hallera - Campus Oliwa - Uniwersytet Gdański
- Campus Oliwa - Uniwersytet Gdański
Wita Stwosza - Chroń roślinność wydmową - Urząd Morski w Gdyni
Wejście nr 26 - Chłodnia kominowa
Bracka - Cmentarz żydowski
Cmentarna - Cycling
- Dobra Energia Drewna
Droga Kaszubska - Dock Basin - Stocznia Cesarska
Dokowa, 1 - Dokarmianie Ptaków Zimą
- Dolina Ewy
- Dolina Radości
Bytowska - Dolina Samborowo
Polanki 1; Przyst. ZKM (tramwaj) 1,5; ZIELONY: Głowica 1,5; Dolina Swiemirowska 8,5; Spopot Kamienny Potok 15; Lipnik 1,5; Karczemki 7,5; Skarszewy 66 - Dolina Strzyży
- Dolina Wężów
- Dom Samotnej Matki Caritas
Matemblewska - Drzewa
- Drzewa iglaste i liściaste
Mieczysława Niedziałkowskiego - Dyrekcja - Stocznia Cesarska
Kooperantów - Działo FLAK
- Dąb Papieski
Matemblewska - EkoPark Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego
- EkoPark Uniwersytetu Gdańskiego im. Macieja Płażyńskiego
- Fire Station - Stocznia Cesarska
Plac Porozumienia Gdańskiego - Forge - Stocznia Cesarska
Dokowa - Fortyfikacje Biskupiej Górki - Bastion Pośredni
- Fortyfikacje Biskupiej Górki - Bastion Zbawiciel
- Fortyfikacje Biskupiej Górki - Boiska sportowe
Kolonia Studentów - Fortyfikacje Biskupiej Górki - Kolonie mieszkaniowe
- Fortyfikacje Biskupiej Górki - Luneta Cafarellego
- Foundry - Stocznia Cesarska
Odlewników - Franciszek Hynek
Franciszka Hynka, 65 - Gady i płazy
- Gaj Ojców
Opacka - Gaj Ojców
- Günter Grass' house
Joachima Lelewela, 13 - Gdańsk Osowa - plan dzielnicy
Kielnieńska - Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej
Długi Targ, 28/29 80-830 Gdańsk
Phone: +48 58 301 43 55
Opening hours: Sep-Jun 09:00-17:00; Jul-Aug 09:00-19:00 - Grzyby
Kolonia Stanisława Przybyszewskiego - Głazy narzutowe
- Hipopotam karłowaty vs hipopotam nilowy
Alejka Słonia - Historia Kiełpina Górnego
Goplańska - Historia Sanktuarium
Matemblewska - Historyczny tor saneczkowy
- Imperial Shipyard - Stocznia Cesarska
Kooperantów - Jeż wschodni
Bolesława Chrobrego - Jeż wschodni
Romualda Traugutta - Kalwaria
Matemblewska - Kampus Oliwa - Uniwersytet Gdański
- Kleszcze
Matemblewska - Kolekcja malarstwa monumentalnego
Pilotów - Kotowate
- Koło Seniora Wzgórze Mickiewicza
Wojskiego, 13 - Lapidarium Oruńskie
Gościnna, 3 - Lewy boczny punkt kierowania ogniem baterii Wiejskiej
Jantarowa - Leśniczówka Matemblewo
Matemblewska - Locksmiths - Stocznia Cesarska
Narzędziowców - Makieta Bazyliki Mariackiej - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Piwna, 47 - Makieta Placu Solidarności
Plac Solidarności - Makieta Wielkiej Synagogi - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Wojciecha Bogusławskiego - Makieta Żurawia - Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
Szeroka, 67/68 - Manifest Stoczni Cesarskiej - Stocznia Cesarska
Wyposażeniowców - Martwe drewno tętni życiem - Ścieżka Edukacyjna w Zajęczej Dolinie
- Memorial to the fallen Shipyard Workers 1970
Plac Solidarności - Mikroplastik
- Milch Peter - Stocznia Cesarska
- MOSiR
Targ Rybny, 6a - Motława - Kamienna Grodza - Pomorskie Szlaki Kajakowe
Dobra - Nadleśnictwo Gdańsk
Józefa Czyżewskiego - Nadleśnictwo Gdańsk
Matemblewska - Napis Niedźwiednik
Niedźwiednik - Ocalmy orangutany
Alejka Szympansa - Owady pożyteczne
Wacława Balcerskiego - Ołtarz Papieski z 1999r
- Pachołek
- Pachołek
- Park Brzeźnieński im. J. J. Haffnera - ścieżka dendrologiczna
Zdrojowa - Park Jaśkowej Doliny
Dziewicza Ścieżka - Park Jaśkowej Doliny
Stanisława Pawłowskiego - Park Jaśkowej Doliny
Podleśna - Park Jaśkowej Doliny
Stroma Ścieżka - Park Sztuki
Braci Lewoniewskich - Park Świętopełka
Księża - Pingwiny
Alejka Pingwina - Po czym rozpoznasz drzewo?
