Other services in Lubusz Voivodeship, Poland
Filter by amenity type:
Nearest Services
Bench
- 1993-2018 Radio Elka 25lat
Niepodległości, 45 - Anyż
- Banch
- Briggite Mobius mit Nelly und Fuzzy...
- Chilli
- Co ze mnie wyrosnie?
- Erika El Tawil mit Gissy, Lara, Nele und Giny
- Fundacja Arka Ośrodek Baćarka
- Galangal
- Ich
Nowa - Ich
Przemysłowa - Imbir
- Ingrid Thomas mit Candy,...
- Jaki to ptak?
- Jakie to drzewo
- Janusz Olczak 1941-1991
- Jerzy Bywalec
Wojska Polskiego - Johann Christian Metzig
https://photos.app.goo.gl/uD2m1siVQkMCnH7V9 - Johann Gottfried Piefke 1817-1884
Rynek
https://photos.app.goo.gl/44zvUE4xGR883RFp7 - Klęcznik
Plac Kościelny - Kmin Rzymski
- Krzywa wita
- Radzimir Śmigielski
Rynek
https://photos.app.goo.gl/KMAzEkVeDAdL93oE8 - Stacja 9 Przejście po równoważni
- Ławeczka Czesława Niemena
Plac Jana Pawła II, 23
https://fotopolska.eu/33453,obiekt.html?map_z=19 https://polska-org.pl/7786923,Swiebodzin,Lawka_Czeslawa_Niemena.html - Ławeczka Diany 16.09.2017
Jana Matejki - Ławeczka Georga Philippa Telemanna
Plac Rynek - Ławeczka Myśliwego 16.09.2017
Lipowa - Ławka Hermanna
Kleiner Helminensteg - Ławka stonoga
- -
- -
Morelowa - -
Morelowa - -
Morelowa, 26 - -
- -
Mahoniowa - -
Złota - -
Ochla-Folklorystyczna - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Aleja Zdzisława Malczuka - -
- -
- -
- -
Aleja Optymistów - -
Aleja Optymistów - -
Aleja Optymistów - -
Aleja Optymistów - -
Aleja Optymistów - -
Aleja Optymistów - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Strzelecka - -
Plac Bohaterów - -
Plac Bohaterów - -
Plac Bohaterów - -
Plac Bohaterów - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
Słowacka - -
Słowacka - -
Słowacka - -
Zacisze, 5C - -
- -
Zacisze, 5C - -
Zacisze, 5C - -
- -
Aleja Wojska Polskiego - -
- -
- -
- -
Charging Station
- BP Terminal Gorzów Wielkopolski - public access - fee
Opening hours: 24/7 - GreenWay
Opening hours: 24/7 - Ionity - public access - fee
- Noxo - public access
Tadeusza Kościuszki - Stacja ładowania - CHAdeMO/(CCS/SAE)/Type 2 - GreenWay - public access - fee
Stacja ładowania znajduje się w Porcie 2000 Torzym. Miejsca postojowe zlokalizowane są na tyłach obiektu przy parkingu dla samochodów ciężarowych. / The charging station is located in Port 2000 Torzym. Parking spaces are located at the back of the build. - Stacja ładowania autobusów elektrycznych - MZK Gorzów Wlkp. - private access
- Stacja ładowania autobusów elektrycznych - MZK Gorzów Wlkp.
Pętla autobusowa - Stacja ładowania pojazdów elektrycznych - Orlen
Złotego Smoka - Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- - - MZK Gorzów Wlkp.
- - - MZK Gorzów Wlkp.
- - - MZK Gorzów Wlkp.
- - - MZK Gorzów Wlkp.
- -
- - - Ładowarka do pojazdów EV
- - - no fee
Odrodzonego Wojska Polskiego, 2 67-410 Sława - - - Ekoen - fee
Plac Jana Matejki - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - website - GreenWay - fee
Opening hours: 24/7 - -
- -
Botaniczna - -
Botaniczna - -
Botaniczna - -
Botaniczna - -
Brukselska - - - EV+
- - - GreenWay
Zjednoczenia - - - GreenWay
- - - Orlen - public access - fee
CCS Combo2, CHAdeMO, AC TYPE 2
Opening hours: 24/7 - - - Orlen - public access - fee
CCS Combo2, CHAdeMO, AC TYPE 2
Opening hours: 24/7 - - - Orlen
Wojska Polskiego - - - NOXO.
Aleje 11 Listopada - - - Revnet
Gorzowska, 2 - - - Arinea
Marcina Kasprzaka - - - NOXO.
- - - NOXO
Transportowa - - - NOXO.
- - - NOXO.
- - - NOXO.
Lotników - - - uesa
Romualda Traugutta, 2 - - - Agacki-Szymczak
Pałacowa - - - Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.
- - - Świtoń-Paczkowski sp. z o.o.
