Bus Route 4 - Powiatowe Przewozy Pasażerskie linia nr. 4 - Powiatowe Przewozy Pasażerskie
Bus Stops
- 1 - Lubień skrzyżowanie
- 2 - Lubień skrzyżowanie
- 3 - Lipówka
- 4 - Lipówka
- 5 - Zamłodycze
- 6 - Zamłodycze III
- 7 - Zamłodycze III
- 8 - Hola sklep
- 9 - Hola sklep
- 10 - Hola skrzyżowanie
- 11 - Hola skrzyżowanie
- 12 - Marianka
- 13 - Dębina II
- 14 - Dębina II
- 15 - Wołoskowola skrzyżowanie
- 16 - Wołoskowola
- 17 - Wołoskowola
- 18 - Laski Bruskie wieś
- 19 - Laski Bruskie wieś
- 20 - Stary Brus urząd gminy
- 21 - Stary Brus szkoła
- 22 - Stary Brus urząd gminy
- 23 - Kamień
- 24 - Kamień
- 25 - Skorodnica
- 26 - Skorodnica
- 27 - Lubień świetlica
- 28 - Lubień świetlica
- 29 - Wyryki kolonia
- 30 - Wyryki kolonia
- 31 - Wyryki Wola
- 32 - Wyryki Wola
- 33 - Wyryki Połód
- 34 - Wyryki Połód
- 35 - Wyryki - Centrum
- 36 - Wyryki Adampol II
- 37 - Wyryki Adampol II
- 38 - Wyryki Adampol skrzyżowanie
- 39 - Wyryki Adampol skrzyżowanie
- 40 - Adampol I
- 41 - Adampol
- 42 - Adampol
- 43 - Gucin
- 44 - Gucin
- 45 - Włodawa - ul. Modrzewskiego
- 46 - Włodawa - ul. Modrzewskiego
- 47 - Włodawa - Szpital
- 48 - Włodawa Szpital