Mieczysława Niedziałkowskiego - Pole Schellinga
Kartuska - Pomagamy Pszczołom
- Pomeranian Regional Tourist Organization
Wały Jagiellońskie, 2a
Phone: +48 58 732 70 40
Opening hours: Oct-Apr 09:00-18:00; May-Sep Mo-Fr 09:00-20:00; May-Sep Sa,Su 09:00-18:00 - Pomorska Droga Św. Jakuba
Łagiewniki - Pomorska droga św. Jakuba
Cystersów - Pomorskie Szlaki Kajakowe
Wiosny Ludów - Pomorskie Szlaki Kajakowe
Pod Zrębem - Pomorskie Szlaki Kajakowe - Martwa Wisła
- Poznaj świat płazów
Alejka Słonia - Poznajemy owady
Alejka Kondora - Poznajemy zwierzęta
Alejka Lam - Przestrzeń rekreacyjna przy Stawie Wróbla - GZDiZ
Myśliwska - Ptaki
Wrzeszczańska Droga Wzgórz - Ptaki lęgowe w krzewach
- Ptaki w lesie
Korsarzy - PTTK
Długa, 45 Gdańsk - Punkt 15 - Sciezka Przyrodniczo-Edukacyjna Pasa Nadmorskiego w Gdańsku
- Punkt 3 - Ptaki Lasu
- Punkt 6 - Drzewa
- Pusty Staw
Nowotna - Rada Dzielnicy Brzeźno
Dworska, 1 - Rada Dzielnicy Brzeźno
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Rada Dzielnicy Brętowo
Franciszka Rakoczego - Rada Dzielnicy Brętowo
Potokowa - Rada Dzielnicy Chełm
Stanisława Worcella - Rada Dzielnicy Chełm
Wincentego Witosa - Rada Dzielnicy Chełm
Profesora Józefa Więckowskiego - Rada Dzielnicy Jasień
Leszczynowa, 5 - Rada Dzielnicy Jasień
Kartuska - Rada Dzielnicy Kokoszki
Goplańska - Rada Dzielnicy Kokoszki
Nowatorów - Rada Dzielnicy Kokoszki
Osiedlowa - Rada Dzielnicy Letnica
Szklana Huta - Rada Dzielnicy Matarnia
Juliusza Słowackiego - Rada Dzielnicy Nowy Port
Marynarki Polskiej - Rada Dzielnicy Nowy Port
Wyzwolenia - Rada Dzielnicy Olszynka
Osiedle - Rada Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe
Starogardzka - Rada Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe
Świętokrzyska - Rada Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe
Platynowa - Rada Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe
Ofiar Grudnia 70 - Rada Dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe
Wielkopolska - Rada Dzielnicy Osowa
Wodnika - Rada Dzielnicy Osowa
Spacerowa - Rada Dzielnicy Osowa
Kielnieńska - Rada Dzielnicy Osowa
Profesora Michała Siedleckiego - Rada Dzielnicy Osowa
- Rada Dzielnicy Osowa
Biwakowa - Rada Dzielnicy Piecki-Migowo
Bulońska - Rada Dzielnicy Piecki-Migowo
Jaśkowa Dolina - Rada Dzielnicy Piecki-Migowo
Królewskie Wzgórze - Rada Dzielnicy Przymorze Małe
Leona Droszyńskiego - Rada Dzielnicy Przymorze Małe
Kołobrzeska - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie
Jagiellońska, 7 - Rada Dzielnicy Przymorze Wielkie
Obrońców Wybrzeża - Rada Dzielnicy Siedlce
Zakopiańska - Rada Dzielnicy Siedlce
Ciasna - Rada Dzielnicy Siedlce
