Other services in Opole Voivodeship, Poland
Filter by amenity type:
Nearest Services
Bench
- Altanka
Główna, 17 46-146 Domaszowice - Ławka Jerzego Kozarzewskiego
Daniela Chodowieckiego, 1 - -
plac Rynek - -
plac Rynek - -
Prudnicka, 20 - -
- -
Księdza Klimasa - -
Księdza Klimasa - -
Księdza Klimasa - -
Księdza Klimasa - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Rynek - -
Rynek, 7 - -
- -
Rynek - -
Rynek - -
Handlowa - -
Józefa Lompy - -
- -
Marka z Jemielnicy - -
Marka z Jemielnicy - -
Marka z Jemielnicy - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Armii Krajowej - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Piastowska, 19 - -
Sudecka - -
Sudecka - -
Sudecka - -
Sudecka - -
Sudecka - -
Rynek - -
Rynek - -
Bracka, 2-4 - -
Bracka, 2-4 - -
Bolesława Krzywoustego, 2 - -
Bolesława Krzywoustego, 6 - -
Bolesława Krzywoustego, 8 - -
Bolesława Krzywoustego, 8 - -
Bolesława Krzywoustego, 10 - -
Bolesława Krzywoustego, 10 - -
Bolesława Krzywoustego, 10 - -
Bolesława Krzywoustego, 10B - -
Bolesława Krzywoustego, 7 - -
Bolesława Krzywoustego, 7 - -
Bolesława Krzywoustego, 7-9 - -
Bolesława Krzywoustego, 12 - -
Bolesława Krzywoustego, 12 - -
Bolesława Krzywoustego - -
Tadeusza Kościuszki - -
Tadeusza Kościuszki - -
Tadeusza Kościuszki - -
- -
Osiedle Podzamcze Sektor A - -
Osiedle Podzamcze Sektor A, 1 - -
Osiedle Podzamcze Sektor A, 2 - -
Osiedle Podzamcze Sektor B - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
aleja Praw Dziecka - -
- -
- -
- -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
Emilii Gierczak - -
- -
- -
- -
Osiedle Podzamcze Sektor C, 17 - -
Leśnicka - -
Rynek - -
Powstańców Śląskich - -
Taras widokowy (zdewastowany)
Charging Station
- greenway - public access
- Ionity - public access - fee
Opening hours: 24/7 - Ionity - public access - fee
Opening hours: 24/7 - Orlen Charge 100Kw - Orlen - public access - fee
Wrocławska, 135 - ZAKŁAD KOMUNALNY OPOLE - DARMOWA STACJA ŁADOWANIA - Power EV - public access - no fee
Henryka Sienkiewicza, 2 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - - - ECO - public access - fee
Plac Wolności, 5 - - - Orlen
- - - Orlen - public access
- - - Tauron - public access
- -
- -
Rynek - - - GreenWay - public access
- - - GreenWay - public access - fee
Bolkowska - - - EV+
- - - EV+
- - - GreenWay
- - - GreenWay
- - - GreenWay
- - - GreenWay
- - - Tauron
- - - Tauron - public access
Księdza Tischnera - - - Power EV
Powstańców Śląskich - - - Revnet
- - - AutoTim
Oleska - - - AutoTim
Oleska - - - AutoTim
Oleska - - - GreenWay Polska - public access
Byczyńska - - - NOXO.Energy
Klasztorna
Clock
- zegar słoneczny
Romualda Traugutta - -
Piastowska - -
Władysława Orkana, 6 - -
plac Katedralny, 1 - -
Józefa Ignacego Kraszewskiego, 5B - -
Mostowa - -
Stanisława Moniuszki, 3 - -
Dworcowa, 2 - -
Powstańców Śląskich, 15 - -
Rynek, 1 - -
Rynek, 6a - -
- -
1 Maja - -
Racławicka
Drinking Water
- Źródło Żegnalce
Alejka księdza Ludwika Skowronka - -
Strzelecka - -
- -
- - - Wodociągi i Kanalizacja „AKWA” Sp. z o.o.