Trasa Północna - -
Akademicka - -
Chemiczna - -
Chemiczna - -
Stanisława Wyspiańskiego - -
Stanisława Wyspiańskiego - -
Stanisława Wyspiańskiego - -
- -
Pułkownika Witolda Pileckiego - -
Botaniczna - -
Jędrzychowska - -
Jędrzychowska - - - EkoEnergetyka
Transportowa, 8 - -
- -
- -
- -
1 Maja
Clock
- Zegar słoneczny
Nadbrzeżna, nisza 7-8 - Zegar słoneczny
https://images.mapillary.com/rd9G8difAXXcO4EPsauZbg/thumb-2048.jpg - -
Władysława Jagiełły - -
Dworcowa - -
Aleja Gwiazd Bluesa - -
- -
- -
- -
- -
- -
Doktora Zbigniewa Pieniężnego, 25 - -
- -
- -
Walerego Wróblewskiego - -
Plac Biskupa Wilhelma Pluty, 6 - -
- -
Rynek - -
Stanisława Staszica - -
Wojska Polskiego - -
Wojska Polskiego, 5 - -
Katedralna, 15
Drinking Water
- Bachusik Magikus Zamiennikus
Aleja Niepodległości, 13A - Zdrój wody pitnej
Aleja Konstytucji 3 Maja - Zdrój wody pitnej
- Zdrój wody pitnej - public access - no fee
- - - UM Świebodzin
- -
- -
Łąkowa - -
Główna - - - no fee
Pod Filarami, 2 - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Szmaragdowa - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- - - public access
Adama Asnyka, 15A - -
Bolesława Chrobrego - -
- -
- -
Poznańska
studnia artezyjska - - - public access - no fee
- -
- -
Leśniczówka Złoty Potok - -
Leśniczówka Złoty Potok - -
- -
Foluszowa - -
PCK - -
Osiedle Junior - -
- -
Alejka Irysowa - -
Aleja Niepodległości, 22 - -
Aleja Niepodległości - -
Przylep-Turystyczna - -
- -
- -
- -
- -
Plac Makusynów - -
- -
- -
Pod Topolami - -
Adama Mickiewicza, 3 - -
Kazimierza Lisowskiego - -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Racula-Świętego Mikołaja - -
- -
Tęczowa - -
Tęczowa - -
Aleja Niepodległości - -
- -
- -
- - - public access
Opening hours: 24/7 - - - public access - no fee
Rynek, 19 - -
- -
- -
- -
- -
Szeroka - -
- -
Kościelna, 5 - -
- -
Główna, 37 - -
Plac Zamkowy - -
Ochla-Muzealna - -
Mariańska - -
Fountain
- Bachusik Makusynus Cudakus Wspaniały
Plac Makusynów - Fontanna (Traugutta)
Romualda Traugutta - Fontanna Dobrosąsiedztwa
Plac Stefana Czarnieckiego - Fontanna Motylia
- Fontanna Pauckscha
Obotrycka - Fontanna pod lwem
Plac Ratuszowy, 6 - Fontanna w parku
Bartosza Głowackiego - Fontanna w Parku Przypałacowym
Aleja Jana Pawła II - Fontanna wiedźma
- Fontanna z rusałką
Plac Wolności - Fontanna żabka
- Neptun
- Rybka
Rynek - Tańcząca Fontanna
- -
- -
Władysława Jagiełły - -
Nadbrzeżna, nisza 7-8 - -
Grzegorza Zarugiewicza - -
Plac Bohaterów - -
Bolesława Chrobrego - -
Zjednoczenia - -
Gimnazjalna - -
Rynek - -
Plac Jana Pawła II - -
Wojska Polskiego - -
- -
Kupiecka - -
Michała Drzymały - -
Rybacka - -
Jana Kilińskiego - -
Mikołaja Kopernika - -
Mikołaja Kopernika - -
Władysława Sikorskiego - -
Adama Mickiewicza - -
- -
- -
- -
Plac Wolności - -
Rynek - -
- -
Ewarysta Estkowskiego - -
Ewarysta Estkowskiego - -
Urszuli, 19 - -
- -
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 15 - -
Nowy Rynek, 30 - -
- -
Rynek - -
Osiedle Akacjowe, 24d - -
- -
- website
Zamkowa - -
Plac Wyzwolenia - -
Odrzańska, 15 - -
Londyńska - -
- -
Aleja Niepodległości, 22 - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
Aleja Niepodległości, 11 - -
Adama Mickiewicza - -
Aleja Konstytucji 3 Maja - -
- -
- -
Plac Majora Adama Lazarowicza - -
- -
Marszałka Józefa Piłsudskiego - -
- -
Rynek
https://fotopolska.eu/Urzad_Pocztowy_Czerwiensk?map_z=17 - -
Świętego Jerzego - - - UMiG Krosno Odrzańskie
- -
- -
Rynek, 17 - -
- -
- -
Plac Zamkowy - -
Zakątek Kamienny, 1 - -
Księdza Józefa Rogalińskiego - -
Rzeźnicka, 1 - -
Wrocławska - -
Bohaterów Getta - -
Hugo Kołłątaja - -
Mieszka I - -
Parkowa - -
Parkowa - -
Trasa Północna - -
Parafialna, 3 - -
Parafialna - -
Prosta - -
- -
