Home » Lubusz Voivodeship » powiat strzelecko-drezdenecki

powiat strzelecko-drezdenecki (Lubusz Voivodeship) Street Guide and Map

Admin Center

  • Strzelce Krajeńskie

List of streets in powiat strzelecko-drezdenecki

Please select below the first letter of the street you are looking for
  • 1

  • 1 Maja
  • 11 Listopada
  • 156
    proposed
  • 160
    proposed
  • 174
    proposed
  • 2

  • 24
    track
  • 29 Stycznia
    secondary
  • 7

  • 7
    track
  • A

  • Adama Asnyka
    tertiary
  • Adama Mickiewicza
  • Akacjowa
  • Aleja Piastów
    tertiary
  • Aleja Wolności
    secondary
  • Armii Krajowej
  • AUTODROM ZSCKU
    service
  • B

  • Boczna
  • Bohaterów Getta
  • Bolesława Chrobrego
    primary
  • Bolesława Prusa
  • Brygady Saperów
  • Brzozowa
  • C

  • Chabrowa
  • Choszczańska
    tertiary
  • Cicha
  • Cmentarna
  • Cypriana Kamila Norwida
  • Cypriana Norwida
  • Czereśniowa
  • D

  • Dobiegniewska
    primary
  • dojad pożarowy 10
  • dojazd pożarowy 1
    track
  • dojazd pożarowy 10
  • dojazd pożarowy 11
    track
  • dojazd pożarowy 12
    track
  • dojazd pożarowy 13
  • dojazd pożarowy 14
    track
  • dojazd pożarowy 16
    track
  • dojazd pożarowy 17
  • dojazd pożarowy 19
  • dojazd pożarowy 2
    track
  • dojazd pożarowy 20
    track
  • dojazd pożarowy 21
    track
  • dojazd pożarowy 23
    service
  • dojazd pożarowy 26
  • dojazd pożarowy 29
  • dojazd pożarowy 4
    track
  • dojazd pożarowy 5
    track
  • dojazd pożarowy 6
  • dojazd pożarowy 7
    track
  • dojazd pożarowy 8
    track
  • dojazd pożarowy 9
    track
  • Droga pozarowa 15
    track
  • droga pożarowa 10
  • Drzymały
  • Dworcowa
    secondary
  • Długa
    tertiary
  • E

  • Edwarda Dembowskiego
  • Elizy Orzeszkowej
  • F

  • Forteczna Północna
    footway
  • Forteczna Południowa
    footway
  • Forteczna Zachodnia
    footway
  • G

  • Gdańska
    tertiary
  • Gorzowska
    primary
  • Grodziska
    tertiary
  • Grunwaldzka
  • Gwiaździsta
  • H

  • Henryka Sienkiewicza
  • herpetologiczna ścieżka edukacyjna
    path
  • Hugona Kołłątaja
  • I

  • Ignacego Daszyńskiego
  • Ignacego Krasickiego
  • III Etap Obwodnicy Drezdenka
    proposed
  • IV Etap Obwodnicy Drezdenka
    proposed
  • J

  • Jachtowa
  • Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Jana III Sobieskiego
  • Jana Kochanowskiego
  • Jana Matejki
  • Janusza Korczaka
  • Janusza Kusocińskiego
  • Jasna
  • Józeda Piłsudskiego
  • Józefa Piłsudskiego
    tertiary
  • Jedności Robotniczej
  • Jerzego Popiełuszki
  • Jesionowa
    service
  • Jeziorna
  • Jeńców Obozu II C
  • Juliana Tuwima
  • Juliusza Słowackiego
  • K

  • Kajakowa
  • Kalinowa
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  • Katedralna
  • Kazimierza Pułaskiego
    secondary
  • Kazimierza Wielkiego
  • Klonowa
  • Kolejowa
  • Kolonia Kolejowa
  • Kolonia Santocka
  • Konwaliowa
    service
  • Kowalska
  • Kościelna
  • Krakowska
  • Królowej Jadwigi
  • Krótka
  • Księdza Piotra Ściegiennego
  • Księżycowa
  • Kurowska
  • Kwiatowa
  • Kładka przez jezioro Ostrowieckie
    footway
  • Kąpielowa
  • L

  • Lawendowa
  • Letniskowa
    track
  • Leśna
  • Liliowa
    service
  • Lipnowska
    tertiary
  • Lipowa
  • Ludowa
  • Lwowska
  • M

  • Makowa
    service
  • Malwowa
  • Marii Dąbrowskiej
  • Marii Konopnickiej
  • Marszałkowska
  • Małe Osiedle
  • Miedziana
  • Mierzęcińska
  • Mieszka I
  • Mikołaja Kopernika
  • Mikołaja Reja
  • Milicka
  • Miodowa
  • Miętowa
    service
  • Mostowa
  • Myśliwska
  • Młodzieżowa
  • Młynarska
  • Młyńska
  • N

  • Nadbrzeżna
  • Nadrzeczna
  • Niegosławska
    tertiary
  • Niepodległości
    secondary
  • Notecka
    tertiary
  • Nowa
  • Nowa Brama
  • Nowogrodzka
  • Nowomłyńska
    tertiary
  • O

  • Obrońców Pokoju
  • Ogrodowa
    track
  • Okrężna
  • Orzechowa
  • Osiedla Leśnego
  • Osiedle Leśne
  • Osiedle Pod Sosnami
    service
  • Osiedle Zielone
  • Osiedle Źródlane
  • Owocowa
  • P