aleja Wojska Polskiego - -
- -
- -
Tadeusza Kościuszki - -
- -
Kazimierza Pułaskiego - -
Plac Niepodległości - - - public access
- -
Zabytkowa, 13a - -
Rynek - -
Plac Zamkowy
Fountain
- Amorek
Aleja Jana Pawła II - Fontanna Ceres
Plac Ignacego Daszyńskiego - Fontanna Multimedialna
Norberta Barlickiego - Fontanna multimedialna na rynku
Plac Wolności - Fontanna Trytona
Bracka - Mysliwiec
Plac Franciszka Myśliwca - Źródełko
- -
- -
Bolesława Krzywoustego, 7 - -
Wolfganga Amadeusza Mozarta - -
Plac Dworcowy - -
Boczna - -
Wolności - -
Rynek - -
- -
Krótka - -
Rynek - -
Plac Pod Grzybkiem - -
Plac Powstańców Śląskich - -
- -
- -
Rynek - -
Raciborska - -
Rynek - -
Plac Mikołaja Kopernika - -
Rynek - -
Armii Krajowej - -
Rynek, 42 - -
Zamkowa - -
Piastowska - -
Rynek - -
Rynek - -
Plac Dworcowy - -
Sukiennicza, 2 - -
plac Rynek - -
- -
Opolska, 57 - -
Niemodlińska - -
Plac Józefa Piłsudskiego, 15-17 - -
Rynek - -
- -
- -
- -
Armii Krajowej - -
Armii Krajowej - -
Plac Górny - -
Władysława Planetorza - -
Oleska - -
Oleska - -
Oleska - -
Główna - -
- -
Tadeusza Kościuszki, 12b - -
- -
Plac Wolności - -
- -
- -
Grodzka - -
Plac Świętego Sebastiana - -
Świętego Marcina - -
Jana III Sobieskiego - -
Izydora Murka - -
Izydora Murka - -
Izydora Murka - -
Izydora Murka - -
Leśna - - - private access
Plac Targowy, 13a - -
- -
Smolenia - -
Zamkowa - -
Rynek - -
- -
Plac 1 Maja - -
Polna - -
Filarskiego - -
Drzymały - -
Graveyard
- Cmentarz Choleryczny
Klasztorna, 39 - Cmentarz grzebalny
- Cmentarz parafialny (christian - roman_catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Górna, 6 - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Oleska - Cmentarz parafialny (christian - catholic) 47-260 Grzędzin
- Cmentarz parafialny (christian)
Długa, 8 - Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
Brzozowa - Cmentarz parafialny (christian - catholic) Tłustomosty
- Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) Maciowakrze
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) Księże Pole
- Cmentarz parafialny (christian - catholic) Rozumice
- Cmentarz Parafialny (christian - roman_catholic)
- Cmentarz parafialny (christian)
Aleja III Tysiąclecia - Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian)
- Cmentarz parafialny (christian)
1 Maja - Cmentarz parafialny (christian - catholic)
- Cmentarz parafialny w Biskupowie (christian - roman_catholic) 48-355
- Cmentarz parafialny w Borkach Wielkich (christian - catholic)
Ojca Alarda, 3 46-300 Borki Wielkie
Phone: +48 34 359 60 11
Należy do parafii św. Franciszka z Asyżu - Cmentarz parafialny w Braciszowie (christian - roman_catholic) 48-155
- Cmentarz parafialny w Karłowicach (christian - roman_catholic) 46-037
Phone: +48 77 469 71 85 - Cmentarz parafialny w Rzędowie (christian) 46-045
Należy do parafii św. Antoniego w Dylakach. - Cmentarz parafialny w Zakrzowie Turawskim (christian - catholic)
Kościelna, 15 46-045 Zakrzów Turawski
Należy do parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Ligocie Turawskiej. - Cmentarz parafii Ewangelicko-Augsburskiej (christian - lutheran) Ściborzyce Wielkie
- Cmentarz przykościelny (christian - roman_catholic)
- Cmentarz przykościelny w Kwiatkowie (christian - roman_catholic)
- Cmentarz w Kotorzu Wielkim
- Cmentarz Zakonny Zgromadzenia Ojców Werbistów (christian - roman_catholic)
- Katolicki cmentarz parafialny (christian - catholic) Ściborzyce Wielkie
- Pozostałości Cmentarza Ewangelickiego (christian - lutheran)
- Stary cmentarz przykościelny w Głuszynie (christian - roman_catholic)
Kościelna, 28 46-134 - Stary cmentarz w Wachowie (christian - catholic)
Pawła Kuczki 46-300 Wachów
Phone: +48 34 359 79 80
Należy do parafii św. Mikołaja i św. Małgorzaty w Wysokiej. - - (christian)
- - (christian - catholic)
Leśna 47-244 Lubieszów - - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
Wędrynia - - (christian)
- -
- -
- -
- - (christian - catholic)
Kościelna, 30 - -
Wschodnia - -
Kościelna, 25 - - (buddhist)
- -
Stara Droga - - (christian - catholic)
- -
Kluczborska, 5 - - (christian)
Szpitalna - - (christian - catholic)
Józefa Lompy, 13 46-300 Łomnica
Phone: +48 34 359 63 95
Należy do parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - - (christian - catholic)
Szkolna, 11 - -
Ogrodowa - -
- - (christian)
Kolejowa, 27 - -
- - (christian)
- -
- - (christian - catholic)