Rzepińska - -
Wrocławska - -
Tadeusza Kościuszki - -
- -
Teatralna - -
Gimnazjalna - -
Kazimierza Wielkiego - -
Grabowa, 11 - -
Wał Okrężny - -
- -
Plac Wolności
https://photos.app.goo.gl/QSNyt7ZQ9m9ruLR56 - -
Brukselska
Graveyard
- Cmentarz Borów (christian - catholic)
- Cmentarz Ewangelicki (christian - lutheran)
- Cmentarz parafialny w Konradowie (christian - roman_catholic) 67-400
Phone: +48 65 540 94 13, +48 602 404 430 - Cmentarz parafialny w Nowym Kursku (christian - roman_catholic)
- Cmentarz parafialny we Włostowie (christian - catholic) 66-450
Należy do do parafii św. Jana Chrzciciela w Bogdańcu. - Cmentarz w Mirostowicach Dolnych Mirostowice Dolne
- Cmentarz Żydowski - Kirkut - Fundacja Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego (jewish - orthodox)
- Dawny cmentarz ewangelicki (christian - lutheran)
Odrzańska - ehemaliger Friedhof
- Friedhof Zessendorf
- Kirchhof (christian - roman_catholic)
Niepodległości - Lapidarium
Spokojna - Lapidarium (christian)
Szkolna - - (christian)
Piastowska - - (christian - catholic)
3 Maja - -
- - (christian - catholic)
Wolsztyńska - -
- - (christian - catholic)
Łagodzińska - - (christian - catholic)
- -
- - (christian - catholic)
- -
- -
- - (christian - catholic)
- -
Szkolna - - (christian - roman_catholic)
- - (christian)
Kościelna - - (christian - evangelical)
- - (christian - evangelical)
Świebodzińska - - (christian - evangelical)
- - (christian - evangelical)
- - (christian - catholic)
- - (christian - orthodox)
Sulęcińska, 8 - - (christian - roman_catholic)
- -
- - (christian - roman_catholic)
- -
Wysoka - - (christian - roman_catholic)
- - (christian)
- -
- -
- -
Ice Cream
- Cafe Roberto
Rynek, 19 - Grycan
Wrocławska, 17 65-427 Zielona Góra - Jannys Eiscafé
Frankfurter Straße, 4 - Kolorowa Lodziarnia
Stefana Batorego, 11 - Kozackie Lody
Łężyca-Apartamentowa, 2 66-016 Zielona Góra
Opening hours: Mo-Su 14:00-21:00 - Lodomotywa
Wojska Polskiego 66-210 Zbąszynek - Lodowa Mania
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 4A - LODY
Bolesława Chrobrego, 17 - Lody Emily
Aleja Niepodległości, 12B Zielona Góra - Lody i Basta
Szarych Szeregów, 10
Opening hours: Mo-Su 10:00-20:00 - Lody Tradycyjne na Deptaku
Tadeusza Kościuszki, 25 66-530 Drezdenko - Lody Tradycyjne na Strzeleckiej
Generała Władysława Sikorskiego, 115 66-400 Gorzów Wielkopolski - Lody Tradycyjne przy Katedrze
Generała Władysława Sikorskiego, 132 66-400 Gorzów Wielkopolski - Lody u Niedźwiadka
Józefa Piłsudskiego, 7 66-200 Świebodzin - Lody z Gościńca
Łazienkowa - LODZIArnia
Zamkowa, 7 - Lodziarnia u Babci
Adama Mickiewicza, 25
Obecnie przejęta i prowadzona przez wnuka Babci - Mniam
Plac Księdza Michała Kaczmarka, 1 66-100 Sulechów - Tajski Miś 67-410 Sława
- U Lodziarzy
Bolesława Chrobrego, 6 68-200 Żary - Wafelek i Kulka
Bartosza Głowackiego, 8A - Wytwórnia Lodów Naturalnych
Stefana Żeromskiego, 6;4 Zielona Góra - Wytwórnia Lodów Naturalnych
Bolesława Chrobrego, 38 - -
Marii Konopnickiej, 15 - -
Poznańska, 4 - -
- -
Generała Władysława Sikorskiego, 16 - -
Nowy Rynek, 12 67-410 Sława - -
Młyńska, 14 - -
Plac Rynek, 11 - -
Głogowska, 29A - -
Powstańców Wielkopolskich, 3 - -
Leśna, 1 - -
Wesoła, 11 - -
Zamkowa, 1a
Marketplace
- Drukarnia eDruk24.com
Plac Dworcowy, 1C - giełda samochodowo-towarowa
Złotego Smoka
Opening hours: Su open - Mój Rynek
Władysława Jagiełły - Municipal Marketplace
Targowa - Plac Targowy w Ciborzu
- Polenmarkt
Graniczna - Rynek Gminny w Drezdenku
Opening hours: Tu,Fr 07:00-13:00 - Targowisko
Wincentego Witosa - Targowisko Miejskie
- Targowisko Miejskie
Plac Lucjana Grzei - Targowisko Miejskie
- Targowisko Miejskie „Mój Rynek”
Opening hours: Mo-Su 08:00-18:00 - Targowisko rolnicze Słubice