  • Parkowa
  • Partyzancka
  • Północna
  • PCK
  • Piaskowa
    track
  • Pierwszej Brygady
    tertiary
  • Piotra Skargi
  • Piękna
  • Plac chorążego Starca
    footway
  • Plac Kościelny
  • Plac Sportowy
  • Plac Wileński
  • Plac Wolności
  • Planetarna
  • Plażowa
  • Pocztowa
  • Podgórna
  • Podwale
  • Pogórna
  • Pogodna
  • Polna
  • Pomorska
  • Poniatowskiego
  • Poprzeczna
  • Poranna
    track
  • Portowa
    tertiary
  • Poznańska
  • Południowa
  • Promykowa
    track
  • Przemysława II
  • Przemysłowa
  • Ptasia
  • R

  • Rondo im. Jana Kilińskiego
    secondary
  • Rondo NSZZ "Solidarność"
    secondary
  • Rondo rotmistrza Witolda Pileckiego
    secondary
  • Rybacka
  • Rynek
  • Ryszarda Riedla
  • Rzemieślnicza
  • S

  • Santocka
  • Sosnowa
  • Spacerowa
    track

Places

Towns

  • Dobiegniew
  • Drezdenko
  • Strzelce Krajeńskie

Villages

  • Bobrówko
  • Bronowice
  • Brzoza
  • Buszów
  • Błotnica
  • Błotno
  • Chomętowo
  • Chrapów
  • Czartowo
  • Czyżewo
  • Danków
  • Derkacze
  • Drawiny
  • Duraczewo
  • Dworek
  • Długie
  • Dębogóra
  • Gardzko
  • Górczyna
  • Górecko
  • Górki Noteckie
  • Górzyska
  • Gilów
  • Golczewice
  • Goszczanówko
  • Goszczanowiec
  • Goszczanowo
  • Gościm
  • Gościmiec
  • Grabionka
  • Grotów
  • Grzmikoło
  • Grąsy
  • Głusko
  • Głęboczek
  • Jarychowo
  • Kamienna Knieja
  • Karwin
  • Kawki
  • Kijów
  • Klesno
  • Kosin
  • Kosinek
  • Kowalec
  • Kubczyce
  • Kępa Zagajna
  • Licheń
  • Lipie Góry
  • Lipinka
  • Lipno
  • Lubiatów
  • Lubicz
  • Lubiewko
  • Lubiewo
  • Machary
  • Marzenin
  • Mierzęcin
  • Moczele
  • Modropole
  • Młodolino
  • Niegosław
  • Nowe Kurowo
  • Nowy Młyn
  • Ogardy
  • Osów
  • Osiek
  • Ostrowiec
  • Ostrowiec
  • Ostrowite
  • Owczarki
  • Piastowo
  • Pielice
  • Pieńkowice
  • Podlesiec
  • Przeborowo
  • Przynotecko
  • Przysieka
  • Przyłęg
  • Puszczykowo
  • Pławin
  • Pątczyce
  • Radachowo
  • Radęcin
  • Rokitno
  • Rolewice
  • Rozkochowo
  • Rzekcin
  • Rąpin
  • Sarbiewo
  • Sarbinowo
  • Sidłów
  • Sierosławice
  • Smolarz
  • Sokólsko
  • Starczewo
  • Stare Bielice
  • Stare Kurowo
  • Stare Osieczno
  • Strzelce Klasztorne
  • Suchów
  • Sławica

Hamlets

  • Bagniewo
  • Bielice
  • Bielicki Młyn
  • Brzezinka
  • Chwytowo
  • Ciecierzyn
  • Ciszewo
  • Czarnolesie
  • Dziuplina
  • Górecko-Majątek
  • Gościmski Młyn
  • Gromadzin
  • Hutniki
  • Jelenia Głowa
  • Kolonia Lewa
  • Kolonia Prawa
  • Kolonia Santocka
  • Kolonia Środkowa
  • Krzęcinek
  • Lipówka
  • Lubiewko Kolonia
  • Małe Osiedle
  • Międzymoście
  • Mostniki
  • Nowa Łącznica
  • Ostrowiec-Osada
  • Pielice Kolonia
  • Podszkle
  • Podłążek
  • Radowo
  • Sitnica
  • Sosnówka
  • Trzebicz-Młyn
  • Wilczy Dół
  • Zydląg
  • Ługowo
  • Świnki
  • Żarek

Localities

  • Dolny Młyn
  • Górczynka
  • Górki
  • Irena
  • Kościelec
  • Lech
  • Milicz
  • Okrzeja
  • Półwysep Harcerski
  • Półwysep Korea
  • Pokrzywka
  • Płw. Dębowy
  • Straszewo
  • Strzelce Krajeńskie
  • Wilcze Doły
  • Wilczy Kąt

Suburbs

  • Zalasek

  OSM Tags

Boundary tags
Admin. level6
BoundaryAdministrative
namepowiat strzelecko-drezdenecki
population50418
source:populationhttp: //stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/ludnosc/ludnosc-stan-i-struktura-ludnosci-oraz-ruch-naturalny-w-przekroju-terytorialnym-w-2013-r-stan-w-dniu-31-xii, 6, 12.html
teryt:terc0806
typeBoundary
vehicle_plate_codeFSD
websitehttp://www.bip.fsd.pl/
wikidataQ317976
wikipediapl:Powiat strzelecko-drezdenecki