- - (christian - roman_catholic)
- - (christian)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- - (christian - catholic)
- -
- -
Główna - - (christian - roman_catholic)
- - (christian)
Kościelna - - (christian)
Księdza Czerwionki, 38 - -
Powstańców Śląskich - -
- -
1 Maja - -
Cmentarz zmarłych w wyniku epidemii cholery w II połowie XIX wieku
Ice Cream
- Bonano
Rynek, 13 - Bonano
Juliusza Kossaka, 43B - Grycan
- Gustoria
Rynek, 19 - Jednorożek
Długa, 17
Opening hours: Su 11:00-19:00; Mo-Sa 11:00-18:00 - Lodgar
- Lodolandia
- Lodownia
Plac Wolności, 5 46-380 Dobrodzień
Opening hours: w sezonie letnim - Lody Bonano
Rynek, 15 46-300 Olesno - LODY REYMONTA
Władysława Stanisława Reymonta - Lody włoskie
Rynek, 10 47-154 Góra Świętej Anny - Sopelek
Plac Mikołaja Kopernika, 16a - Słodki Przystanek
Gaj - Słodki Przysztanek
Długa, 2 - Tara
Józefa Lompy, 1 - U Krzysia
Daniela Chodowieckiego - Świderki amerikańskie
Długa, 35 - -
Opolska - -
Opolska, 68 - -
Celna, 7 - -
Rynek, 10 - -
Szkolna - -
Szkolna - -
Kościelna, 3 - -
- -
Filarskiego - -
Marketplace
- Centrum handlowe "Manhatan"
- Hala targowa
Strzelecka, 15 47-320 Gogolin - Miejsce Targowe
Solna, 6 - Plac targowy
Plac Targowy, 10 - Plac Targowy
- Plac Targowy
Trzech Kotwic - Plac Targowy
Powstańców Śląskich - Targ Miejski
Stanisława Moniuszki, 9 - Targowisko
Josefa Steina
Opening hours: Tu,Fr 07:00-15:00 - Targowisko
Solny Rynek
Opening hours: Tu,Fr 07:00-15:00 - Targowisko - UM Praszka
Józefa Piłsudskiego
Opening hours: We,Sa 04:00-15:00 - Targowisko Miejskie
Targowa, 12 - Targowisko miejskie
Gdańska, 28 48-100 Głubczyce - Targowisko Miejskie „Mój Rynek” - Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o. w Paczkowie
Opening hours: We,Sa 06:00-15:00; PH off - Targowisko rolne
- -
Podwale - -
Targowa - -
- -
Stara, 8A - -
Prosta - -
Tadeusza Kościuszki, 40 49-340 Lewin Brzeski - -
Konstantego Damrota - -
Jagiellońska, 4 - -
- -
Michała Drzymały - -
Ogrodowa - -
Byczyńska - -
Adama Mickiewicza
Prison
- Areszt Śledczy
Sądowa - Areszt Śledczy
Racławicka, 10
Phone: +48 77 482 10 01
Email: as_kedzierzyn_kozle@sw.gov.pl - Areszt Śledczy
Tadeusza Kościuszki, 7 48-200 Prudnik - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Zespół Placówek Specjalnych w Nysie
- Oddział Zewnętrzny w Turawie
Spacerowa, 14 46-045 Turawa
Phone: +48775492360
Email: as_opole@sw.gov.pl - Zakład Karny
- Zakład Karny
- Zakład Karny
Jana Kochanowskiego, 3 48-100 Głubczyce
Phone: +48 77 485 20 15
Email: zk_glubczyce@sw.gov.pl - Zakład Karny Brzeg
Bolesława Chrobrego, 29 49-300 Brzeg - Zakład Karny nr 2
- Zakład Karny Oddział Zewnętrzny w Grodkowie - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Opolu
Henryka Sienkiewicza, 23 49-200 Grodków - Zakład Karny w Kluczborku
Katowicka, 4 46-200 Kluczbork
Phone: +48774472070
Fax: +48774172170
Email: zk_kluczbork@sw.gov.pl - Zakład Karny w Nysie
Tadeusza Kościuszki, 4a 48-300 Nysa
Public Building
- Centrum powiadamiania ratunkowego
Oleska, 123 - Hala sportowa "Kotwica"
Sportowa, 7a - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
Sądowa, 2 45-033 Opole - Państwowy Instytut Naukowy - Instytut Śląski w Opolu
Piastowska, 17 45-081 Opole
Phone: +48 533 336 306
Email: sekretariat@instytutslaski.com - Straż miejska oddział Zaodrze
Niemodlińska, 9 45-710 Opole
Recycling
- Asekol
Stanisława Spychalskiego, 6 - Centrozłom Wrocław S.A. oddział Chróścina
- Drewnostal
Weselna, 3 46-300 Świercze - Midrex
Fabryczna, 13 49-300 Brzeg
Phone: +48 77 416 14 88 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Nyska/Dworcowa, 1 Opole
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Partyzancka/Kukuczki Opole
Gablota na drobne elektroodpady t.j. baterie, żarówki, płyty CD, drobna elektronika komputerowa, telefony, opakowania po tonerach
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Leonida Teligi, 59A 45-675 Opole
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów t.j. baterie, żarówki, płyty CD, kalkulatory, telefony komórkowe.
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Szczęśliwa - pętla
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Opole, Mechnicka 1 Opole
Gablota na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Dambonia pętla, 169 Opole
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Kłopockiej Opole
Pojemnik na drobne elektroodpady w formie gabloty.