Wojska Polskiego 69-100 Słubice - Targowisko Wiejskie Bukowina Bobrzańska
- -
Tadeusza Kościuszki, 4 - -
Kościelna - -
Jana Ludwika Popławskiego - -
Rybacka - -
- -
Słoneczna - -
Odrodzonego Wojska Polskiego, 12E - -
Rynek, 7 - -
Pocztowa - -
Kościelna - -
Szosowa - -
Garbarska - -
Edwarda Borowskiego, 30 - -
Marii Konopnickiej, 3
Prison
- Areszt Śledczy
Łużycka, 2 65-601 Zielona Góra - Areszt Śledczy
Nowa, 4a - Areszt Śledczy Międzyrzecz
- Oddział Zewnętrzny w Słońsku Zakładu Karnego Gorzów Wielkopolski
- Oddział Zewnętrzny w Wałowicach
Wałowice, 74 66-620 Gubin - Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim
Podmiejska, 17 Gorzów Wielkopolski
Phone: +4895 733 45 00 - Zakład Karny w Krzywańcu;Krzywaniec
- -
Łużycka
Public Building
- Gminny Ośrodek Kultury
Wspólna, 45 - Klub Pracy w Nowej Soli
Stanisława Staszica, 1a - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu
Rokitniańska, 1 - Nadleśnictwo
Emilii Plater, 15 Lubsko - Ośrodek Wsparcia Rodziny
Kazimierza Wielkiego, 42 66-400 Gorzów Wielkopolski - Państwowe Centrum Edukacji
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 65 Nowa Sól - SKP DOBIEGNIEW
Adama Mickiewicza, 5 66-520 Dobiegniew - Stanica harcerska Gościraj
- Teren Gorzelni w Osieku
- Środowiskowe Hufce Pracy
Stanisława Staszica, 1a - - 66-520
Recycling
- Chromów
- Eurokey Recycling Limited SP ZOO
- Gmina Nowa Sól Tu spełniają się marzenia
Stara Wieś - Pojemnik na odzież używaną
- Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych PSZOK Witnica - Gmina Witnica
Opening hours: Tu 09:00-17:00; We-Sa 07:00-15:00 - Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Przemysłowa, 1 - Recykling "TAMAR" - PHU Tamar Marian Tatera
Łaszewo, 4 66-235 Torzym
Phone: 608 056 953
Email: mt.tamar@interia.pl - RPR Zielona Góra
Sulechowska, 14c 65-119 Zielona Góra - Stacja Sortowania Odpadów Użytkowych
Wrocławska, 73 65-001 Zielona Góra - Sulechów nakreceni na pomaganie - Roltex
Plac Ratuszowy, 6 - Sława nakreceni na pomaganie
Krótka - Zakład Zagospodarowania Odpadów Marszów 68-200
- Zielona Góra pomaga
Stefana Wyszyńskiego - Zielona Góra pomaga
Jana Sobieskiego, 7 - Zielona Góra pomaga
Stanisława Moniuszki - Zielona Góra pomaga
Księdza Kazimierza Michalskiego - Zielona Góra pomaga
Prosta - Zielona Góra pomaga
Źródlana - Zielona Góra pomaga
Andrzeja Struga - Zielona Góra pomaga
Morelowa - Złomix
Ogrodowa - -
- -
- -
Technologów - -
Kraljevska - -
Kraljevska - -
Leopolda Staffa - -
Cypriana Kamila Norwida - -
Cypriana Kamila Norwida - -
Warszawska, 4 - -
Londyńska - -
Kolonia - -
Lipowa - -
Lipowa - -
Lipowa - -
Kolejowa - -
Londyńska - -
Lotnicza, 1 - -
Osiedle Mieszka I - -
Osiedle Mieszka I, 1 - -
1 Maja - -
Wrocławska, 76 - -
Cypriana Kamila Norwida - -
Kazimierza Złotka - -
Cypriana Kamila Norwida - -
Szkolna - -
Polna - -
Osiedle Kasztelańskie - -
Osiedle Kasztelańskie - -
Tadeusza Kościuszki - -
Wojska Polskiego - -
- -
Piastowska, 36F - -
30 Stycznia, 25 - -
Henryka Sucharskiego, 1 - -
Główna - -
- -
- -
- -
Krasińskiego - -
Adama Mickiewicza, 27A - -
Wojska Polskiego - -
Leona Kiszmanowicza - -
Mechaników - -
Jagodowa - -
Asfaltowa - -
Niepodległości - -
Klonowa - -
Kasztanowa - -
Wędkarska - -
Kwiatowa - -
Kwiatowa - -
Kwiatowa - -
Stanisława Moniuszki, 44 - -
Stanisława Moniuszki, 44 - -
Stanisława Moniuszki, 44 - -
Konstruktorów - -
Konstruktorów, 40 - -
Konstruktorów - -
Spawaczy - -
Spawaczy - -
Konstruktorów - -
Konstruktorów - -
Technologów - -
Spawaczy, 2 - -
Technologów - -
Jerzego Waszczyka, 9b - -
Zielona Strzała - -
Aleja Wojska Polskiego
Na odzież - -
Aleja Wojska Polskiego - -
Aleja Wojska Polskiego, 47d - -
Marii Konopnickiej - -
Rynek, 2 - -
Obrońców Warszawy - -