- Rada Dzielnicy Suchanino
Cygańska Góra - Rada Dzielnicy Suchanino
Cygańska Góra - Rada Dzielnicy Suchanino
Ryszarda Wagnera - Rada Dzielnicy Suchanino
Piotra Czajkowskiego - Rada Dzielnicy VII Dwór
Józefa Chełmońskiego - Rada Dzielnicy VII Dwór
Drożyny - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny
Kliniczna - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Dolny
Aleja Legionów - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny
Stanisława Pawłowskiego - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny
Aleja Grunwaldzka, 116 - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny
Romana Dmowskiego - Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny
Aleja Grunwaldzka - Rada Dzielnicy Wzgórze Mickiewicza
Aleja Armii Krajowej - Rada Dzielnicy Wzgórze Mickiewicza
Wojskiego, 13 - Rada Dzielnicy Wzgórze Mickiewicza
Wojskiego, 8b - Rada Dzielnicy Śródmieście
Na Stoku - Rada Dzielnicy Śródmieście
Zaułek Ormiański - Rada Dzielnicy Śródmieście
Długie Ogrody, 11H - Rada Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia
Pomorska, 24 A - Rezerwat Przyrady Wąwóz Huzarów
Huzarskie Manowce - Rezerwat przyrody "Dolina Strzyży"
Potokowa - Rezerwat przyrody "Dolina Strzyży"
- Rezerwat Przyrody Dolina Strzyży
Potokowa - Rezerwat Przyrody Wąwóz Huzarów
Huzarskie Manowce - Rozszyfruj ZOO
Alejka Słonia - Shipyard and the people - Stocznia Cesarska
Narzędziowców - Siedlce
Nad Jarem - Southeast Asia campaign
Alejka Szympansa - Spółdzielnia Mieszkaniowa "Południe"
Kurierów Armii Krajowej - Spółdzielnia Mieszkaniowa Orunia
Krzemowa, 2D - Strefa buforowa Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
Mostek Weisera - Strefa buforowa ul. Leśna Góra
- Strefa Dla Motyla
- Szlak Fortyfikacji Nadmorskich
- Szlak Skarszewski
Szczęśliwa - Szlak Trójmiejski - PTTK
3 Maja - Szlak Turystyczny przez Trójmiejski Park Krajobrazowy
Potokowa - Szlak Turystyczny przez Trójmiejski Prak Krajobrazowy
Juliusza Słowackiego - Szlak Źródła Marii
Barniewicka - Szlaki nordic walking i narciarstwa biegowego Wyspy Sobieszewskiej
Lazurowa - Szlaki turystyczne Wyspy Sobieszewskiej
Radosna - Tablica informacyjna Rady Dzielnicy Matarnia
Radarowa, 14 - Tajemnicze rośliny trujące
Alejka Papugi - Tereny Leśne Zagrożone Pożarem
Ferdynanda Magellana - Tourist & airport information
Museum
- Amber Museum
Wielkie Młyny, 16
Opening hours: Mo 12:00-18:00; Tu-Su 10:00-18:00 - Archaeological Education Centre "Blue Lion" - Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
Chmielna
Phone: 583203188 - Archeological Museum - Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