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
1 Maja
Gablota pełniąca funkcję pojemnika na drobne elektroodpady - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Jagiellonów 48 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Szarych Szeregów 22 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Niemodlińska 23 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Piastowska Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Książąt Opolskich 27 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Chabrów Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Rgota Roweckiego pasaż handlowy Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Pużaka 58 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Wilsona 56, 56 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Spychalskiego 4D, 4D Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Luboszycka 45-215 Opole
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Jana Stanisława Jankowskiego
Gablota do gromadzenia drobnych elektroodpadów. Służy do gromadzenia: baterii, żarówek, płyt CD, drobnej elektroniki, drobnych opakowań po tonerach
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Budowlanych 38 Opole
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola, Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi
Czaplaka 2 45-055 Opole
gablota na drobne elektroodpady
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola-Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi
Strzelecka, 45 45-525 Opole
gablota z pojemnikami do gromadzenia drobnych elektroodpadów
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Krzemieniecka, 15 45-401 Opole
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Krzanowicka, 115 45-920 Opole
Gablota z funkcją pojemnika na drobne elektroodpady. Można tu wrzucać baterie, żarówki, płyty CD/DVD, drobną elektronikę, np. kalkulatory, myszki komputerowe, telefony komórkowe, tonery po tuszach
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Bielska, 1 45-401
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Zakład Komunalny w Opolu
Cmentarna, 4B Opole
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów t.j. baterie, żarówki, płyty CD, kalkulatory, telefony komórkowe.
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
Wrocławska Opole
Tutaj można wrzucić zużyte baterie, żarówki, płyty CD/DVD, drobną elektronikę np. kalkulatory, myszki komputerowe, telefony komórkowe
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów - Urząd Miasta Opola
1 maja, 12C Opole
Pojemnik na drobne elektroodpady takie jak baterie, żarówki, płyty CD/DVD, kalkulatory, myszki komputerowe, telefony komórkowe, tonery do drukarek
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów (MPE Opole) - Urząd Miasta Opola - Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi
plac Kopernika 45-040 Opole
Gablota do zbierania drobnych elektroodpadów t.j. baterie, żarówki, płyty CD, kalkulatory, telefony komórkowe.
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów (MPE Opole) - Urząd Miasta Opola
Brynicka Opole - Świerkle
pojemnik na drobne elektroodpady, do którego można wrzucać zużyte baterie, żarówki, płyty CD i DVD, opakowania po tonerach, myszki komputerowe, kalkulatory, telefony komórkowe
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów (MPE Opole) - Urząd Miasta Opola
Sołtysów, pętla autobusowa Opole
pojemnik na drobne elektroodpady, do którego można wrzucać zużyte baterie, żarówki, płyty CD i DVD, opakowania po tonerach, myszki komputerowe, kalkulatory, telefony komórkowe
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów (MPE Opole) - Urząd Miasta Opola
Wiktora Gorzołki, 15 Opole
Pojemnik na drobne elektroodpady, do którego można wrzucać zużyte baterie, żarówki, płyty CD i DVD, opakowania po tonerach, myszki komputerowe, kalkulatory, telefony komórkowe
Opening hours: 24/7 - Miejski Punkt Elektroodpadów, ul. Chmielowicka - Urząd Miasta Opola
Chmielowicka, 46
Gablota do gromadzenia drobnych elektroodpadów. Zbierane są w niej: baterie, żarówki, płyty CD, drobna elektronika, opakowania po tonerach
Opening hours: 24/7 - Paczków
Rynek - Psaarz Piłsudskiego Kluczbork
Rynek, 11 - PSZOK Izbicko - Urząd Gminy w Izbicku
Skalna, 2 - PSZOK Prószków - ZGKiM Prószków
Wojciecha Korfantego - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych - Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych EKOWOD Sp. z o.o.