Władysława Sikorskiego - -
Zbożowa - -
Ignacego Łukasiewicza
Shelter
- "Pod Buczyną" Wiata edukacyjna
https://photos.app.goo.gl/q8wYckv8p4mVTW1j6 - Czatownia
- Dawny przystanek PKS
- Dużo altan z grillem
- Dzika
Stanisława Wyspiańskiego - Głogowska
Makowa - Głogowska Krzyż
Głogowska, 36 - Głogowska Krzyż
Głogowska - Głogowska przy Piaskowej
Piaskowa - Głogowska przy Spacerowej
Głogowska - Głogowska przy Żabiej
Głogowska - Jeziorna
Osiedle Wierzbowe - Knieje - Koło Łowieckie "Knieja"
- Kościuszki ALLMED
Tadeusza Kościuszki, 1D - Kościuszki przy Parkowej
Tadeusza Kościuszki, 14-14a - Kościuszki SP 6
Tadeusza Kościuszki - Kościuszki ZUS
Tadeusza Kościuszki - Książ Śląski
- Leśna wiata edukacyjna
- Lubomyśl
- Miejsce biwakowania
- Muzealna Muzeum
Muzealna - Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Kisielinie
Stary Kisielin-Świętego Floriana, 1 - pawilon widokowy Kozacza Góra
- podniszczona wiata
- Stanica kajakowa lisia polana
- Swiątynia Różana
- Szałas
- Szczeliny przeciwlotnicze - Gmina Szprotawa
Wzniesione podczas II wojny światowej - Tancbuda
- Uniwersytet Zielonogórski - Campus A
Podgórna - Wiata „Dąbroszyn”
Bobrowa Droga – Ścieżka Przyrodnicza „Na dwóch kółkach przez Polder Północny…” - Wiata „Niwka”
Wał Północny – Ścieżka Przyrodnicza „Na dwóch kółkach przez Polder Północny…” - Wiata „Olszynki”
Ścieżka Przyrodnicza „Olszynki” - Wiata „Parking Olszynki”
Żółta Droga – Ścieżka Przyrodnicza „Olszynki” - Wiata „Prądy”
Wał Północny – Ścieżka Przyrodnicza „Na dwóch kółkach przez Polder Północny…” - Wiata „Witnica Przeprawa Promowa”
- Wiata „Śluza”
Wał Północny - Wiata „Żabiniec”
Ścieżka Edukacyjna „Leśna Klasa” - Wiata do obserwacji ptaków - Drawieński Park Narodowy
- Wiata edukacyjna LP
Myśliwska - Wiata Leśna Turystyczna - Nadleśnictwo Sława
- Wiata Most Wysokińskiego przy Ścieżce „Ptasim Szlakiem”
Most Wysokińskiego - Wiata myśliwska - Nadleśnictwo Szprotawa
Wiata drewniana, ławy i stoły - Wiata na 4 osoby przy jeziorze Bukowieckim - Wrzosowy Młyn
- Wiata na Drugiej Górce
Droga przez Górki - Wiata Piknikowa
- Wiata przy Bobrowej Drodze
Bobrowa Droga – Ścieżka Przyrodnicza „Na dwóch kółkach przez Polder Północny…” - Wiata przy Czarnowskiej Górce
- Wiata turystyczna
- Wiata turystyczna
- Wiata w Chyrzynie
- Wigwam
- Wojska Polskiego Wodociągi
Wojska Polskiego - Wojska Polskiego Wodociągi
Wojska Polskiego - Wrocławska "Nitki"
Wrocławska, 37a - Wrocławska Hotel Polonia
Wrocławska, 11a - Wrocławska przy Południowej
Wrocławska, 55A - Wysoka
Wysoka - świetlica
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- - - Nadleśnictwo Sława Śląska
- -
- -
Osiedle Dębowe, 18 - -
Wodna, 2 - -
Gorzowska, 37 - -
- -
Gorzowska - -
- -
- -
- -
- -
- -
Gralewska - -
- -
- -
Przybrzeżna, 1 - -
- -
- -
Stara Wieś - -
Zamkowa, 5c - -
- -
- -
- -
Kościelna Kaczenice - -
Ochla-Muzealna - -
- -
Aleja Wojska Polskiego - -
Aleja Wojska Polskiego, 41 - -
Długa - -
Dąbrówki - -
Botaniczna - -
Strzelecka - -
- -
Shower
- - - no fee
- - - no fee
- - - public access
Sulęcińska
Opening hours: 24/7 - - - public access - fee
Opening hours: 24/7 - -
Henryka Sienkiewicza, 41 - -
- -
Marcina Kasprzaka, 8 - -
- - - public access - fee
Opening hours: 24/7 - -
- - - public access - no fee - supervised
Opening hours: 24/7 - - - public access - fee
Osiedle Przemysłowe, 4f - - - public access - fee
Transportowa, 8C - -
Social Facility
- Caritas - Sylwia Grzyb
Spółdzielców
Phone: +48 600 990 394
Email: sgrzyb@caritas.pl - Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej - Caritas
Generała Józefa Bema, 34 - Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej - Sylwia Grzyb
Dworcowa, 21
Phone: +48 600 990 394
Email: sgrzyb@caritas.pl - Centrum Charytatywne im. Jana Pawła II