Mariacka, 27 - Artus Court - fee
Długi Targ, 44 80-830 Gdańsk - DeJa Vu Museum
Długie Ogrody, 18
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa,Su 10:00-20:00 - Dom Gdańskiego Browarnika - Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna
Rycerska, 10 - Dom Uphagena - fee
Długa, 12 80-827 Gdańsk
Opening hours: Tu 10:00-13:00; We, Fr-Su 10:00-16:00; Th 10:00-18:00 - Galeria ruchu
Reduta Miejska - Galeria starych zabawek
Piwna, 52/53
Opening hours: Tu-Fr 11:00-18:00; Sa-Su 11:00-19:00 - Hevelianum - fee
Gradowa, 10
Phone: +48 58 7423352
Opening hours: Tu-Fr 08:00-16:00; Sa-Su 10:00-18:00 - Izba Pamięci Wincentego Pola
Turystyczna, 3 80-680 Gdańsk
Phone: +48 58 323 91 15 - Kuźnia Wodna
Bytowska 80-328 Gdańsk - Museum of the Second World War
Plac Władysława Bartoszewskiego, 1 80-862 Gdańsk
Phone: +48 587600960
Email: info@muzeum1939.pl
Opening hours: Tu-Su 10:00-18:00 - Muzeum Archeologiczne
Rycerska, 8 Gdańsk - Muzeum Archidiecezjalne w Gdańsku - Archidiecezja Gdańska
Biskupa Edmunda Nowickiego, 1 80-330 Gdańsk
Phone: +48 58 552 00 51
Email: muzeumag@diecezjagdansk.pl - Muzeum Inkluzji w Bursztynie
- Muzeum Lechii Gdańsk
- Muzeum Narodowe w Gdańsku o/Zielona Brama - no fee
Długi Targ, 24 80-828 Gdańsk - Muzeum Poczty Polskiej - fee
Plac Obrońców Poczty Polskiej, 1/2 80-321 Gdańsk
Opening hours: Mo 12:00-18:00; Tu-Su 10:00-18:00 - Narodowe Muzeum Morskie - fee
Ołowianka, 9/13 80-751 Gdańsk - National Museum in Gdańsk - fee
Toruńska, 1 80-822 Gdańsk - NOMUS
Stefana Jaracza, 14 80-863 Gdańsk - Ośrodek Kultury Morskiej - fee
Tokarska, 21/25 80-888 Gdańsk
Opening hours: Mo-Su 10:00-18:00 - Pracownia Zegarów Wieżowych - Muzeum Historyczne Miasta Gdańska - fee
Katarzynki
Oddział czynny sezonowo
Opening hours: Mo-Su 11:00-19:00 - Ratusz Głównego Miasta - fee
Długa, 46/47 80-831 Gdańsk - Sala BHP
Księdza Jerzego Popiełuszki, 6 80-864 Gdańsk
Opening hours: 10:00-18:00 - Solidarity Museum (European Solidarity Centre)
Plac Solidarności, 1 80-863 Gdańsk
Phone: +48 58 772 41 12
Opening hours: May-Sep Mo-Su 10:00-20:00; Oct-Apr Mo-Su 10:00-18:00 - SS Sołdek
Opening hours: Mo-Su 10:00-18:00 - Stocznia Gdańska w PRL - Stocznia Cesarska
Narzędziowców, 1 - The National Museum in Gdańsk - Department of Ethnography
Cystersów, 19
Phone: +48 58 552 12 71 - The National Museum in Gdańsk - Department of Modern Art - Muzeum Narodowe w Gdańsku
Phone: +48 58 552 12 71 - The Romanesque Cellar - Muzeum Archeologiczne w Gdańsku - fee
Plac Dominikański, 1 Gdańsk - Twierdza Wisłoujście
Stara Twierdza, 3 80-551 Gdańsk - Wartownia nr 1
- Wystawa samochodów klasycznych
- Z energią!