Opening hours: Mo-Fr 10:00-15:00; Sa 10:00-13:00 - Punkt Selektywnej Zbiórki Opadów Komunalnych w Paczkowie - Zakład Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Sp. z o.o. w Paczkowie
Opening hours: Tu,Th,Sa 12:00-16:00; Mo,We,Fr,Su off - Punkt skupu złomu
Częstochowska, 20 - Skup palet
- Skup złomu
- Wende Recyclingtech
Ciepłownicza, 10 - Złomowisko
- -
Księdza Gustawa Łysika - -
- -
- -
Izydora Murka - -
- -
- -
- -
Powstańców - -
Cegielniana - -
- -
Strzelecka - -
Stawowa - -
Mikołaja Reja - -
Osiedle Podzamcze Sektor B - -
- -
Winogronowa - -
- - - Fundacja Eco Textil
Józefa Ignacego Kraszewskiego - - - Fundacja Eco Textil
Piastowska - -
- -
Opolska, 49 - -
Powstańców Śląskich, 14 - -
Wrzosowa, 4 - -
Opening hours: 24/7 - -
- -
Kazimierza Pułaskiego - -
Jana Pawła II, 1 - - - Polski Czerwony Krzyż
Brzeska - - - Polski Czerwony Krzyż
Szkolna - -
Kwiatowa, 13 - -
Cegielniana, 3 - -
Długa, 2 - website - Fundacja Dar
Tadeusza Kościuszki - - - Polski Czerwony Krzyż
Tadeusza Kościuszki - - - Polski Czerwony Krzyż
Poznańska - website - Fundacja Dar
Poznańska - - - Polski Czerwony Krzyż
Bohaterów Monte Cassino, 8 - - - Fundacja Eco Textil
Juliusza Kossaka, 35 - - - PCK
Trzech Kotwic, 8 - - - Polski Czerwony Jrzyż
Marysieńki, 6 - -
Kolejowa, 3 - -
Dworska - -
Kolejowa - -
Szkolna, 8 - - - Polski Czerwony Krzyż
Karola Szymanowskiego - -
Na Otoku - -
Opolska - -
Wodna - -
Kościelna - -
Lipowa - -
Leśna
Shelter
- Balkownia
- Bastówka
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
Dojazd pożarowy 19 - Duży paśnik
- Duży paśnik - Nadleśnictwo Prószków
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży paśnik
Paśnik 2 / WKŁ nr 8 Żubr - Duży paśnik
- Duży paśnik
- Duży Paśnik
- Duży paśnik
- Dzikówka - Koło myśliwskie nr 3 "Dzik" w Niemodlinie
- Fürstenberg
- Glorieta
Tadeusza Kościuszki - Grzybek
DD6 - Hubertus
- Kapliczka św. Jadwigi
- Kielcza - Wieś
Opolska - Kietrz - Hraniční přechod Třebom / Kietrz
Stefana Okrzei - Mały paśnik
- Mały paśnik
- Mały paśnik
- Mały Paśnik
- Mały paśnik
- Miejsce na piknik pod wieżą obserwacyjną
Leśna - Miejsce postoju leśnego Telegrafy
- Oaza pod dębami
- Papa Joe
- Pasieka
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik - Nadleśnictwo Tułowice
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik - WKŁ nr 8 "Żubr"
Paśnik nr 7 - Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik
- Paśnik - wóz
- Paśnik 5
Paśnik 5 WKŁ nr 8 Żubr - Poborszów
Krapkowicka - Przy przystani dla kajaków
Grunwaldzka - Przystanek Autobus Szkolny Ściborowice
Dębowa - schron turystyczny
- Schronienie
- Stanica kajakowa Kielcza
- Wiata
- Wiata
- Wiata
- Wiata Edukacyjna Przy Jeżowym Stawie
- Wiata i przystań dla kajaków
- Wiata leśna
- Wiata Myśliwska z miejscem na ognisko
- Wiata na Sobiszu
- Zabytkowa Altana
- Ściborowice
- Ślumtanka
Księdza Fiecka - Świątynia Dumania
- Żędowice - Tartak
Opolska
Shower
- -
- - - public access - no fee
- -
- -
- -
Stawowa - -
Stawowa
Social Facility
- Caritas (christian - roman_catholic)
- Caritas Diecezji Opolskiej
Szpitalna, 5a - Caritas Diecezji Opolskiej - Arnold Drechsler
Katowicka, 9
Phone: +48 600 478 455
Email: caritas_centrala@op.onet.pl - Caritas Diecezji Opolskiej - Arnold Drechsler
Zjednoczenia, 2
Phone: +48 600 478 455
Email: caritas_centrala@op.onet.pl - Centrum Opieki i Rehabilitacji OSTOJA Gizela Łeśko
Biadaczów, 34 47-253 Landzmierz - Dom dziecka
Mikołaja Kopernika, 11 48-370 Paczków - Dom Dziecka
Skarbowa, 8 47-200 Kędzierzyn-Koźle - Dom Dziecka
Zamkowa, 23 49-345 Skorogoszcz - Dom Dziecka - Starostwo Powiatowe w Namysłowie
Braterska - Dom Dziecka
Szkolna, 2 - Dom Dziecka w Krasnym Polu 48-155
Phone: +4877 4857883 - Dom Kultury Wersalka
Kościelna, 7A - Dom Opieki Desiderata
Powstańców Śląskich, 29 - Dom Opieki Siedlisko
Kościelna, 10 47-113 Staniszcze Wielkie
Phone: +48508320561
Email: siedlisko.zawadzkie@gmail.com - Dom Pomocy Społecznej „Maria”