Słoneczna, 63 66-400 Gorzów Wielkopolski - Centrum Wspierania Rodziny w Mościcach - fee
- Cichy Dom
Żagańska, 44 68-120 Iłowa - Dawne sanatorium;Dom Pomocy Społecznej w Trzebiechowie
Sulechowska, 1A 66-132 Trzebiechów - Dom Dziecka
Romualda Traugutta, 17 67-120 Kożuchów - Dom Dziennego Pobytu
Długa, 22 66-008 Świdnica - Dom Pomocy Społecznej
Aleja Juliusza Słowackiego, 29 65-326 Zielona Góra - Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów im. Jana Lembasa
Lubuska, 11 65-265 Zielona Góra - Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach
- Dom Pomocy Społecznej w Tursku 69-200
- Dom Samotnej Matki
Aleja Wojska Polskiego, 116g - Dom Seniora "ATRIUM" w Jarogniewicach
Jarogniewice, 29f 66-006 Zielona Góra
Phone: + 48 607 863 145 - Dom Seniora - Pogodna Jesień
- Dom Wspólnoty Osób, Rodzin, Samotnych Matek z Dziećmi „Arka” - Fundacja Arka
Truskawkowa, 16 Zielona Góra - Dzienny Dom ,,Senior-Wigor"
2 Lutego, 23 66-440 Skwierzyna - Dzienny Som "Senior+"
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Stanisława Moniuszki, 3 67-100 Nowa Sól - Izba Wytrzeźwień
Racula-Rodła, 6 65-001 Zielona Góra - Lubuski Ośrodek Wsparcia Osób z Autyzmem - Fundacja Generado
Czereśniowa, 6 66-100 Sulechów - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Długa, 13 65-401 Zielona Góra
Phone: +48 68 323 69 00
Email: biuro@mops.zgora.pl - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Bolesława Domańskiego, 1 68-200 Żary - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Gdańska, 17 66-620 Gubin - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Muzealna, 46
Phone: +48 68 458 25 00
Email: sekretariat@mopsnowasol.pl - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zaborze
Zamkowa, 1F 66-003 Zabór - Ośrodek Pomocy Społecznej
Plac Powstańców Wielkopolskich, 11 66-110 Babimost - Ośrodek Pomocy Społecznej
Wojska Polskiego, 5 68-130 Gozdnica - Ośrodek Pomocy Społecznej
Piastów, 10H 66-600 Krosno Odrzańskie - Ośrodek Pomocy Społecznej - Gmina Sława
Odrodzonego Wojska Polskiego, 16 67-410 Sława - Ośrodek Pomocy Społecznej
Plac Wolności, 14 66-200 Świebodzin - Ośrodek Pomocy Społecznej
Plac Wolności, 17F 69-100 Słubice - Ośrodek pomocy społecznej w Łagowie
Sulęcińska, 2 - Ośrodek Pomocy Społecznej we Wschowie
Klasztorna, 3 67-400 Wschowa
Phone: +48 65 540 25 25
Email: opswschowa@opswschowa.com.pl - Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Psychiatrycznej RELACJA
Jasna, 12/1u 65-470 Zielona Góra
Phone: +48 782 614 637
Email: biuro@relacja.zgora.pl - Pogotowie Opiekuńcze
Spokojna, 57 66-400 Gorzów Wielkopolski - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Artylerzystów, 6 68-200 Żary
Phone: +48 68 363 06 80
Email: pcpr@pcprzary.pl - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Osiedle Żaków, 3 66-200 Świebodzin - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Piastów, 10B 66-600 Krosno Odrzańskie - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Podgórna, 5 65-057 Zielona Góra - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Marszałka Józefa Piłsudskiego, 65 67-100 Nowa Sól - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Śląska, 1 68-100 Żagań - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Henryka Sienkiewicza, 28 69-100 Słubice - Powiatowy Dom Dziecka
Dąbrowskiego, 6 Lubsko - Powiatowy Dom Dziecka
Pienińska, 10 68-200 Żary - Powiatowy Dom Dziecka
Obrońców Pokoju, 20 - Powiatowy Ośrodek Wsparcia „Integracja”
Piastów, 10E 66-600 Krosno Odrzańskie - Suchthilfezentrum Guben
Alte Poststraße, 63 03172 Guben
Phone: +49 3561 431512 - Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze
Aleja Wojska Polskiego, 116g 65-762 Zielona Góra - Warsztat Terapii Zajęciowej w Żabicach - Gmina Górzyca