Reduta Miejska - Zbiornik Wody "Stary Sobieski"
picnic site
- -
Wileńska - -
- -
- -
Kielnieńska - -
Jelenia
theme park
- Loopy's World - Rodzinne Centrum Rozrywki w Gdańsku
Aleja Grunwaldzka, 229 80-266 Gdańsk
Phone: +48 58 347 73 11
Email: gdansk@loopysworld.com
Opening hours: Mo-Th 10:00-20:00; Fr 10:00-21:00; Sa 09:00-21:00; Su 10:00-20:00 - Park dinozaurów - fee
- Park Linowy "Port Brzeźno"
Phone: +48 570 237 497
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00
Touristic Viewpoint
- Bastion Żubr Viewpoint
Grodza Kamienna - Bycze Wzgórze
- Dawna skocznia
- Dawne stanowisko FLAK (1945)
- Góra Gradowa
Reduta Miejska - Góra Ujeścisko
Królowej Bony - Koral
- Małe Bieszczady
Szwedzka Grobla - Nynkowska Góra
Aleja Armii Krajowej - Park Na Zboczu
- Parnas
Wrzeszczańska Droga Wzgórz - Ptaki Jeziorka
- Punkt Humboldta
- Punkt Obserwacyjny Kosmonautów
Kosmonautów - Punkt widokowy na Dolinę Ewy
- Ratusz Głównego Miasta
Długa, 46/47 - Stanowisko obserwacyjne Bysewo
Stanowisko obserwacyjne Bysewo - Stanowisko obserwacyjne Szybowcowa
Szybowcowa - Szeroki widok na zatokę po wycince lasu.
Szwedzka Grobla - Szubieniczna Góra
- Widok I. Dwór I
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok II. Podleśna Polana
Droga Prezydencka
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok III. Nad Kaczym Dołkiem
Ścieżka Fundatorów
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok IV. Wronia Górka
Wrzeszczańska Droga Wzgórz
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok na Brętowo
- Widok na Emaus
Kolonia Zręby - Widok na Główne Miasto
Biskupia - Widok na Katedrę Oliwską
Opacka - Widok na lwy
- Widok na lwy
Kościerska - Widok na lwy
Kościerska - Widok na Maćkowy
Wiosenna - Widok na Morenę
- Widok na Suchanino
Alfreda Nobla - Widok na Westerplatte
Podjazd - Widok na Zakoniczyn
- Widok na Łostowice
Płocka - Widok na żwirownię
- Widok V. Spod Ślimaka
Droga Książęca
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok VI. Wzgórze Bitwy Oliwskiej
Droga Prezydencka
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok VII. "Tomasz"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok VIII. "Andrzej"
Ścieżka Eli
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok X. "Natalia"
Aleja Armii Krajowej
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XI. "Katarzyna"
Droga Książęca
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XII. "Jerzy"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XIII. "Antoni"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XIV. "Ewelina"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XV. "Joanna"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XVI. "Maciej"
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XVII. "Hugo"
Kątowa
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Widok XVIII. "Totwenek"
Mariana Smoluchowskiego
Punkt widokowy z cyklu „Spojrzenie na Gdańsk” - Wzgórze Następcy Tronu
Ścieżka Fundatorów - Zbiornik Wody "Kazimierz" - GIWK
- Zimowy punkt widokowy
Droga Charlotty - Ślimak
Dawny punkt widokowy - obecnie widok tylko zimą - Żuraw M3
Wyposażeniowców - -
- -
- -
- -
- -
- - - fee
Plac Księdza Józefa Zator-Przytockiego - -
Reduta Miejska - -
Plac Solidarności, 1
Opening hours: 10:00-18:00 - - - fee
Katarzynki
Wejście na wieżę przez Muzeum Nauki Gdańskiej - -
- -
Platynowa - -
Targ Sienny - -
- -
- -
- -
Droga Prezydencka - - - Sassy
Chmielna, 10 - -
Nowomiejska
Opening hours: 10:00-18:00 - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Opacka - -
Opacka - -
- -
Góralska - -
Chmielna - -
- -
3 Maja - -
Królewskie Wzgórze - -
Nabrzeże Ziółkowskiego - -
Alejka Antylopy - -
Alejka Pingwina - -
Widok na Siedlce - -
Morenowe Wzgórze - -
Kadmowa
Widok na Ujeścisko, Chełm i Oruńskie Przedmieście - -
Wojciecha Bogusławskiego - -
Podwale Przedmiejskie - website - fee
Aleja Grunwaldzka, 472C
paid viewpoint at floor 32
zoo
- Gdański Ogród Zoologiczny - fee
Karwieńska, 3 80-328 Gdańsk
Phone: +48 585521751 - Papugarnia Gdańsk - fee
Załogowa, 17 80-557 Gdańsk
Opening hours: Mo-Su 10:00-14:00, 15:00-19:00