3 Maja, 2 48-317 Korfantów - Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych - Kongregacja Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Trzebnicy
Świętojańska, 6 48-303 Nysa - Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie
aleja Wojska Polskiego, 77 - Dom Pomocy Społecznej dla osób w podeszłym wieku prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP - Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP
Młyńska, 1
Phone: +48 34 359 60 12
Email: dpsborki@interia.pl - Dom pomocy społecznej Promyk - Starostwo Powiatowe w Namysłowie
Phone: +48 77 410 03 58
Email: dps@namyslow.pl - Dom Pomocy Społecznej w Gierałcicach
Opolska, 28 46-250 Gierałcice
Phone: +48 77 417 76 10 - Dom Pomocy Społecznej w Kluczborku
Wołczyńska, 25 46-200 Kluczbork
Phone: +48 77 418 20 89
Email: dps@kluczbork.mirobip.pl - Dom Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich, Filia w Szymiszowie
Strzelecka, 8 47-161 Szymiszów
Phone: +48 77 462 38 45 - Dom Samotnych Matek z Dziećmi MONAR-MARKOT - MONAR
Zamkowa, 1 48-100 Zopowy
Phone: +4877 485 98 00
Email: zopowy@monar.org - Dom Seniora Paulinka 46-310
- Dom Spokojnej Starości 46-324
- Dzienny Dom Pomoc
Piastowska, 29 49-300 Brzeg
Phone: +48 77 404 58 20 - Dzienny dom pomocy Sancta Trinitas - Caritas Diecezji Opolskiej
Kluczborska, 15 46-310 Gorzów Śląski - Пункт прийому
Małopolska, 22 Opole
Phone: +48 47 721 75 75
У рецепційному центрі: Ви отримаєте додаткову інформацію про Ваше перебування в Польщі, буде Bам надано временное жилье в Польше, Ви отримаєте гаряче харчування, напої, базову медичну допомогу та місце для відпочинку. - Filia Domu Dziecka - Starostwo Powiatowe w Namysłowie
- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Juliusza Słowackiego, 4
Phone: +48 77 431 79 68
Fax: +48 77 431 79 68
Opening hours: Mo-Fr 15:30-17:30 - Izba Rolnicza w Opolu
Północna, 2 - Lasowicki Dom Tolerancji i Kultury
Stawowa, 19 46-280 Lasowice Małe - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Mikołaja Reja - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - UM Olesno
Dworcowa, 21 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Mieszkania Chronione
Ludwika Waryńskiego, 1 - Ośrodek pomocy społecznej
Komisji Edukacji Narodowej, 1A 48-303 Nysa - Ośrodek Pomocy Społecznej
Zamkowa, 6 46-200 Kluczbork - Ośrodek Pomocy Społecznej
Główna, 24 46-146 Domaszowice - Ośrodek Pomocy Społecznej
Dębowa, 11 47-120 Zawadzkie - Ośrodek Pomocy Społecznej - Urząd Miejski w Namysłowie
Harcerska, 1
Phone: +48 77 410 75 00
Email: sekretariat@opsnamyslow.pl - Ośrodek Pomocy Społecznej w Paczkowie
Wojska Polskiego, 32a 48-370 Paczków
Phone: +48 77 431 62 09
Fax: +48 77 431 62 09,25
Email: opspaczkow@poczta.onet.pl
Opening hours: Mo-Fr 07:00-15:00; Sa,Su off - Państwowy Dom Dziecka
Długa, 39 46-300 Sowczyce - Placówka Wsparcia Dziennego w Paczkowie
Juliusza Słowackiego, 4
Opening hours: Mo-Su 14:00-18:00 - Poradnia Anonimowych Alkoholików
Ignacego Krasickiego, 22 - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Starostwo Powiatowe kluczbork
Henryka Sienkiewicza, 20B
Phone: 77 418 00 30
Email: kluczbork@pcpr-kluczbork.pl - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Starostwo Powiatowe w Nysie
Piastowska, 33a
Phone: +48 77 448 26 10
Fax: +48 77 448 26 10
Email: sekretariat@pcprnysa.pl - Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn im. Św. Brata Alberta - Koło Bielickie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta 48-316
Phone: +48 77 43 111 56;+48 77 42 023 37
Email: bielice127@wp.pl
Opening hours: 24/7 - Schronisko z Usługami Opiekuńczymi dla Bezdomnych Mężczyzn im. Brata Jerzego Adama Marszałkowicza - Koło Bielickie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta
Phone: +48 664 413 435
Email: bielice127@wp.pl
Opening hours: 24/7 - Spokojna Przystań - Prywatny Dom Opieki - Spokojna Przystań 48-155