Lipowa, 12 - Środowiskowy Dom Samopomocy w Krzyszczynce 66-450
Phone: +48 609 910 181
Email: sdskrzyszczynka@o2.pl - -
Kosieczyńska - -
Słoneczna, 63 - -
Kościelna, 10
Telephone
- -
Dworcowa - -
Piastowska, 12
Toilets
- MOP Kępsko
- MOP Kępsko - public access - no fee
- Toaleta przy Czarnowskiej Górce
Opening hours: 24/7 - Toaleta przy Ścieżce „Ptasim Szlakiem”
Betonka
Opening hours: 24/7 - Toaleta publiczna - public access
Wełniany Rynek - Toaleta Publiczna - public access - no fee
Słowiańska
Opening hours: 24/7 - Toi Toi
- Toi Toi
- Toi toi
Alejka Czereśniowa - ToiToi
- ToiToi
Dożynkowa - ToiToi - Toi Toi - public access
- ToiToi
Pętla autobusowa Os. Leśne - ToiToi
- ToiToi
Stanisława Wyspiańskiego - WC
Stary Rynek - -
Tadeusza Kościuszki, 8 - -
Osiedle Mikołaja Kopernika - - - public access
Mieszka I - -
Mieszka I, 17a 68-200 Żary - - - no fee
Przemysłowa - - - public access - no fee
Parkowa, 1 - -
- -
- -
Plac Wolności, 20 - -
Wiejska - -
Plażowa - -
- -
- - - public access - no fee - supervised
Opening hours: 24/7 - - - public access - no fee - supervised
Opening hours: 24/7 - -
- -
Doktora Zbigniewa Pieniężnego, 23b - -
- - - public access - no fee
- - - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - - - public access
- - - public access - no fee - supervised
Opening hours: 24/7 - - - public access - no fee - supervised
Opening hours: 24/7 - -
- -
Rynek - - - public access
- - - public access - fee
Bolesława Chrobrego - -
- -
- - - fee
Wybrzeżna - -
- -
- - - public access - fee
Dąbrowskiego 66-010 Nowogród Bobrzański - -
- -
- -
- -
Aleja Zdzisława Malczuka - -
Rynek - - - no fee
- -
- -
- -
Podgórna - - - public access - no fee
- -
Stanisława Moniuszki - -
- -
Mikołaja Kopernika, 22 - -
- -
- -
Śląska - - - no fee
- -
30 Stycznia - -
- -
Aleja 700-lecia - -
Stefana Żeromskiego - -
Wczasowa - - - public access - no fee
Opening hours: 24/7 - - - public access
- - - public access
- - - public access - no fee
- - - public access
- - - public access
- - - public access - fee
- - - public access
Plac Jana Matejki, 3c - -
- -
- -
Jarosława Dąbrowskiego - -
- - - private access
- -
Młynarska - - - no fee
- -
Harcerska - -
Pocztowa - - - no fee
- -
- - - fee
Wojska Polskiego, 10 - - - Toaleta miejska
Wincentego Witosa, 1 - -
Kościelna - -
Generała Władysława Sikorskiego - -
Bolesława Krzywoustego - - - no fee
- - - MZK Zielona Góra
- - - no fee
- -
- -
Plac Powstańców Wielkopolskich, 6 - -
Vending Machine
- 1
Fryderyka Chopina - 101
Wazów - 103
Wazów - 104
Wazów - 105
Wazów - 106
Dworcowa, 26a - 107
Bolesława Chrobrego - 108
Bohaterów Westerplatte - 11
Plac Powstańców Wielkopolskich, 3 - 12
Plac Powstańców Wielkopolskich - 14
Aleja Niepodległości - 15
Bohaterów Westerplatte, 37 - 16
Bolesława Chrobrego, 47 - 18
Ciesielska - 2
Fryderyka Chopina, 11 - 20
Plac Pocztowy - 21
Plac Pocztowy, 3 - 219
Józefa Ignacego Kraszewskiego - 22
Aleja Konstytucji 3 Maja - 27
Doktora Zbigniewa Pieniężnego - 28
Jana Keplera - 29
Bankowa - 3
Fryderyka Chopina, 17 - 32
Bohaterów Westerplatte, 37 - 33
Plac Jana Matejki - 34
Jedności, 11 - 38
Bolesława Chrobrego, 24 - 39
Kazimierza Wielkiego, 17 - 4
Fryderyka Chopina - 40
Bohaterów Westerplatte, 13 - 41
Plac Makusynów - 43
Akacjowa, 8 - 5
Fryderyka Chopina, 20 - 6
Aleja Wojska Polskiego - 7
Przy Gazowni - 9
Jana Sobieskiego, 13 - Break&Wash
Opening hours: 24/7 - Break&Wash
Opening hours: 24/7 - K412 - www.AutomatSpec.pl
Jana Długosza, 2 - Kaczko-bar
- Ofiara wdzięcznosci
- Parkomat
Wazów, 26 - Posprzątaj po swoim psie
Lechitów - Robakomat
Wiejska - ZIELONOGÓRSKI ROWER MIEJSKI
Aleja Wojska Polskiego - -
Spichrzowa - -
Łazienki, 6 - -