Email: dps_chomiaza@onet.pl - Stacja Opieki "Caritas"
Opolska, 2 - Stobrawskie Centrum Seniora
Strzelecka, 51 46-200 Kluczbork - Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień
- Stowarzyszenie MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień
Leśna, 2
Phone: +48 77 402 75 90; +48 77 402 75 91
Fax: +48 77 40 27 590
Email: zbickodworek@poczta.onet.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-15:00 - Tiliam
Polna, 3 47-120 Zawadzkie - Urząd Marszałkowski
Józefa Hallera, 9 - Warsztat Terapii Zajęciowej - Caritas Diecezji Opolskiej
Grodkowska, 26 48-300 Nysa
Phone: +4877 4332464 - Warsztaty terapii zajęciowej - Caritas diecezji opolskiej
Katowicka, 9 46-200 Kluczbork - Warsztaty Terapii Zajęciowej Jędrzejów k/Grodkowa - Grodkowskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół 49-242
Phone: +4877 4158040
Email: wtz.jedrzejow@op.pl - Zakład Opiekuńczo - Leczniczy
Plac Biskupa Konrada, 1a 48-130 Kietrz
Phone: +4877 485 43 47 - Zakład Opiekuńczo-Leczniczy - fee
Tadeusza Kościuszki - Środowiskowy Dom Samopomocy
Długa, 37 46-300 Sowczyce - Środowiskowy Dom Samopomocy - Urząd Miejski w Namysłowie
Kolejowa, 8
Phone: +48 77 410 35 13
Email: dom@sds.namyslow.eu
Opening hours: Mo-Fr 07:00-15:30 - Środowiskowy Dom Samopomocy w Ganie 46-320
Phone: +48 34 357 69 79
Email: sdsgana@praszka.pl
Ośrodek wsparcia dziennego - Środowiskowy Hufiec Pracy - Ochotnicze Hufce Pracy
Kazimierza Pułaskiego, 3B
Phone: +48 77 410 17 36
Email: shpnamyslow@ohp.opole.pl - -
Cmentarna, 5 - -
Stanisława Moniuszki, 4 - -
Polna
Telephone
- -
Plac Targowy
Toilets
- Szalet miejski
Solny Rynek, 2 46-300 Olesno - - - public access
Stara, 8 - - - no fee
- -
Słoneczna - - - fee
- -
Księdza Konstantego Damrota, 1C - - - fee
aleja Józefa Lompy - - - public access - fee
Emilii Gierczak
Opening hours: Oct-Apr: Mo-Fr 08:00-19:00; Oct-Apr: Sa-Su 09:00-17:00; May-Sep: Mo-Fr 08:00-20:00; May-Sep: Sa-Su 09:00-19:00 - - - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - - - no fee
- -
Spacerowa - - - public access
Księdza Jana Dzierżonia
Toaleta miejska - -
- - - no fee
- - - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - -
Jana Nikodema Jaronia - - - public access
Zamkowa - - - no fee
Siedmiu Źródeł
czynna w czasie nabożeństw - -
Solna - -
Jarosława Dąbrowskiego - -
- - - no fee
- - - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - -
Kosynierów, 42H - -
- -
Henryka Sienkiewicza - -
Henryka Sienkiewicza - -
Zwycięstwa - -
Kościelna - -
Prosta - - - public access - no fee
Juliusza Słowackiego
Opening hours: Mo-Su 07:00-21:00 - -
Stawowa - -
Sportowa - -
Księcia Józefa Poniatowskiego - -
Wędkarska - -
- -
Józefa Ignacego Kraszewskiego, 3 - -
Wydarzeń Brzeskich 1966 roku
Toaleta miejska - -
Michała Drzymały, 6 - -
- -
- -
Ogrodowa - - - public access - no fee
Główna - - - public access
- -
- -
- -
Ozimska - - - public access
Rynek, 1A - - - Orlen
Wrocławska, 326
Opening hours: 24/7 - - - public access - no fee
Powstańców Śląskich, 1a - -
- - - public access
Zamkowa, 1 - - - no fee
Plac Mikołaja Kopernika, 16 - - - public access - fee
Plac Dworcowy, 3 - -
Piastowska - - - no fee
Władysława Łokietka, 24A - -
- -
- -
- -
Powstańców Śląskich - - - public access - fee
- - - public access
- -
- -
- -
- -
- - - no fee
Bulwar Karola Musioła - -
Oławska - -
Leśna - - - public access
- - - public access
- -
- - - public access
- - - public access
- - - public access
Spacerowa - - - public access
Spacerowa - - - public access
- - - public access
- - - public access
Bolkowska - -
- -
- - - public access - no fee
Stanisława Staszica, 28D
Opening hours: Mo-Su 06:00-21:00 - -
- -
- -
- - - public access - no fee
- -
Lesieńska - -
- - - public access - fee
Stanisława Moniuszki
Publiczna toaleta - - - no fee
- - - fee
Powstańców Śląskich - -
- - - fee
- - - fee
Armii Krajowej - -
Dworcowa, 1C - -
Dworcowa, 1C - - - public access
- - - public access
- - - no fee
Wędkarska - -
Vending Machine
- Polregio
- Polregio
Krakowska, 48 - Polregio
- Biletomat ZOO - Ogród Zoologiczny Opole
Spacerowa, 10 - -
Józefa Ignacego Kraszewskiego - -
Majora Henryka Sucharskiego - -
Wolności - -
Piastowska, 3 - -
Pamięci Sybiraków, 10 - -
Henryka Sienkiewicza, 6 - -
Targowa - -
Poniatowskiego, 9 - -
Sądowa, 4 - - - MZK Kędzierzyn-Koźle
Bolesława Krzywoustego - -
Księdza Hugona Kołłątaja, 14 - -
- - - UM Olesno
Armii Krajowej, 12 - - - UM Olesno
Ignacego Krasickiego - - - UM Olesno
Kościelna - - - UM Olesno
Józefa Lompy - -
- -
Krakowska, 11 - -
Obrońców Pokoju - -
Władysława Łokietka - -
Norberta Barlickiego - - - no fee
aleja Duńczyków - - - no fee
aleja Duńczyków - - - no fee
Bracka - -
Wrocławska - -
Emilii Gierczak - - - MZD Opole
Strzelców Bytomskich, 13 - -
- -
Klonowa - -
11 Listopada, 1c - -
11 Listopada - -
Rynek - -
Zamkowa - - - Sady Lech Grudynia
Automat sprzedający workowane jabłka i soki. - -
Skarbiszowska - -
Prosta - -
Dworcowa - -
- -
Aleja Różowa - -
Księdza Piotra Ściegiennego - -
Rynek, 11 - -
Katowicka - -
Veterinary
- Amelwet
Orląt Lwowskich, 2a 48-300 Nysa - Aquavet
Wodociągowa, 1j 46-022 Zawada - Arka
Szczecińska - Całodobowa Lecznica weterynaryjna "Na wiejskiej"
Wiejska, 120 - Eden
Bielska, 17 - Gabinet weterynaryjny
Jana Matejki, 18 - Gabinet Weterynaryjny
- Gabinet weterynaryjny Jerzy Wiewiór
Wojska Polskiego, 20
Phone: +48 602 351 312 - Gabinet Weterynaryjny Kochane Zwierzaki
Makowa, 9
Phone: +48 53 325 99 99
Email: weterynarz.namyslow@gmail.com
Opening hours: Mo-Tu 9:00-14:00, 16:00-18:00; We 09:00-14:00; Th-Fr 09:00-14:00, 16:00-18:00; Sa 10:00-12:00 - Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Marek Tymowicz
Prószkowska, 88 45-758 Opole - Gabinet Weterynaryjny Starczewscy
Phone: +48 77 457-20-56
Email: info@gabinet-wet.opole.pl
Opening hours: Mo-Fr 08:00-19:00; Sa 09:00-14:00 - GlobalWet
Powstańców Śląskich, 55 46-380 Dobrodzień - Lecznica dla zwierząt
Cmentarna, 2
Opening hours: Mo-Fr 08:00-18:00; Sa 09:00-15:00 - Lekarz Weterynarii
Zjednoczenia, 11
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00, Sa 10:00-13:00 - Przychodnia dla zwierząt - Witold Noga
Wronczyńska, 18 46-300 Olesno
Phone: 602 126 929
Email: witoldnoga@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 16:00-19:00;Sa 09:00-12:00 - Przychodnia Weterynaryjna Animal - Karolina Żołędź
Juliusza Kossaka, 7
Phone: +48 602 872 106
Opening hours: Mo-Fr 09:00-12:30,16:00-19:00; Sa 09:00-13:00 - Przychodnia Weterynaryjna Bernardyn
Joachima Lelewela
Opening hours: Mo-Fr 09:00-19:00;Sa 10:00-14:00 - Przychodnia Weterynaryjna Kruszyńscy
Mikołaja Reja, 17
Phone: +48 77 410 29 45
Email: julowet@poczta.fm
Opening hours: Mo-Sa 09:00-14:00, 17:00-20:00 - Stan-Vet Gabinet Weterynaryjny - Stankiewicz Mateusz
Opolska, 4 49-100 Niemodlin - Vet-Service
Wierzbowa, 7 46-100 Namysłów
Phone: +48 66 953 73 00
Email: vetservice.ocharski@gmail.com
Opening hours: Mo-Fr 09:00-14:00, 15:00-18:00 - Waldemar Grubiak Zakład Lecznictwa i Profilaktyki
Opolska, 24b 49-354 Skorogoszcz - Walvet
Starobrzeska, 12
Opening hours: Mo-Fr 09:00-20:00; Sa 09:00-15:00 - Weterynaria - Imiołek
Pawła Kuczki, 8A - Weterynarz
Jana Matejki, 17E 46-300 Olesno - Weterynarz
Józefa Lompy, 14 46-300 Olesno - Weterynarz - Arka
Ignacego Krasickiego, 24 - Weterynarz Estera Krół
Lipowa, 3 - Weterynarz IZABELA KRÓL
Księdza Bolesława Domańskiego, 36 - Weterzynarz Małkorzata Szczerkowska
Mieszka I - -
Szkolna, 4 46-142 Kowalowice - -
Opolska, 99 47-344 Walce - -
Lipowa, 8b 47-344 Walce - -
Wojciecha Korfantego, 21 - -
Stara, 3 - -
Kolejowa, 35 - -
Leśna, 1B
Phone: +48602680614 - -
Szkolna, 13 - -
Długa, 26
Phone: +48774442561
Opening hours: Mo-Fr 12:00-17:00; Sa 10:00-12:00; Su off - -
Gabriela Narutowicza, 17 - -
Waste Basket
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name