Młyńska, 4 - -
Strzelecka - -
Pocztowa - -
Strzelecka - -
Pocztowa, 10 - -
Generała Władysława Sikorskiego, 5 - -
- -
- -
Targowa, 2 - -
Kazimierza Wielkiego, 6 - -
Plac Powstańców Wielkopolskich - -
- -
- -
Grzegorza Zarugiewicza - -
Kazimierza Wielkiego, 6 - -
Plac Bohaterów, 1 - - - MZK Zielona Góra
Aleja Wojska Polskiego - -
Zielona Strzała - -
- -
Plac Słowiański - -
Kupiecka - -
Kupiecka - -
Bohaterów Westerplatte, 24 - -
Aleja Wojska Polskiego - -
Aleja Wojska Polskiego - -
Monte Cassino - -
Kupiecka, 6 - -
Sulechowska - -
Wybrzeżna - -
- -
Władysława Orkana, 12 - -
Nowa - -
Władysława Orkana, 8 - -
Podgórna - -
Plac Majora Adama Lazarowicza - - - TS Grabowski
Tadeusza Kościuszki - - - www.AutomatSpec.pl
Jana Długosza, 2 - -
Licealna - -
Niepodległości, 30 - -
Plac Farny - -
Generała Mariana Langiewicza - -
Generała Mariana Langiewicza - -
- -
- -
- -
- -
Wrocławska, 18b - -
Stanisława Moniuszki, 5 - -
Plac Floriana - -
Aleja Konstytucji 3 Maja - -
Fabryczna, 5 - -
- -
Veterinary
- Adam Tomczyk
Aleja Wojska Polskiego, 90d 65-077 Zielona Góra
Phone: +48 696 987 037 - Animal Doctor
Wincentego Witosa, 12 - Animals
3 Lutego, 1D - Biomedlek
Kosynierów Gdyńskich, 20A 66-400 Gorzów Wielkopolski - Centrum Zdrowia Małych Zwierząt
Myśliborska, 38 66-400 Gorzów Wielkopolski - Centrum Zdrowia Zwierząt
Bohaterów Warszawy, 3a
Opening hours: Mo-Fr 10:00-18:00; Sa 10:00-15:00 - Gabinet Weterynaryjny OmniVet Dobiegniew - Gabinet weterynaryjny OmniVet Marcin Węgrzyn
Gdańska, 6 66-520 Dobiegniew
Phone: +48 95 727 07 53
Opening hours: Mo-Fr 11:00-17:00 - Klinika Weterynaryjna Bartłomiej Kurosz
Franciszka Walczaka, 54 66-400 Gorzów Wielkopolski
Opening hours: 24/7 - Lecznica Barbara Hanusz
Tadeusza Olbrychta, 1a - Lecznica Dla Zwierząt Strzelecki Stanisław
Wojciecha Kossaka, 24 67-100 - Lecznica Zwierząt Ryś
Żołnierzy 2 Armii, 30-40 Zielona Góra - lek. med. Tomasz Mieluch
Stanisława Staszica, 17/9
Phone: +48667911911
Email: www.przychodniaalfa@poczta.fm
Opening hours: Mo-Fr 09:00-18:00; Sa 09:00-12:00 - Orion - Katarzyna Hubka-Strowska
Wiosny Ludów, 5
Phone: +48530765713
Opening hours: Mo-Fr 8:00-13:00; Mo-Fr 17:00-19:00; Sa 10:00-13:00 - Przychodnia Weterynaryjna "amicus"
Stefana Batorego, 128D 65-735 Zielona Góra
Phone: +48 68 323 99 04 - Przychodnia Weterynaryjna "Okólna"
Okólna, 27a
Opening hours: Mo-Fr 09:00-14:00,16:00-19:00; Sa 11:00-14:00 - Przychodnia weterynaryjna Medi-Vet
Męczenników Oświęcimskich, 2B - Sabvet
Strumykowa, 15 65-101 Zielona Góra - VetVision
Henryka Sienkiewicza, 51A - VIKRAVET Gabinet Weterynaryjny
Topolowa, 20 66-210 Zbąszynek
Phone: +48 604 612 063
Opening hours: Mo-Sa 07:00-20:00 - Weterynarz
Józefa Bojarskiego - Weterynarz
Kościelna - Weterynarz Sarmowski
Karola Marcinkowskiego, 22a - Weterynarz Sierpatowski
Karola Marcinkowskiego, 24 - Węgrzyn Weterynaria
Aleja Wolności, 43 Strzelce Krajeńskie - -
Wał Okrężny, 7 Gorzów Wielkopolski - -
Piastów, 8C 66-600 Krosno Odrzańskie - -
Okopowa - -
Wrocławska, 54 - -
Aleksandra Fredry, 9D - -
Grunwaldzka, 20 66-320 Trzciel - -
Kostrzyńska, 24b - -
Henryka Wieniawskiego, 3a - -
Wojska Polskiego, 10 - -
Jana Kilińskiego, 27 - -
Leona Wyczółkowskiego, 77
Waste Basket
- Papier
Lechitów - Papier
Lechitów - Papier
Nowa - Papier
Lechitów - Papier
Władysława Orkana - Papier
Salomei - Papier
- Papier , plastik , szkło
- Papier, Plastik, Szkło
- Plastik
Lechitów - Plastik
Lechitów - Plastik
Nowa - Plastik
Lechitów - Plastik
Władysława Orkana - Plastik
Salomei - Plastik, Szkło
- Plastik, Szkło, Papier
- Szkło
Lechitów - Szkło
Lechitów - Szkło
Nowa - Szkło
Lechitów - Szkło
Władysława Orkana - Szkło
Salomei - no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name
- no-name